Środa, 13.12.2017, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

"PiS zjada demokrację". Gąsienice dopełzły do Gostynina

"PiS zjada demokrację". Gąsienice dopełzły do Gostynina Jestem z G-Town
Putin, Orban, Erdogan, ale również Kaczyński, Ziobro i Macierewicz wcielają się w rolę gąsienic pożerających liść demokracji. Dziś pod Starą Betoniarnię dotarła ogólnopolska akcja "Gąsienica Tour 2017" organizowana przez - przedstawiających się jako prodemokratyczne - członków środowisk lewicowych.

Przewożona na przyczepie instalacja, zaprojektowana została przez niemieckiego karykaturzystę Jacquesa Tilly'ego. Po raz pierwszy gąsienica została pokazana na paradzie w Berlinie, po Polsce jeździ od 4 listopada. Co przedstawia? Liść symbolizujący demokrację, pożerany powoli przez gąsienice ochrzczone nazwiskami europejskich przywódców i tuz politycznych: Orbana, Babisa, Putina, Erdogana, Kaczyńskiego, Macierewicza i Ziobry. 

Akcja ma być odpowiedzią na "rozprzestrzeniający się w Europie populizm, który po kawałku trawi obywatelskie wolności i prawa człowieka oraz zagraża stabilności Unii Europejskiej". 

Dziś, o godz. 10. akcja dotarła do Gostynina, a konkretnie pod Miejskie Centrum Handlowe Stara Betoniarnia. 

Bartosz Nowak
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Barbara
Barbara 4.12.2017, 23:04
To sodoma i gomora,tak ujadać.To że sodomistom się nie wiedzie,to wszyscy wiedzą.Ale,tylko tak nie wielu wie,na czym grzech sodomski polega,nawet kościołowe to ukrywają,bo wiele z tym grzechem wspólnego mają.Kto,wie na czym grzech sodomski polega,niech powie.
trzy ćwiartki
trzy ćwiartki 4.12.2017, 23:15
Tak,to nie do końca sobie wiem,ale podejrzewam-że homoseksualizm chodzi.Tak na oko,to właśnie ta paskuda ma gloryfikować taką opcję.
józek
józek 6.12.2017, 12:09
eeeeeeetam
Adrian
Adrian 4.12.2017, 00:08
https://gostynin.inf o/informacje/jest-wyrok-andrzej-adamski-z-gostynin24.pl-przegral-z-romanem-augustyniakiem/
janusz
janusz 2.12.2017, 20:46
do tego cyrku naszego to "coś" rzeczywiście się nadaje będzie jeszcze śmieszniej
ąęć
ąęć 2.12.2017, 20:10
to kodziarze już nie przedstawiają się jako kod tylko jako członkowie środowisk lewicowych?
dziękuje, tyle w temacie hahahaha
Błazej z ....
Błazej z .... 2.12.2017, 16:56
Komentarze edzio pedzio, jacek placek, to normalne? a życie toczy się dalej i mamy jak mamy dzieki takim rozumnym ludzikom
Aboryt
Aboryt 2.12.2017, 16:53
Wszyscy ha ha i hi hi i krytyka a kto na to głosuje? Mamy jak mamy bo tak chcemy, tak tak......
marek
marek 1.12.2017, 23:36
edzi pedzio Ty nie masz czubka Ty masz placek
marek
marek 1.12.2017, 23:08
Proponuje zeby postawili przed Ratuszem Balwana edek od kredek (edzio pedzio ) chce nim byc
marek
marek 1.12.2017, 21:53
za tydzien na Rynku beda Krokodyle ktos chce zrobic z Gostynina wielkie ZOO
bea
bea 2.12.2017, 09:27
tak, wesołe miasteczko już mamy, jeszcze tylko ZOO brakuje
marek
marek 1.12.2017, 21:23
edzio pedzio jeste bardzo wulgarny bede Ci musial dac klapsa Ty stara Cioto
edek od kredek
edek od kredek 1.12.2017, 22:12
wiesz co ty mi możesz????? cmoknąć w czubek i obtoknąć....
grabarz
grabarz 1.12.2017, 19:46
Ponoć nie jaki Urban,co był Jaruzela,ambasadorem se wykitował.Ale sobie zastrzegł,by nie podawać to do wiadomości publicznej.Ponieważ się obawiał,że komuniści będą pielgrzymować,do jego groba.
Fela
Fela 2.12.2017, 21:55
Ponoć
Piotr
Piotr 1.12.2017, 19:18
***aj z tym dziadostwem do Kijowskiego
mateusz alimenciarz
mateusz alimenciarz 1.12.2017, 17:46
ostatni kwik kodziarstwa hahahahaha
Xyz
Xyz 1.12.2017, 16:29
Kazdy może sobie zapraszać kogo chce i wara,jest podobno demokracja.Pis może zaprosic sobie rydzyka i nie interesi mnie to,może też Grodzką czy Biedronia lub Rabieja i nie interesi mnie to i po co robić wielkie halo.
Tereska
Tereska 1.12.2017, 13:32
Zapewne KODziarstwo zaprosiło,oni tacy chętni do zapraszania takich parchów.
edek od kredek
edek od kredek 1.12.2017, 15:00
sama jesteś ścierwo niedmuchane i z tego powodu masz kompleksy.
Tereska
Tereska 1.12.2017, 15:34
Dawno gnido wiedziałam że jesteś KODOMITA
Xyz
Xyz 1.12.2017, 15:55
Nie spuszczasz się i nigdy nie bedziesz sie spuszczała,jesteś obrzydliwie otyła,tak cie bozia pokarała i dodatkowo rozum odebrala.
Xyz
Xyz 1.12.2017, 13:47
Ty jesteś parch przekwitły i nie masz orgazmów.
Legion
Legion 2.12.2017, 07:39
Kod to gowno jest gorsze od po
Marek
Marek 2.12.2017, 08:25
Ty gorsze i wieksze guwno cwelu jeden
Gostyninianie.
Gostyninianie. 1.12.2017, 13:16
W*** ma pewny,zapraszamy.
Xyz
Xyz 1.12.2017, 18:42
Mów w swoim imieniu nie innych odmieńcu
tez z miasta
tez z miasta 1.12.2017, 17:49
W.p.i,e,r,d,o,l ma pewny niech przyjeżdża.
Xyz
Xyz 1.12.2017, 18:04
Nie używaj gróżb karalnych,nie masz pewności,że ciebie to nie spotka.
Legion
Legion 2.12.2017, 07:40
Debil jestes no ale z gostynina
marek