Środa, 13.12.2017, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

W imię zasad... Radni na "nie", podwyżki i tak wejdą w życie

W imię zasad... Radni na "nie", podwyżki i tak wejdą w życie
Radni miejscy byli niemal jednomyślni i podczas wczorajszej sesji nie podjęli uchwały w sprawie podwyżek taryf dla zbiorowego odprowadzenia wody i ścieków na terenie Gostynina. Koniec końców, nic to nie zmienia, gdyż nowe stawki i tak już niebawem staną się faktem.

Przypomnijmy, że 16 listopada burmistrz zweryfikował nowe taryfy przygotowane przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne i przekazał projekt uchwały Radzie Miejskiej. Jak można było się domyślać, w trakcie wczorajszych obrad, radni prawie jednogłośnie zdecydowali o niepodjęciu uchwały. Przeciw byli wszyscy obecni rajcy Inicjatywy dla Gostynina (na sesji zabrakło Magdaleny Augustyniak, Michała Bartosiaka i Martyny Chmieleckiej), a także Urszula Pieniążek i Wiesława Radecka. Od głosu wstrzymał się radny PiS, Grzegorz Gospodarowicz, natomiast Jan Głodowski był nieobecny.

Co to oznacza? A no nic... Niezależnie od decyzji radnych, nowe taryfy zaczną obowiązywać z dniem 22 stycznia.

Nowe stawki znajdziesz TUTAJ

Bartosz Nowak
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Renia
Renia 4.12.2017, 11:11
Chłopaki raz w miesiącu mają gdzie założyć koszulę i krawat jeszcze im za to płacą.
gawno
gawno 4.12.2017, 13:08
I skarpetki zmienić,a może nawet majty.
anty gawno
anty gawno 8.12.2017, 12:20
To, że ty się nie myjesz, nie świadczy o tym, że i inni się nie myją.
Nie z IDG
Nie z IDG 3.12.2017, 21:10
MIESZKAŃCU GOSTYNINA CZYTAJ I ROZUMUJ TAK :
BYŁBY BURMISTRZ NIE Z PiS-u nie byłoby podwyżki wody i kanalizacji,
Pozdrawiam wszystkich piszących i nie piszących.
pysio
pysio 3.12.2017, 07:57
Ci z igd co ich nie było to wyglada to jak by nie bez powodu ich nie było, jak to by właśnie oni nie mieli praw wyborczych w gtown i pod miastem gniazdka uwili ale co ja tam wiem jak nic nie wiem
Zdzichu
Zdzichu 2.12.2017, 22:53
Z tym pierwszy z prawa to może być problem?Czekamy,na propozycje internautów.Wykluczone jest założenie durszlaka.
Xcz
Xcz 4.12.2017, 13:11
Z liścia może gogusia potraktować
Stefania
Stefania 2.12.2017, 22:42
Ten pan drugi od prawej,to pewnie ze słuchem ma problem,ale jak druciakiem się przepchnie,to będzie po problemie.
stomatolog
stomatolog 2.12.2017, 22:24
Tą panią ze środka bardzo na fotel zapraszam,bo nie wygląda to dobrze.
nie rżnij głupa,bo nim jesteś.
nie rżnij głupa,bo nim jesteś. 2.12.2017, 21:38
Pan Pieniążek,to taki autorytet lat 70 ma,ale włosy jak 30-latek.Tak tylko można oszukać,tylko nie żyjącą teściową.Panie pół Pieniążka.
sie wiedz ma,to sie odpowiada.
sie wiedz ma,to sie odpowiada. 4.12.2017, 20:53
Się nie prawda,bo beret mam,tylko antenka ze starości odpadła.
Iga
Iga 2.12.2017, 16:45
Co te buzie na tej fotce mogą?
Legion
Legion 5.12.2017, 22:54
Raczej ryje
Pogonić to
Pogonić to 4.12.2017, 13:12
Cienkie Bolki,nic nie mogą
december
december 2.12.2017, 21:29
Niestety,nic nie mogą,ze łapanki se są ,nawet gęby otworzyć nie potrafią.Przed laty układankę sobie taką,zajarały,stare gostynińskie durnie by nasze miasto okradać.Przykre to,ale znowu się udało.
Borys
Borys 2.12.2017, 16:42
Hi hi hi zapłacisz biedny ty hi hi
Borys
Borys 2.12.2017, 16:40
No tak to normalka, ten co ma kasę nie zapłaci bo i dlaczego??? biednego po ***, tak było jest i będzie. biedny siedzi cicho a celebryta hi hi ...... dawaj co masz i siedz cicho boś biedny i głupio........
teatrzyk
teatrzyk 2.12.2017, 09:48
nic do powiedzenia nie mają są tylko do podnoszenia i opuszczania ręki jak statyści w serialu.a plan zdjęciowy odbywa się raz w miesiącu, przyznaje że gażę mają niezłą
Samo życie
Samo życie 1.12.2017, 20:58
Ten drugi od lewej,to taki akumulator mnie sprzedał,że tylko okres gwarancyjny ledwo wytrzymał.Kiedy jemu powiedziałem,że tak się nie robi-to powiedział,że takiego dostanę kopa,że na księżycu wy ląduje.
bez złości
bez złości 2.12.2017, 20:10
Za rok to radnym nie będzie,i takiego kopa dostanie,że na tej swojej z-sranej budzie wyląduje jak na księżycu.O tych pomadowanych ,szuwaksem wąsach,to tylko smród zostanie.
marek
marek 1.12.2017, 12:59
I na chjoj Ci krytycy
Marcin
Marcin 1.12.2017, 12:53
Tak jest ze poprzednicy zaniedbywali kanalizacje i wodocjągi a samo sie nie naprawi i jeszcze koszty naprawy a niech inni zrobią I padło na obecnego burmistrza praca poprzedników
ambro
ambro 1.12.2017, 14:21
myślę Marcin,że kanalizacje i wodociągi były bardziej zadbane niż twoje paznokcie
Twuu
Twuu 4.12.2017, 13:14
Nie myśl,bo zmarszczki ci się porobią,jak salonowi pod pachami.
marek
marek 1.12.2017, 12:07
Tyle ci radni mieli do powiedzenia-O tylko sie pokazac wypic kawe
jan
jan 1.12.2017, 12:01
Ostatnie podwyżki za wodę też były wynikiem NIEUDACZNICTWA Rady.
joł
joł 2.12.2017, 20:53
racja
bezradny
bezradny 1.12.2017, 11:50
Wniosek prosty na CHOJ nam ta rada.
Xyz
Xyz 1.12.2017, 12:30
I na choj taki burmistrz też.

Pozostałe