Niedziela, 18.02.2018, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Inwestycje, dotacje i dekomunizacja: obejrzyj najnowszy wywiad z burmistrzem

  • 7.02.2018, 19:23 (aktualizacja 07.02.2018 19:30)
  • Bartosz Nowak/UM Gostynin
Inwestycje, dotacje i dekomunizacja: obejrzyj najnowszy wywiad z burmistrzem
W sieci pojawił się już nowy wywiad z burmistrzem Pawłem Kalinowskim, podczas którego włodarz opowiada na temat inwestycji miejskich, pozyskanym przez miasto dofinansowaniu i zmianie nazw ulic.

 

Bartosz Nowak/UM Gostynin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pocięgło
Pocięgło 2 dni temu, 20:25
Ano to jest tak,wszystkie ku-wiszony to lekko nie mają.Siedzą we d-pie,śmierdzą i pierdzą.TVN,sobie oglądywują i się wk-rwóją.
gajowy
gajowy 14.02.2018, 08:17
Fajna paka: córka ministra, ksiądz i Mateusz Liziniewicz brat Jacka dziennikarza i ojca nadleśniczego
Dojarze
Dojarze 13.02.2018, 15:53
POCZYTAJCIE I WYCIĄGNIJCIE WNIOSKI !!!

http://strajk.eu/chcieli-tworzyc-prawicowa-organizacje-ekologiczna-za-pieniadze-z-ue-nie-udalo-sie/

cyt.: " Fundacja prawicowego publicysty miała za 6 mln złotych uruchomić portal o Puszczy Białowieskiej. Przyznanie jej dotacji unijnej wywołało prawdziwą burzę. Teraz jednak Fundacja Niezależne Media musi wyjaśnić Europejskiemu Urzędowi ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych okoliczności, w jakich przyznano jej pieniądze............................................................. i dalej ..... W charakterze ekspertów przy realizacji projektu pracować mieli Tomasz Duszkiewicz – kapłan rzymskokatolicki i myśliwy, Mateusz Liziniewicz – leśnik, prywatnie brat dziennikarza „ Gazety Polskiej Codziennie ” – Jacka Liziniewicza oraz córka ministra środowiska Katarzyna Szyszko-Podgórska. ……itd "

DLA JASNOŚCI:
Mateusz Liziniewicz - syn JACKA LIZINIEWICZA byłego radnego Powiatu Gostynińskiego i członka Zarządu Powiatu, Nadleśniczy,
Paweł Kalinowski - siostrzeniec Mateusza Liziniewicza,
Jacek Liziniewicz - wujek Pawła Kalinowskiego i ojciec Mateusza i Jacka.
Wstyd wstyd
Wstyd wstyd 13.02.2018, 19:56
Poczytajcie mieszkańcy powiatu o wyczynach a może komentarz Jacka Leśnika albo Jacka dziennikarza ?

https://wiadomosci.wp.pl/upadl-projekt-puszczatv-fundacja-tomasza-sakiewicza-jednak-nie-dostanie-6-mln-zl-6219613216434305a

Ciekawy jest schemat powiązań poniżej:

https://oko.press/images/2017/04/Układ-Szyszki-PDF.pdf

https://oko.press/6-milionow-zlotych/
Yu
Yu 14.02.2018, 08:59
Głupoty Wirtualnej Polski są tak samo prawdziwe jak adresy zamieszkania radnych IdG.
@?!?!@?!
@?!?!@?! 8.02.2018, 09:16
Co on gada o tym 18 stycznia?!@?! mieszkańcy chcieli pozostawić ich zdanie jako burmistrz ma bronić! ale już koniec tych męk paweła za kilka miesięcy jego wyzwolą z tego stanowiska do które kompletnie się nie nadaje
madry Polak po szkodzie
madry Polak po szkodzie 15.02.2018, 18:06
szczera prawda, gorzej nie mogliscie wybrac
Jokies
Jokies 8.02.2018, 10:19
A Twoja nadaje się na radną? Klamliwa, wyrachowana i bez końca udająca cierpiętnicę. W rzeczywistości poświęci każdego aby zrealizować swój cel.
nie H
nie H 15.02.2018, 18:07
wyrachowana? Raczej TY
Natarcz..a
Natarcz..a 15.02.2018, 18:26
Siedź dalej w tym błocie
woje
woje 8.02.2018, 08:26
dotacje na przedszkola, żłobki dostał każdy samorząd w województwie, to też mi sukces
burmistrzu
burmistrzu 7.02.2018, 23:53
trzymasz pan strone wojewody a nie gostynian z ul 18stycznia,a indg trzymało strone gostynian by nic nie zmieniac,wstyd panie burmistrzu wstyd
karasko
karasko 7.02.2018, 22:11
Szczególnie z inwestycjami to jest szał , nawet nie zdaje sobie sprawy z tego jak zmarnował to miasto wstyd.
tak jest
tak jest 8.02.2018, 09:21
To miasto niszczą radni sterowani przez grupkę zajadłych przeciwników Burmistrza i jego opcji politycznej.
Ryś
Ryś 9.02.2018, 16:49
Też tak myślę, dobrze że to już koniec tej rady
no pasaram: for pis
no pasaram: for pis 7.02.2018, 21:59
Burmistrzu??? Jakim tak zwanym wyzwoleniem?? Jakim tak zwanym ???? Po prostu wyzwoleniem. Z pańskiej wypowiedzi wynika jasno, że głowa którą nosisz pan na karku to tylko doktrynami kaczo-macierewiczowymi jest nafaszerowana. Gdyby nie to "tak zwane wyzwolenie" które pan jawnie i publicznie opluwasz pańska matka nigdy by nie spotkała pańskiego ojca i Gostynin byłby uboższy o "tak zwanego burmistrza" , nie mówiąc już o innych aspektach, które zawdzięczamy wyzwoleniu.
do szkoły
do szkoły 8.02.2018, 00:07
Trzeba być debilem by twierdzić, ze gdyby nie Hitler to Armia Czerwona by nas nie wyzwoliła bo by nie było wojny. Taki mniej więcej bezsensowny jest Twój komentarz.
Wilk
Wilk 8.02.2018, 20:39
Właśnie trzeba być debilem aby nie wyciągać wniosków z historii -podczas I wojny światowej Niemcy ogłosiły kapitulację z powodu strat militarnych i braku zaopatrzenia , ale uczyniły to w takim momencie że żadna armia nie weszła na terytorium Niemiec, a efektem kapitulacji były rekompensaty i ograniczenia przemysłowo-militarne, a nad przestrzeganiem tego miała czuwać Liga Narodów (z której w 1933 roku Niemcy wystąpiły) - przemysł Niemiec w żadnym stopniu nie ucierpiał dzięki czemu za 20 lat była powtórka z historii - alianci wyciągnęli wnioski i aby nie dopuścić do odrodzenia się faszyzmu uznali że jedynie totalna klęska Hitlera i Niemiec w wojnie zapewni pokój w Europie
Fifi
Fifi 7.02.2018, 20:02
A ta pani niby redaktor jeszcze pracuje tak bardzo broniła burmistrza proponował bym zwolnić
Gucio
Gucio 9.02.2018, 16:53
MoŻe swoją zwolnisz z rady miasta bo nie powinna tam siedzieć?
Orion
Orion 13.02.2018, 20:26
Przyjdzie walec i wy równa i po co te spory?
fioooo
fioooo 15.02.2018, 19:43
oby!
Mamma Mia
Mamma Mia 15.02.2018, 20:03
Niech Twoja usunie archiwum rozmów przeprowadzonych za pomocą komunikatora oraz podręczną pamięć przeglądarki i historię. Fajny temat.Widoczny dla 82 osób. Fajnie się spisała
szczesliwa
szczesliwa 2 dni temu, 23:28
Dobra pamiec - bezcenna, miłe wspomnienia- cudowne
Mańka
Mańka 2 dni temu, 20:14
Widzę, że pilnujesz. Co mam, to mam - nie zetrzesz gumką, a pamięć przeglądarki CIEKAWA.
Wsa
Wsa 2 dni temu, 09:13
Kolejna HARPIA?

Pozostałe