Niedziela, 18.02.2018, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Realizacja budżetu 2018 - wywiad z burmistrzem Pawłem Kalinowskim

  • 16.01.2018, 11:04 (aktualizacja 16.01.2018 14:37)
  • tz/ UM Gostynin
Realizacja budżetu 2018 - wywiad z burmistrzem Pawłem Kalinowskim
W sieci pojawił się nowy wywiad z burmistrzem Gostynina, Pawłem Kalinowskim, podczas którego gospodarz naszego miasta mówi o realizacji budżetu na 2018 rok.

 

tz/ UM Gostynin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Doradca 2.0
Doradca 2.0 19.01.2018, 13:16
Środki zewnetrzne na inwestycje są, Wydział jest, warto spróbować sięgnąć po finasowanie, a nie zakładać, że nie ma i się nie da:

https://dziennikplocki.pl/?p=269392
paweł nic nie moge
paweł nic nie moge 17.01.2018, 13:33
paweł nic nie moge, opowiesci ciąg dalszy
sens
sens 17.01.2018, 10:23
Dukanie i dukanie,żadnej treści,mdli i odrzuca podobnie jak od tej szkaradnej opozycji.Myślę,że pan admin zamieści wpis bo poprzedni o dziwo uległ cenzurze,choć nie zawierał żadnych obraźliwych treści.
masochista
masochista 17.01.2018, 07:49
Kto wysłuchał nagrania od początku do końca i go nie zemdliło od tego dukania, łapka w górę.
mnb
mnb 17.01.2018, 07:35
nie da się tego słuchać
trzy ćwiartki
trzy ćwiartki 29.01.2018, 21:32
To majteczki w kropeczki-sobie po słuchaj i w matkach się wy luzujesz,cześć.
patrz realnie
patrz realnie 16.01.2018, 21:12
powstały place zabaw bo tego chcieli dziadkowie dla wnuków, chcieli rodzice dla dzieci - tylko PiS nie chciał i nie chce !!! ale place to nie wszystko są ulice, przedszkola, chodniki, korty, boiska, ogrodzenia itd itp A co burmistrz za środki pozyskał ? kilka stanowisk obsadził ludźmi z Płocka? którzy odeszli po czasie na lepiej płatne posadki ? całe szczęście, że radni z IDG ustalili mu taką a nie inną pensję - nie wiem czy nie za dużą ?
Kody
Kody 16.01.2018, 23:36
Łachy nie robita
koderski
koderski 16.01.2018, 22:24
Realnie to miasto jest upadłe i rada nie poczyniła ŻADNYCH starań, aby zmienić ten stan rzeczy. Potrafią tylko pisać, że to kompetencje burmistrza, ale pieniędzy na to przeznaczyć nie potrafią - więc jak ma tworzyć warunki do rozwoju gospodarczego ?
bzdury
bzdury 17.01.2018, 13:36
ogrodzenie na osirze idg zrobiło jest extra, florianksia czapskiegio kilinskiego ulice zrobione, zatoze kanalizacja zrobiona tylko durnota chcąca sie na nowo dorwac do koryta mówi że nic nie zrobili, bzdury, robią więcej niż snieciu kiedyś, snieciu na szkoły to nic nie dawał a nic.
Floriańska zrobiona ale wodociag pod nią stary. Jak bedzie awaria, ulica do prucia, asfalt trzeba be
Floriańska zrobiona ale wodociag pod nią stary. Jak bedzie awaria, ulica do prucia, asfalt trzeba be 17.01.2018, 15:23
Realista
koderski
koderski 17.01.2018, 19:26
to dlaczego rada na ten cel nie dała pieniędzy ?
Fakt
Fakt 17.01.2018, 17:20
Bo to tylko robota pod publiczkę,dla pijaru,paru fotek,zaspokojenia próżności.Nigdy nie będzie szkodnik burmistrzem!!!!!!
Gosia
Gosia 17.01.2018, 14:37
Głąbie naucz się poprawnie pisać.
zakoduj
zakoduj 17.01.2018, 00:42
realnie to żaden rozwój ich nie interesuje tylko władza
Inspektorat Sanepidu
Inspektorat Sanepidu 16.01.2018, 23:58
Jak przeznaczą na konkretny cel to i tak wydadzą na co inne
realnie patrzę
realnie patrzę 16.01.2018, 21:37
Dzieci obecnie to te place zabaw mają we d-pie.Oraz całą resztę.Kasa zmarnowana,głupawa ideologia IndG,nikogo już nie interesuje.
rodzic
rodzic 17.01.2018, 00:00
może w tym samym miejscu mają pomalowane ściany w SP 1 , gabinet dyr. i sekretariat ??? wyszaleli by się może za to na bezpiecznej sali gimnastycznej ???
Ania
Ania 16.01.2018, 15:58
Bardzo dobrze ze burmistrz powiedział co radni idg uważają za swój priorytet to jest żart z mieszkańców że zabrali pieniądze na najważniejsze rzeczy i będą budować kolejne płace zabaw
Sumienie
Sumienie 16.01.2018, 15:42
Panie burmistrzu, liczymy na pana w sprawie projektu parku do Street Workoutu...
szonrad
szonrad 16.01.2018, 17:33
Burmistrz popełnił gafe z streetworkoutem, a opozycja bezwzglednie to wykorzystuje siejąc ferment na mieście. Jeśli ktoś logicznie myśli to wie, że burmistrz musi wykonać to co rada nakaże tj. z ich tymi calymi placami zabaw i silowaniami.
Racjo
Racjo 16.01.2018, 21:05
i podwyżkami dla urzędasów przez burmistrza. Całe szczęście że ta RADA z IDG jest
szonrad