Niedziela, 18.02.2018, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Bliskie spotkanie z... Izraelem

  • 2.02.2018, 08:24 (aktualizacja 02.02.2018 08:32)
  • Bartosz Nowak/MCH
Bliskie spotkanie z... Izraelem
W następny weekend, 11 lutego, w MCH Stara Betoniarnia odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu "Bliskie spotkanie z...". Tym razem gość specjalny - Estera Wieja przeniesie wszystkich przybyłych do Izraela.

Estera Wieja przez siedem lat mieszkała w Jerozolimie, gdzie pracowała dla Międzynarodowej Ambasady Chrześcijańskiej jako redaktor naczelny magazynu „Word from Jerusalem”. Estera Wieja jest autorką książki „Ludzka twarz Izraela” i współautorką albumu „Fascynujący Izrael”. Tematem spotkania będzie Jerozolima z jej zróżnicowaniem kulturowym, społecznym i religijnym. Podczas spotkania będzie można zakupić książkę „Ludzka twarz Izraela”.

Bartosz Nowak/MCH
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ten pan
ten pan 5.02.2018, 23:39
Wy bezczelne,żydowskie s***le.Nasi ojcowie,życie za was oddawali,ale dla was,to tylko szmalec,rurka i dupka.Ale was gnoje do padniemy
Jego mość
Jego mość 5.02.2018, 21:57
Na naszych wsiach,jest tak-kurwią,się wsiekają,że taka emeryta,rolnika życie,to tylko się ***.Ale se mają ,piachów wiele posiadłości-sprzedać i życiem się cieszyć
Wernyhora
Wernyhora 6.02.2018, 07:21
Weź się gościu wysłów w sposób należyty.
edek od kredek
edek od kredek 5.02.2018, 22:49
Emerytem,bycie,to jest piękne życie.Stare ku-rwy,co to se termowały,siedzą we d-pie.
edek od kredek
edek od kredek 6.02.2018, 07:18
Pisałem już do ciebie kutafonie abyś znalazł sobie inny nick i nie podszywał się pode mnie. Sprawia ci to przyjemność czy jesteś tak głupi, że nie możesz sam czegokolwiek wymyślić.??? Zresztą treść powyższego tekstu, tak jak jego autor podszywający się pod innych, wskazuje na miernotę intelektualną. Jeszcze raz oświadczam, że nie ja jestem autorem powyższego tekstu.
Kredka do edka
Kredka do edka 6.02.2018, 09:12
Ta .... nie...ha... ha...ha
Jolka
Jolka 4.02.2018, 19:42
Szkoda że żona prezydenta waszego prezydenta nie zabrała do tej pory głosu szkoda.
skiba
skiba 5.02.2018, 10:28
Joli to się strasznie we łbie piętroli.
Jolka
Jolka 6.02.2018, 09:21
wam z pisu się p.i.e.r.d.o.l.i,Widaćpo wpisach i tak ogólnie.
Rysiek planista
Rysiek planista 5.02.2018, 09:27
Jolka,ale ty głos zabrałaś i to już wystarczy.... poczułem, że szambo się wylewa.
Jolka
Jolka 6.02.2018, 09:22
Popuściłeś ze strachu świńtuchu.
oj Jolka
oj Jolka 4.02.2018, 20:02
Droga Jolko,bo to jest tak.Szmalcowniki ,to dobrze się mają,nabożne pieśni śpiewają.Proboszcz,szmalcowników,święci wodą brzozową i jest,jak jest.
Jolka
Jolka 4.02.2018, 21:00
Księdzu,to wsio ryba co święci.One to żadnego wstydu nie mają.Tylko many,many i szmal,się liczy.
Te...
Te... 5.02.2018, 09:29
Jolka ty też darmo nie dajesz.
Jolka
Jolka 6.02.2018, 09:23
ty za ile?
K-wa-mac
K-wa-mac 14.02.2018, 17:38
Za chwilę.
boczek
boczek 4.02.2018, 18:27
Żydy,to zawsze dobrze się miiały.Żarły kapuste,i dobrze miały
edek od kredek
edek od kredek 4.02.2018, 18:43
Żydy,to cwane były,takiego śmierdzącego edka,,to pół pacierza,kopa i święta maryjo.
Mędrca syjonu
Mędrca syjonu 4.02.2018, 14:56
Żydów,to nikt nie zapraszał,przylazły,do kraju naszego,przegonione z Europy,zachodniej.Ale,ich bezczelność,to przekraczała wszelkie granice.Polaka,to za gnój sobie uważały,tak dobrze się miały.Naczelny,gazety wybiruczej,razem ze owsiakiem,mogą to po twierdzić
owsiok
owsiok 4.02.2018, 15:20
nie potwierdzą,bo za uszmi,to g-wna mają dużo
się *** pali
się *** pali 4.02.2018, 15:43
Te te te,taak,se nie ooobrażaj.Michnik,co za Polaka uchodził,ttoooo,polak.Ile kasy na swej lewiżnie skręcił,to we USA,miałby,wyrok 325 lat.
edek od kredek
edek od kredek 4.02.2018, 13:38
Żydy,to są super,nikogo się nie boją.Kiedy Niemce,zakazali im chodzić po chodnikach,to sobie chodzili po trawnikach.
Legion
Legion 4.02.2018, 09:47
Powiadają że żyd to matke sprzeda taki to naród wredny
marek
marek 4.02.2018, 19:41
Twoja juz sprzedal i teraz sprzeda ciebie cieciu
pół ćwiartki
pół ćwiartki 4.02.2018, 15:30
Legionie,jest to bardzo przykre.Niestety,żyd tak ma,że żadnych zasad nie ma.Jeżeli krowa,się zapodziała,to to tylko edek od kredek,se za j-bał.
marszałek
marszałek 3.02.2018, 20:54
Ano to wedle ,mnie jest tak,PSL,SLD,,to żydy.Zawsze,kombinowały,jak kombinować,by się nie o***.
Ścierkoski
Ścierkoski 3.02.2018, 19:43
Jeżeli,się ze szmalcownikami,prządek zrobimy,to z Żydami ,problemu mieć nie będziemy.Zaczynamy,od Floriańskiej dwa osiem.
ten pan
ten pan 3.02.2018, 19:24
Żydów,to głupawe,niemieckie chłopaczki z haj Hitler,jak do kaczek strzelały.Teraz,jest wielka obraza,że polaki ,do nich nie strzelały.
Kozołoski
Kozołoski 3.02.2018, 18:44
Żydy,to były,krwiopijce,naszego narodu,co polaków,za śmieci,sobie uważało.Teraz,to wy żydy się od Hanny Gronkiewicz,uwżajcie,bo mam PO,PSL,poparcie
Szalum molejkum
Szalum molejkum 3.02.2018, 18:11
Niemiec,żyda po łbie lał,we ***,jego kopał,ale żyd,to Niemca szanuje,bo nie wie,kiedy Niemiec,po raz kolejny,jego do pieca wrzuci.
marek
marek 3.02.2018, 14:54
Bardzo bym chcial z ta pania porozmawiac mam jeszcze mase innych pytan ale niestety nie ma mnie w Gostyninie
E.... tam
E.... tam 3.02.2018, 16:48
I wyszło jaki chojrak z ciebie.
marek
marek 3.02.2018, 00:44
Zloty z Izraela mlodziezy jezeli ich tak mozna nazwac do Oswiecima demollujac pokoje w ktorych zamieszkiwali lamanie mebli wybijanie okien itd ladujac na Okeciu przed samym wyjsciu z samolotu oddawali mocz po siedzeniach czy ta Pani to wie ?Jakby bylo odwrotnie to by byl zakaz wjazdu Polakom ale to wina dyrekcij Lotniska ze wsadzili LBY w Kubel bo ktos im z gory zakazal czy ta Pani to wie?
Ta Pani
Ta Pani 3.02.2018, 09:50
Przyjdź na spotkanie i zadaj te wszystkie pytania.
Taka prawda
Taka prawda 2.02.2018, 20:47
Jest to trudne,ale macie co chcecie.My Żydów nazywamy żydami.Wy nazywacie ,nas gojami.W języku waszym idisz,znaczy bydle.
Tak się pomyliłem
Tak się pomyliłem 2.02.2018, 20:05
Zawsze uważałem,że Niemcy tak tych biedaków skrzywdzili.Przekazywałem,nawet odpis podatku,na organizacje żydowskie.Ale się okazuje,że są to tylko zwykłe dranie.
marek
marek 2.02.2018, 13:28
Czy ta pani wie albo nie chce wiedziec jak 2013 roku Siostry Radwanskie w Izraelu zostaly wyzwane od katolickic SWIN
TyotaPejs
TyotaPejs 2.02.2018, 15:23
Postaramy się to tej Pani przypomnieć na spotkaniu,to i nie tylko.
judek
judek 2.02.2018, 13:14
Niektóre to se wreszcie o ojczyźnie posłuchają
Jan
Jan 2.02.2018, 09:52
Przecież polskie nie były?
Zawsze ojciec,mnie powidał,żyd to wredny jes i już
Zawsze ojciec,mnie powidał,żyd to wredny jes i już 2.02.2018, 20:20
Po pażdzierniku ,roku 1939,to nie było Państwa Polskiego na mapie.Jak,to powiem ,jest to nie samowite,by żydy,TEGO NIE ZA UWARZYŁY.

Pozostałe