Środa, 13.12.2017, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Solenizant na sesji, czyli sto lat dla Andrzeja Robackiego

  • 30.11.2017, 15:12 (aktualizacja 30.11.2017 15:38)
  • Bartosz Nowak
Solenizant na sesji, czyli sto lat dla Andrzeja Robackiego
Gołota, Duda, Wajda, Seweryn, Juskowiak, Piaseczny, Lepper, Grabowski... - polskie osobistości z dumą noszące imię Andrzej można by wymieniać bez końca. Wśród najpopularniejszych gostynińskich Jędrków prym niewątpliwie wiedzie przewodniczący Rady Miasta. Dlatego też w trakcie dzisiejszej sesji Rady Miejskiej nie zabrakło ciepłych gestów w kierunku Andrzeja Robackiego.

Zarówno urzędnicy, jaki i radni nie zapomnieli o obecnym na sali obrad solenizancie. W imieniu UM złożyli życzenia i wręczyli kwiaty: burmistrz Paweł Kalinowski oraz wiceburmistrz Halina Fijałkowska, zaś w imieniu Rady Miejskiej wiceprzewodniczący: Krzysztof Markus i Małgorzata Rędzikowska-Mystkowska.

Redakcja również dołącza się do życzeń. Sto lat!

Bartosz Nowak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Matematyk
Matematyk 6.12.2017, 20:21
Panu burmistrzowi,bardzo współczuję,po takim ucisku dłoni,to powinien se palce policzyć.
marek
marek 3.12.2017, 10:04
Kiedy robal wystartuje o nagrode Nobla?
Koala
Koala 3.12.2017, 02:23
A bestia w kapeluszu tez składała życzenia???!!!
december
december 2.12.2017, 22:30
Niech jemu gwiazdka pomyślności,nigdy nie zagaśnie.Jednak złośliwi śpiewają,niech jego szlak trafi,za jego łotrostwo,tym razem na smutno i bez rymu.
braweran
braweran 4.12.2017, 09:00
... i co mu za dnia wisiało nich by w nocy stało.....
marek
marek 1.12.2017, 23:48
te zolte roze dostal od tej Pani i za chwile robacki wreczyl je temu panu jest oszczednosc pieniedzy jest
marek
marek 1.12.2017, 23:45
edzio pedzio tak kocha wazeline ze nawet kanapki sobie robi
Xyz
Xyz 1.12.2017, 19:50
Niech nam żyje i dorasta,nasz piękny solenizant,.....,niby z naszego miasta.
Zyx
Zyx 1.12.2017, 21:55
Nu zajec,ja tiebia jeszcze pakarzu.
Złota rybka
Złota rybka 1.12.2017, 15:45
W prezencie powinni mu malunek na ścianie zamkowej zafundować.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1.12.2017, 14:48
Czy w UM pracuja resortowe dzieci???
To jo to ty
To jo to ty 1.12.2017, 18:00
Resortowe czy nie ale wychowane w pełnej rodzinie, nie porzucone , odrzucone, niechciane
Xyz
Xyz 1.12.2017, 15:59
Pracuje taka jedna i na dodatek wielka plotkarka,mniemam,że te wszystkie wulgarne komentarze piszą pracownicy urzędu w czasie pracy w obronie burmistrza ,uprawiajac wielka wazelinę.Ona też pewno jest wśród piszących.Nie ma nic gorszego niż wazeliniarstwo.
Och ach
Och ach 2.12.2017, 22:07
Mniemaj dalej.
Zyx
Zyx 1.12.2017, 17:51
widać,że się orientujesz w wazeliniarstwie glonojadzie.
Xyz
Xyz 1.12.2017, 17:59
Pisuar,wystarczy tu poczytać wasze posty i wszystko jasne,nie trzeba być zorientowanym w wazelinie,wam to idzie najlepiej.
Podatnik
Podatnik 1.12.2017, 14:24
Ponawiam pytanie czy calusna pani Fi Fi i Ruda Fiona zaplacily z wlasnej kieszeni za kwiaty???
bebe
bebe 1.12.2017, 13:57
może to nie brzuch tylko pampers z golfem?
marek
marek 1.12.2017, 11:58
Justyna On dalej jesr kawal chlopa w pasie jak jest na zakrecie to najpierw brzuch a potem kawal chlopa widac
Legion
Legion 1.12.2017, 12:55
A ten brzuch jest za nasze ?
marek
marek 1.12.2017, 15:17
Z twoich psie Legion za puszki i znow szczekasz jak bys byl na lancuchu.
marek
marek 1.12.2017, 11:21
Czy to znaczy ze On bedzie na tym stolku 100 lat ?
endriu
endriu 30.11.2017, 21:04
Te leśny ludek zus się o ciebie pyta
Smutna rzeczywistość
Smutna rzeczywistość 30.11.2017, 19:36
Dlaczego łgarze i obłudnicy nie ponoszą zasłużonej kary za swoje niegodziwe postępowanie? Wszyscy ci, którzy gloryfikują takowych, stawiają się w pozycji współodpowiedzialnych za ich obłudę…
sowa
sowa 1.12.2017, 08:44
już za rok to się zmieni, już za rok
Justyna
Justyna 30.11.2017, 18:38
Dawniej,było to kawał chłopa,ale pewnie ze 30cm,jemu diabli se wzięli.
Xyz
Xyz 1.12.2017, 10:44
Jak ci mało idż do byka lub ogiera
zyta
zyta 1.12.2017, 17:52
ty hamie
Xyz
Xyz 1.12.2017, 18:02
Cham tak sie pisze nieuku po ośmiu klasach specjalnych.
zyta
zyta 2.12.2017, 22:11
O to mi chodzilo żebyś sam się nazwał ...frajerze,i udało się ha ha ha
iwonka
iwonka 30.11.2017, 18:44
tak, tak i został smutny korniszonek
Ło loboga
Ło loboga 30.11.2017, 18:15
To gdzie popijawa?
Legion
Legion 30.11.2017, 22:07
Raczaj za czyje popijawa
Marek