Sobota, 24.02.2018, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

MCK zachęca: "wyjdź spod kocyka"

  • 2.11.2017, 10:26
  • MCK
MCK zachęca: "wyjdź spod kocyka"
Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie proponuje w listopadzie szereg atrakcji zarówno dla pasjonatów malarstwa, poezji, muzyki czy też amatorów kina i teatru.

Już od 7 listopada do Gostynina zawita ze swoimi obrazami znany i ceniony artysta Stanisław Baj, autor 90 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą.

Dwa dni później, 9 listopada w kinie "Siemowit" odbędzie się prapremiera filmu "Listy do M 3". Jest to opowieść o kilku osobach, którym w jeden wyjątkowy dzień przydarzają się różne historie. Bohaterowie filmu przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas, pełen jest niespodzianek. 

Natomiast 16 listopada obejrzymy spektakl komediowy pt. "Przepraszam, co Pan tu robi? Występuje w niej pięć osób, siedem osobowości i jedna szafa. Perypetie postaci, są bliskie każdemu z nas. Możemy zobaczyć w nich siebie, wujka czy sąsiada. Po obejrzeniu tej komedii, widz będzie miał więcej pytań niż odpowiedzi. Pytań, na które odpowiedzieć musi sobie sam. 
Jubileusz XX-lecia Turnieju Jednego Wiersza odbędzie się 23 listopada, a podczas niego wysłuchamy koncertu – Janiszewski & Borowski.
Spektakl "Drugs files" mówiący o walce z uzależnianiami zaprezentuje młodzież z gostynińskich szkół, w dniu 26 listopada.
Na muzyczną i plastyczną jesień 2017, EMCeK zaprasza pod koniec miesiąca – 30 listopada.

Zachęcamy do zapoznania się z listopadową ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

MCK
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zuzanna,też panna
Zuzanna,też panna 5.11.2017, 19:40
Ukrywać nie będę i wiedzą swą się podzielę.Wyszłam jak zwykle,spod kocyka,a tam sąsiad stoi jak cielę.Czy to widok,mojej urody tak jego zachwycił,czy to tylko ciele.
marek
marek 4.11.2017, 23:39
NEO wyjdz z pod Kocyka wimy ze ktos Cie Cyka

Pozostałe