Sobota, 20.01.2018, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Wielki sukces sztabu WOŚP w Gostyninie [ZDJĘCIA]

  • 11.01.2018, 18:20 (aktualizacja 12.01.2018 11:27)
  • ToP
Wielki sukces sztabu WOŚP w Gostyninie [ZDJĘCIA]
Chociaż do tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostało jeszcze kilka dni, gostyniński sztab już teraz może powiedzieć o sukcesie. Jest nim ściągnięcie na niedzielny koncert Nalepa Brekout Tour.

Początki tego projektu sięgają 2007 roku. Wtedy właśnie przyjaciele Tadeusza Nalepy postanowili uczcić jego pamięć, organizując specjalny koncert ku jego czci. Wszyscy tak mocno zaangażowali się w przygotowania, że... postanowili nie ograniczać się do jednego występu. Teraz mają na koncie grubo ponad 200 koncertów. I każdy z nich grany był przy widowni zapełnionej do ostatniego miejsca. 
Motorem napędowym projektu Nalepa Brekout Tour jest Robert Lubera, charyzmatyczny wokalista i gitarzysta, który miał okazję poznać Tadeusza Nalepę, gdy był frontmanem grupy Sagittarius (jest z nią związany jest do tej pory).
Żaneta Lubera czaruje publiczność nie tylko swoją urodą, ale przede wszystkim wokalem. Jej charakterystyczny, nieco chropawy (dirty, jak powiedzieliby Amerykanie) głos idealnie pasuje do utworów grupy Breakout. Na organach Hammonda gra Michał Jurkiewicz, klawiszowiec i aranżer w jednej osobie. Zespół uzupełniają gitarzysta Piotr Nalepa (syn Tadeusza) oraz perkusista Józef Rusinowski.

Pełny rozkład WOŚP-u w Gostyninie znajdziecie TUTAJ

ToP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Organiścina
Organiścina 13.01.2018, 21:47
Na naszej wsi,to problema mamy,Wszystkie panny,oraz nie które mężatki,to tego celebrytę Owsiaka kochają.Stary Cyckoski powiedział,że on w tych żótych portkach to licho ma.Wówczas jego wnuczka powiedziała,że celebryty sobie podwiązują,by elegancko wyglądać.
Janosik
Janosik 13.01.2018, 00:24
Owsiakowi nawet grosza temu złodziejowi!! Ludzie obudźcie się w końcu ile będziecie jeszcze go utrzymywać
Jolka
Jolka 14.01.2018, 19:51
Moze kiedyś powinni odmówić ci szansy z korzystania z aparatury szpitalnej jak będziesz jej potrzebował bo twój rząd nie dba o służbę zdrowia.Tego ci życzę jak będziesz w potrzebie.
tow.orkiestra
tow.orkiestra 14.01.2018, 20:08
Jola,czemu za przygłupa robisz.Przecież Owsiak to kombinator i ćwok.
Jolka
Jolka 14.01.2018, 22:32
Ty też gnojku i poszeďł do książki.
wośp
wośp 14.01.2018, 23:02
Jolka,to jest tak,kiedy szedłem,przez miasto większe niż Gostynin,podeszła do mnie dziewuszka z puszką od Owsiaka,powiedziałem,że nie mam i nie dam.Za rogiem,taki łomot dostałem,że dobrze to pamiętam.
Sie ma
Sie ma 14.01.2018, 20:01
Kiedy Owsiak będzie potrzebował,medycznej potrzeby-to odpowiedż,taka-trzy lewatywy,oraz kiszony ogórek.
Paulina
Paulina 14.01.2018, 09:35
Janosiku, wstrzymaj ten swój pisowski jad chociaż przy takich akcjach jak WOŚP.
Paulino zmądrzej
Paulino zmądrzej 14.01.2018, 18:28
Co to za akcja,stary łajzowski cwaniak,oraz kombinator.Ale zajarany cynicznie politycznie.Głupów,podkręca i dobrze się ma.
ooowsiiok
ooowsiiok 12.01.2018, 20:16
Jaaa,too,układddd,że tvvaałłaa na se mammmm i żaadna piiinda,mmmnie,nnie pooodkoooczy.
janet
janet 12.01.2018, 13:15
Jeszcze nic się nie zadzialało, a już sukces! A może by tak ofiarować pieniązki na chore przewlekle dzieci z Gostynina i okolic, a nie dorabiać owsiaków!
Ja
Ja 13.01.2018, 00:06
Kim jestes? Co zrobilas na rzecz chorych dzieci z Gostynina? Bo ja wiem ile. Do zobaczenia na wielkim finale. Dajcie sobie siana niedowiarki i malkontenci gostynińscy. Cieniasy do roboty a potem się mądrzyć. Idę bo nie chcę się denerwować.
Taka bida
Taka bida 11.01.2018, 20:15
Jeżeli taki renomowany zespół muze we Gostyninie wali,to nic dla nich dobrego nie znaczy.Wynika z tego,że z urodą i charyzmą,to dawno się po żegnały.
Marcin
Marcin 12.01.2018, 09:23
E no co ty ta blądynka niczego sobie zaszalał by z nią tak na ostro

Pozostałe