Sobota, 24.02.2018, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Święto Korpusu Służby Cywilnej

  • 10.11.2017, 14:20
  • KPP Gostynin
Święto Korpusu Służby Cywilnej
Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Służby Cywilnej, przypadającego na dzień 11go listopada. Z tej okazji podziękowania za pracę i najlepsze życzenia złożyli pracownikom Komendant insp. Zbigniew Włodkowski, jego I Zastępca nadkom. Radosław Romanowski oraz obecni na uroczystości policjanci.

Podczas spotkania Komendant podziękował zgromadzonym pracownikom za to, że każdego dnia z ogromnym poświęceniem wspierają oni funkcjonowanie gostynińskiej komendy, która nie mogłaby sprawnie funkcjonować bez profesjonalnego korpusu służby cywilnej. Pracownicy cywilni zajmują się obsługą sekretariatów, pracują w kadrach, kancelarii tajnej, a także zajmują się finansami, zaopatrzeniem, dbają o czystość i porządek w budynku. 

W imieniu własnym i całego kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie oraz Policjantów, Pan Komendant złożył pracownikom cywilnym serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych, ambitnych celów oraz ich osiągania. Życzył również, aby ich praca była zawsze doceniana i dawała wiele satysfakcji. 
Dzień, w którym przypada Święto Korpusu Służby Cywilnej" - 11 listopada nie jest przypadkowy. To symboliczna data odzyskania niepodległości w 1918 roku. Polska zaczęła odbudowę niepodległej struktury państwowości od administracji, a rozpoczęcie działalności przez Służbę Cywilną było pierwszym sygnałem, że „Polska to jeden organizm, którego sercem jest prężnie działająca administracja rządowa". 

KPP Gostynin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ze Sierakówka
ze Sierakówka 12.11.2017, 17:01
Kiedy,śnieciu urząd se sprawował,to wszystko było pod kontrolą.Czy to panna,czy mężatka swoje miejsce znały.PO-we i PSL-owe,poklepywały jego i się cieszyły.Nawet doktory,ze LO i magistry się cieszyły,że takiego zdolnego rmistrza sobie majom.
J
J 12.11.2017, 11:38
jak nie masz odwagi pisać pod swoim imieniem to nie pisz wcale śmieciu
Jarek
Jarek 11.11.2017, 14:25
A mi tam dobrze :-)
do Jarka
do Jarka 11.11.2017, 20:09
To nawet widać ze zdjęcia drogi Jarku. Cały zadowolony. Pozdrowienia.
Marek
Marek 10.11.2017, 14:35
Zmienić pracę!!!
Ola
Ola 10.11.2017, 14:28
Pracownik cywilny w policji powinien być godziwie wynagradzany, niestety pensje są bardzo niskie a praca stresująca i bardzo odpowiedzialna

Pozostałe