Sobota, 20.01.2018, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Mazur, Błyskawica i przyjaciele: POZPN uhonorował gostyninian

  • 20.12.2017, 11:22 (aktualizacja 20.12.2017 11:40)
  • Bartosz Nowak/Mazur/Błyskawica/UM
Mazur, Błyskawica i przyjaciele: POZPN uhonorował gostyninian Mazur/Błyskawica/UM
Kluby sportowe Mazur Gostynin oraz Błyskawica Lucień, a także osoby zaangażowane w rozwój piłki nożnej z powiatu gostynińskiego zostały uhonorowane przez Płocki Okręg Związku Piłki Nożnej. Odznaczenia i nagrody wręczono w sobotę, w Teatrze Dramatycznym im. Szaniawskiego Płocku, w trakcie obchodów 70-lecia Wisły Płock i 40 rocznicy powstania POZPN.

Gala była okazją do wręczenia wyróżnień i odznaczeń dla osób i klubów zaangażowanych w rozwój i promocję piłki nożnej. Najważniejsze i najbardziej prestiżowe wyróżnienie - Złota Honorowa Odznaka Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej trafiła do klubu MKS „Mazur” Gostynin, a otrzymał ją sponsor klubu – prezes Izolbetu, Kazimierz Majchrzak. W imieniu sponsora z rąk prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, Zdzisława Łazarczyka wyróżnienie odebrał wiceprezes MKS Mazur, Wiesław Adamski. Także do sponsora klubu Kazimierza Majchrzaka trafił pamiątkowy puchar będący podziękowaniem za wkład w rozwój piłki nożnej na Mazowszu. Podczas Gali odznakę Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej otrzymał również gostyninianin Bogdan Gołębiewski, przewodniczący Komisji d/s licencji klubowych Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

W uroczystościach uczestniczyli także członkowie Klubu Sportowego Błyskawica Lucień, który został odznaczony Srebrną Honorową Odznakę MZPN. Odebrał ją prezes Krzysztof Kokosiński. Na jego ręce został też przekazany puchar dla wójta gminy Gostynin, Edmunda Zielińskiego.

Uhonorowany przez Płocki Okręg Związku Piłki Nożnej został również burmistrz Gostynina, Paweł Kalinowski. Włodarz otrzymał puchar, w podziękowaniu za współpracę w rozwoju piłkarstwa młodzieżowego. W imieniu burmistrza puchar odebrał pan Bogdan Gołębiewski.

 

Bartosz Nowak/Mazur/Błyskawica/UM
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

biedna Ania
biedna Ania 26.12.2017, 17:01
Ano jest to tak,marek wiadomo,sportowiec,kasę ma,panienki łaskawe.To chłopakowi odbiło,ponoć sponsore ,to we worach kasę zwoziły.Ponoć ten z ul.Cowalskiej ,to naj więcej walił.
Jola
Jola 23.12.2017, 18:25
Brawo, brawo Panowie
25,26,27
25,26,27 20.12.2017, 21:15
Piłka kopana,to dobrze się ma.Majtochy i koszule za frajer dostają,oj dobrze się mają.Tylko,z tego grania to tak jak u SZWEJKA.

Pozostałe