Niedziela, 18.02.2018, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Idą śladem Biedronki: Lidl też ma sposób na zakaz handlu w niedzielę

  • 7.02.2018, 12:05 (aktualizacja 07.02.2018 12:13)
  • MateuSz
Idą śladem Biedronki: Lidl też ma sposób na zakaz handlu w niedzielę
Kolejna sieć sklepów chce zrekompensować sobie ewentualne straty poniesione w związku z zakazem handlu w niedziele. Niedawno informowaliśmy o planowanych zmianach regulaminu w dyskoncie Biedronki. Teraz na podobny pomysł wpadł Lidl (w Gostyninie sklep tej sieci mieści się przy ul. Zamkowej).

Sieć zamierza wydłużyć czas pracy niektórych sklepów w soboty, natomiast w poniedziałki pracownicy mają pojawić się na swoich stanowiskach wcześniej niż dotychczas.

- Aktualnie testujemy model pracy, który pozwala pracownikom sklepów na rozpoczynanie poniedziałkowej zmiany nie wcześniej niż o godz. 5.00 rano – wierzymy, że komfort pracy ma kluczowe znaczenie dla zadowolenia naszych zespołów – tłumaczy portalowi finanse.wp.pl Anna Durzyńska, dyrektor personalny Lidl Polska.

Zmiany dotkną także czasu spędzanego w dyskontach w soboty. Część sklepów ma być otwarta o godzinę dłużej niż obecnie, czyli do godz. 22:00. Dla pracowników oznacza to ni mniej, ni więcej, tylko 2 godziny dłuższą niż obecnie pracę w ten dzień. Zazwyczaj bowiem opuszczają sklepy godzinę po zamknięciu ich dla klientów.

MateuSz
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przeciw
Przeciw 8.02.2018, 20:41
Jezu po co takie coś skoro to że będzie do 22 to i tak nikt już nie przyjdzie ! I tak samo o 5 rano zaczynać kto przyjdzie o tej godzinie zakupy robić 7 rano do 21 to wystarczy po co wiecej!
Krisu
Krisu 7.02.2018, 20:26
A mnie sie podoba kierowniczka Lidla...............................super dziewczyna ale się wstydzę jej powiedzieć ;((
Kotek
Kotek 7.02.2018, 21:14
Pilnuj
Ela
Ela 7.02.2018, 20:25
a ***jta podroby solidarnościiiiiiiiii
Smutna prawda
Smutna prawda 7.02.2018, 19:47
Tego typu sieci sklepów, gdzie gro zysków idzie za granicę, traktowali nasz kraj jak "kolonię", a człowieka (pracownika) jako "przedmiot" do osiągania własnych zysków. Szacunek, poważanie, poszanowanie, przychylność, serdeczność, życzliwość u niektórych, zaślepionych "mamoną", nie występuje samoistnie – ich takich wartości należy uczyć, a jak to nie pomaga, należy zmuszać…
Marcin
Marcin 7.02.2018, 15:40
To kasierki zarobią bo za nocne zmiany płaći się więcei
Michał
Michał 7.02.2018, 13:15
Jestem z PiSu.ale nie podoba mi sie zakaz handlu w niedzielę. I tak nad narodowy wlasciciel zrobi tak, aby kasjerki a innych zrobic w konia. Nie mówiąc inaczaj.
wernyhora
wernyhora 7.02.2018, 13:59
Po 1) nie przyznawaj się, że jesteś z pisu, bo to wielki obciach
po 2) przeczytaj co napisałeś w zdaniu drugim i zastanów się nad treścią, którą chciałeś przekazać.
Reasumując:treści przekazane w zdaniu pierwszym, łącząc je ze zdaniem drugim, dają obraz pisowskiej niemoty.
ban
ban 12.02.2018, 19:17
w punkt
Xy
Xy 7.02.2018, 20:09
Brawo
wernyhora
wernyhora 7.02.2018, 13:01
Staje się widocznym, że pisowska ustawa dotycząca handlu w niedzielę jest jednym wielkim bublem, wprowadzanym wbrew woli normalnych ludzi.
Michał
Michał 7.02.2018, 20:25
A kto jest normalny? Ty? Ty jestes ciemny jak caly Gostynin- durniu.
Bareja
Bareja 7.02.2018, 15:59
Wernyhora,taki nick to straszny obciach.PO.....takim nicku od razu można poznać, że to złodziej lub pijak,bo każdy pijak to złodziej.
wernyhora
wernyhora 7.02.2018, 16:28
wolę być złodziejem z po niż wyklętym z pisu. i zapamiętaj parchu jeden, że nie ma większego obciachu od przyznania się z przynależności do pisu.
POkraka
POkraka 7.02.2018, 17:14
Pewnie i obrzezany jesteś i pejsy nosisz,taki koszerny pijaczek i złodziej.Piękny komplet.
wernyhora
wernyhora 7.02.2018, 22:05
Chodź. POkrako....pozwolę ci rozpiąć rozporek i zobaczyć czy jestem obrzezany. A potem delikatnie i czule possać.
kasjerka
kasjerka 7.02.2018, 12:37
Ale cwaniaki,brawo!!!! Jak to się szemrane media cieszą,że pracownika robi się zgodnie z prawem w konia..............Podziwiajcie,podziwiajcie,kiedyś i was dopadnie jakiś "cwaniak" z "pomysłem"
olo
olo 7.02.2018, 20:28
doje..c dyskontom podatki za soboty i niedziele i nie beda cwaniakowac
Yu
Yu 7.02.2018, 20:37
Dokładnie,doyebac na maksa!!!!

Pozostałe