Wtorek, 20.02.2018, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Pierwsze darmowe warsztaty Startup Maraton w Gostyninie

  • 30.11.2017, 08:38
  • UM Gostynin
Pierwsze darmowe warsztaty Startup Maraton w Gostyninie
Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? Jesteś już działającym przedsiębiorcą i chciałbyś więcej sprzedawać lub dywersyfikować przychody? Jesteś pracownikiem firmy i chcesz wiedzieć więcej na temat marketingu i nowych technologii? Jesteś bezrobotny i cały czas borykasz się z problemem znalezienia pracy lub pomysłu na siebie?

Możesz zwiększyć swoje kompetencje cyfrowe i biznesowe biorąc udział w pierwszych warsztatach Startup Maraton, które odbędą się 2 grudnia (sobota), w godzinach 9-17, w MCH Stara Betoniarnia. Dzięki 100%  dofinansowaniu udzielonemu przez Urząd Miasta Gostynina warsztaty są darmowe.
 
‚‚Jednym z najpopularniejszych dzisiaj szablonów modelu biznesowego nie jest mocno już przestarzały biznesplan, ale Business Model Canvas. Opracowany przez Alexa Osterwaldera, szablon stał się w świecie startupów wręcz synonimem opracowywania modelu biznesowego. Na model biznesowy składa się 9 podstawowych obszarów, które wpisują się w proces zarabiania przez organizację pieniędzy. Dotyczą one 4 głównych dziedzin w działalności biznesowej: klienta, oferty, infrastruktury oraz finansów. W oparciu o tę metodę przeprowadzimy warsztaty w Gostyninie, które dedykujemy nie tylko biznesowi, ale każdemu kto chce myśleć bardziej kreatywnie i nie zostać w tyle’’ - twierdzi Małgorzata Gontarek, organizatorka wydarzenia, która reprezentuje firmę Webtango.pl oraz działa jako reprezentantka Fundacji Startup Poland.
 
Uczestnicy otrzymają praktyczną wiedzę i narzędzia pozwalające na dopracowanie  i przetestowanie pomysłu na biznes. Dowiedzą się jak wystartować z własnym biznesem minimalizując ryzyko porażki. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów.
 
 

UM Gostynin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bla bla bla
bla bla bla 30.11.2017, 08:50
Ten "bełkot" anglojęzyczny,ta nowomowa,takie Jechowe mydlenie oczu,to ma być pomoc?!To ja już dziękuję...pomogliście....

Pozostałe