Środa, 13.12.2017, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Uczniowie z wizytą u burmistrza

  • 12.10.2017, 09:49
  • tz/ UM Gostynin
Uczniowie z wizytą u burmistrza
Uczniowie klasy I a ze Szkoły Podstawowej nr 5 z panią Anną Balcerzak w dniu wczorajszym odwiedzili burmistrza Pawła Kalinowskiego. Klasa I wręczyła gospodarzowi naszego miasta zaproszenie na Tydzień kodowania.

Ponadto uczniowie zaprosili pana Burmistrza do zabawy z kodowaniem i pod okiem pani Anny wykonywali ćwiczenia. Po sprawdzeniu poprawności zadań, pani Balcerzak ogłosiła, że wszyscy świetnie się spisali. Na zakończenie wizyty dzieci na pamiątkę zrobiły sobie zdjęcie z panem burmistrzem.

tz/ UM Gostynin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

1
1 15.10.2017, 12:31
Pani Aniu gdzie i do kogo Pani poszła ? żal mi Pani
Magda
Magda 13.10.2017, 19:44
Stare gostynińskie jajcowniki,to bardzo boleją.Mamy,porządnego i wykształconego burmistrza.
wróciłem
wróciłem 13.10.2017, 16:29
Szok! Rozwalił "trójkę". W mieście brak nowoczesnego żłobka i przedszkola, a ten gra rolę "dobrego wujka".
ja też
ja też 13.10.2017, 19:15
Lepiej grać rolę dobrego wujka,niż być kompletnym głupkiem i pisać takie komentarze.
wróciłem
wróciłem 13.10.2017, 22:56
Trolliku jak mnie znasz realiów, to nie pisz. Nie obrażaj innych. Z resztą, nie o grę tu chodzi, tylko o przeszłość naszego miasta. Pod tym burmistrzem to my nie mamy żadnej przyszłości. Takie zagrania są obliczone na pozyskanie takich naiwniaków jak ty. Niestety tacy są w naszym mieście i kraju wyjątkowo aktywni. Ciekawe gdzie będą jak przyjdzie płacić rachunki za ten pisowski karnawał. Na poważna debatę ze mną jesteś za słaby. Ale mogę cię poduczyć. Stać mnie na to.
Wawrzonowa
Wawrzonowa 13.10.2017, 23:07
Jak,ja tobie w ten głupi pysk przypierdziele,to ty na Marsie,wylądujesz przygłupie.
wróciłem
wróciłem 13.10.2017, 23:14
To do mnie? Spróbuj.
Wawrzonowa
Wawrzonowa 13.10.2017, 23:28
Ty parchu paskudny,spać powinieneś,nie głupoty wypisywać.Takie to z ciebie cielę.
wróciłem
wróciłem 13.10.2017, 23:36
No No No. Ale merytoryczna dyskusja. A parcha zobaczysz jak spojrzysz w lustro, lub na zdjęcie rodzinne.
Wawrzonowa
Wawrzonowa 13.10.2017, 23:44
Jakie,to upierdliwe,dyskusjów,się temu zachciewa,do chlewa,buraku,do chlewa.
wróciłem
wróciłem 13.10.2017, 23:50
I co dalej? Na dyskusję ze mną jesteś za słaba lub słaby. Na dalsze inwektywy nie odpowiadam. A co do buraka, to odsyłam do mojego poprzedniego postu. W rodzinie go szukaj.
u1
u1 14.10.2017, 09:00
Ty kundlu zapchlony,wstawaj i do dyskusji dawaj.
wertyu
wertyu 12.10.2017, 12:16
jak za Gierka

Pozostałe