Sobota, 24.02.2018, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Przedszkolaki świętowały Dzień Niepodległości [ZDJĘCIA]

  • 10.11.2017, 12:06
  • UM Gostynin
Przedszkolaki świętowały Dzień Niepodległości [ZDJĘCIA]
W Miejskim Przedszkolu nr 4 w Gostyninie przedszkolaki wystąpiły w patriotycznym programie słowno-muzyczno-tanecznym z okazji Święta Niepodległości, przygotowanym pod czujnym okiem Katarzyny Świtek i Marii Krukowskiej-Osiak.

Wszystkich przybyłych na tę wyjątkową uroczystość powitała dyrektor placówki Grażyna Stanisławska. Następnie został odśpiewany hymn państwowy.

Przedstawienie składało się z dwóch części – scenki pantomimicznej oraz akademii. Przedszkolaki odtańczyły także najbardziej znane tańce narodowe i taniec z flagami.

Po występach głos zabrali zaproszeni goście, a wśród nich kombatant kpt. Wacław Błaszczak, który nie ukrywał swego wzruszenia po obejrzeniu występu. Także burmistrz Paweł Kalinowski pogratulował pięknego przedstawienia, postawy patriotycznej i obdarował dzieci słodyczami.

UM Gostynin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ono
ono 11.11.2017, 20:25
Kiedy,czas poprawności politycznej przeminie,to już jako dorośli się dowiedzą jak z tą Polską było.Piłsudski,to żaden bohater,tylko zwykły kapral,co Niemcy jego wypuściły z Magdeburga,by powstrzymał Romana Dmowskiego,którego się bały.
Zosia
Zosia 11.11.2017, 20:07
Pięknie dzieci cudownie gratulacje dla was i pań

Pozostałe