Środa, 18.10.2017, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Budowa łącznika Dybanka-Wspólna na ostatniej prostej [ZDJĘCIA]

  • 12.10.2017, 15:51 (aktualizacja 13.10.2017 08:35)
  • Bartosz Nowak
Budowa łącznika Dybanka-Wspólna na ostatniej prostej [ZDJĘCIA]
Zaledwie kilka dni pozostało do ukończenia budowy 300-metrowej drogi gminnej na odcinku Dybanka-Wspólna. Inwestycja ta jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych wśród zaplanowanych na bieżący rok - spora część okolicznych mieszkańców uważa ją za zupełnie zbędną, tymczasem kosztowała budżet miasta niema 700 tys. zł. Co więcej, droga przebiega tuż przy domu wiceprzewodniczącej Rady Miasta, Małgorzta Rędzikowska-Mystkowska.

Przypomnijmy, że na budowę łącznika radni miejscy zabezpieczyli 900 tys. zł. Ostatecznie koszt inwestycji wyniósł  687,570 tys. zł.

Za budowę drogi wraz z chodnikiem z kostki brukowej i odwodnieniem w postaci kanalizacji deszczowej odpowiedzialne jest Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne "Trakt" z Woźniakowa pod Kutnem. Budowa znajduje się już na końcowym etapie, jego finalizacja planowana jest na 15 października.

 

Bartosz Nowak

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zezem
zezem 15.10.2017, 10:26
I dopa z planów,dzisiaj 15 październik a droga daleka do ukończenia,firma "brzęk" z pod Kutna to chyba najgorszy wykonawca jaki mógł nam się trafić.
kubica
kubica 13.10.2017, 12:02
od razu progi zwalniające montować,bo to będzie tor wyścigowy
rety
rety 13.10.2017, 11:57
Dzisiaj to takie pijane towarzystwo "pracuje" przy tej drodze,że strach patrzeć!!!!!!!!!!!!!!
2016
2016 12.10.2017, 18:22
Mnie nie interesuje czyje domostwo mijam, ważne ,że po suchym chodniku będzie można przejść nad Zalew.
2018
2018 15.10.2017, 10:34
A nad zalewem....kuku...niespodzianka,jak po deszczu to wejść przez kałuże się nie da,a jak susza to przejść też nie można bo pan dzierżawca ciągle koparą wał szlifuje.Takie to jajca jak hełmy.
Yu
Yu 12.10.2017, 19:53
A to się zdziwisz,ponieważ chodnik w pewnym momencie się kończy i tylko...błoto i ciemnica.
yu pajac jestes
yu pajac jestes 12.10.2017, 21:29
ty sie zdziwisz pajacu bo droga za 700 czy 900 tys z kasy podatnika powstała w przecwienstwie do 7 mln sniecikowskiego czyli ani term ani pieniedzy nie ma.
Legion
Legion 15.10.2017, 11:31
Jak krasc to miliony a nie tysiące
Yu
Yu 12.10.2017, 22:30
Lepiej być pajacem niż parchem jakim ty jesteś bezprzecznie.
do pajaca
do pajaca 15.10.2017, 14:25
nie ty bdziesz tamtędy jeźdźił tylko ja i inni rodzice odwożący rano dzieci do szkoły ja za tą droge jestem bardzo wdzieczny pomysłodawcą bo każdy obiecuje przed wyborami a nie każdy dotrzymuje słowa, ci widać dotrzymali i chwała im za to,dzieki.
ze Wspólnej
ze Wspólnej 15.10.2017, 16:37
Niepotrzebnie tym "pomysłodawcą" w dope wchodzisz,a może to ty jesteś bo tak zachwalasz gowno nikomu niepotrzebne na które bez sensu wydano tyle kasy,której brakuje na bardziej potrzebne cele.
na co podaj przykład
na co podaj przykład 15.10.2017, 22:57
na co podaj przykład
ze Wspólnej
ze Wspólnej 2 dni temu, 08:45
Skoro pytasz,to nie wiesz,co wyraźnie wskazuje,że nie jesteś z Gostynina,albo jesteś radnym.
Fred
Fred 12.10.2017, 17:26
A gdzie oświetlenie?
Legion
Legion 12.10.2017, 20:02
Sie nie interesuj wiceprzewodnicząca sobie załatwi oświetlenie
totalna bzdura
totalna bzdura 12.10.2017, 21:27
lemanski jak i rędzikowska mają bardziej utrudniony wyjazd jak przed powstaniem drogi, sługusy sniecia wypisują bzdury o drodze do nikąd a prawda jest że mieszkańcy wspólnej zabiegali o droge od dawna
Jełopie...
Jełopie... 12.10.2017, 22:32
Wspólnej,ale pewnie tej z Warszawy.

Pozostałe