Sobota, 24.02.2018, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Robert Janowski zagrał w Sannikach [FOTO]

  • 4.12.2017, 15:57
  • ECA w Sannikach
Robert Janowski zagrał w Sannikach [FOTO]
Nastrojowy, wzruszający i magiczny - taki był właśnie niedzielny wieczór spędzony w towarzystwie Roberta Janowskiego w sannickim pałacu. Wszechstronny artysta wykonał znane standardy muzyki polskiej i zagranicznej oraz kolędy i pastorałki. Na fortepianie akompaniował mu Robert Osam, który swoim kunsztem wywarł wrażenie na wszystkich obecnych na koncercie.

„Belle” - singiel pochodzący z musicalu Notre-Dame de Paris wybrzmiał niesamowicie z ust Janowskiego. Muzyk zaśpiewał również „Deszcz”, którego autorem słów jest Konstanty Ildefons Gałczyński, a muzyki Władysław Szpilman. Nie zabrakło też repertuaru współczesnego, usłyszeliśmy np. utwór „Odnawiam duszę” grupy Perfect, którego autorem tekstu jest Jacek Cygan. Kolędy nucili wszyscy bez wyjątku, a w sercach zapanowały radość, spokój i oczekiwanie na narodziny Jezusa Chrystusa. 
Po koncertach można było podziwiać wystawę malarstwa Haliny Błażyńskiej pt. ”Anioły w moich lustrach”. Głębia w obrazach malarki urzeka i uwrażliwia odbiorcę na subtelne odczuwanie piękna. Wystawę będzie można oglądać w naszym pałacu do końca stycznia.

ECA w Sannikach
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nie prowda
nie prowda 9.12.2017, 21:43
We wsi sąsiedniej,to taka siara,znaczy Pacyna.Oto,tam komuna dobrze się ma.Tam zaprawdę powiadam wam.Ten ze ZMW,następnie ze ZSMP,znaczy przewodniczący,to to była bida.Ale wałesa,ze tej bidy zrobia premiera.Przykre jest,to że te bydlaki tak są ciemne i parszywe.Ale kasa!
marek
marek 4.12.2017, 22:00
edzio pedzio jest gumiok Legion jest waciok a Neo jest szmaciok
Sołtys,co wiele może.
Sołtys,co wiele może. 4.12.2017, 21:09
Ale,tych w gumiokach i waciokach,ze Gostynina,to ludowych pewnie -nie było.
taka nasza bieda.
taka nasza bieda. 4.12.2017, 20:14
We Gostyninie,to taka bida.Pan burmistrz nasz młody,się stara.Ale wychodzi,tylko po komunistyczna siara.Były majteczki w kropeczki,teraz tylko obsrane majty we grochy.

Pozostałe