Środa, 22.11.2017, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

To już pewne: Aleksandra Milczarek dyrektorem MCK

  • 31.10.2017, 15:28 (aktualizacja 31.10.2017 15:59)
  • Bartosz Nowak
To już pewne: Aleksandra Milczarek dyrektorem MCK
Klamka zapadła - Aleksandra Milczarek obejmie stanowisko dyrektora Miejskiego Centrum Kultury. Oficjalnie rolę tę pełnić będzie już od jutra.

Pod koniec września informowaliśmy, że burmistrz postanowił zrezygnować z przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora MCK, gdyż jest w pełni zadowolony z działań dotychczasowej p.o dyrektora. Wszystko wskazywało więc na to, że Aleksandra Milczarek na dobre zajmie fotel szefowej placówki. Aby dopiąć sprawę na ostatni guzik, potrzebne były tylko formalności w postaci pozytywnych opinii gostynińskich organizacji kulturalnych. Tak też się stało. W odpowiedzi na zapytanie wystosowane przez Pawła Kalinowskiego, wszystkie jednostki pozytywnie oceniły współpracę z MCK. Od jutra, tj. od 1 listopada Aleksandra Milczarek oficjalnie pełnić będzie więc funkcję dyrektora Miejskiego Centrum Kultury.

- To odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku - kwituje decyzję burmistrz. 

Bartosz Nowak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marek
marek 2.11.2017, 23:06
Zaciekawiony kleknij na Kolana zobaczymy co potrafisz
123
123 2.11.2017, 19:55
Czy modelarnia wroci do mck?
Widz
Widz 2.11.2017, 19:01
Dzieki Pani Dyrektor teatr wrocil do Gostynina. Dziekujemy!
Ewa
Ewa 2.11.2017, 16:15
A kiedy konkurs na prezesa spolki Zamek
Witek
Witek 2.11.2017, 10:35
brołby
Zaciekawiony
Zaciekawiony 2.11.2017, 10:32
Oprócz ładnej buźki ta Pani coś potrafi?????
Brzydal
Brzydal 1.11.2017, 17:10
Pani od zwierzont jest wicedyrektorem i prowadzi zajencia cyrkowe. Pani dyrektor strateg, zeby sie utrzymać nie zwolni fachowców......
ABC
ABC 2.11.2017, 08:32
U Ciebie pani od ortografii musiała być zdecydowanie za daleko.
Szymon
Szymon 31.10.2017, 21:12
Kobitka jest całkiem,całkiem wygląda,że nie głupia,nie jest wykluczone,że coś z tego będzie.
Sensi
Sensi 1.11.2017, 07:43
Moze teraz wyrzuci tego pseudo dzwiekowca. Pani od zwierzat w zwierzat w godzinach pracy zajmuje sie wszystkim tylko nie praca w mck. Pani dyrektor - do dziela.
ABC
ABC 2.11.2017, 08:29
Sadzę, że pan ma oczywiście lepsze kwalifikacje i chętnie pan zostanie dźwiękowcem. Musisz dobrze znać godziny pracy poszczególnych osób, bo tam praca nie jest od 8 do 16.
hahaha
hahaha 2.11.2017, 10:08
i jeszcze mają czas w godzinach pracy czytać portale i odpisywać na komentarze!
Fs
Fs 31.10.2017, 16:48
WSPANIALE!!!Gratulacje...hurra.
Anonimm
Anonimm 31.10.2017, 16:15
Gratuluję!!!
Odpowiednia osoba na tym stanowisku.
olek
olek 2.11.2017, 14:21
jakaś znajoma burmistrza/??
Anonimm
Anonimm 2.11.2017, 22:12
Czy wszyscy od razu musza twierdzic, ze kazdy kto obejmie wysokie stanowisko to musi byc znajomym burmistrza.
Mela
Mela 2.11.2017, 22:20
Tak,dotychczas bywało i tak mieszkańcom się zakodowało.Pozdrawiam.

Pozostałe