Środa, 18.10.2017, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Rędzikowska-Mystkowska nowym członkiem zarządu IdG

  • 11.10.2017, 12:45 (aktualizacja 12.10.2017 08:26)
  • Bartosz Nowak
Rędzikowska-Mystkowska nowym członkiem zarządu IdG
O nowego członka wzbogacił się zarząd Stowarzyszenia Inicjatywa dla Gostynina. Od wtorku do tego grona dołączyła wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej, Małgorzata Rędzikowska-Mystkowska.

Z danych dostępnych na KRS wynika, że dotychczas w skład zarządu wchodziło 9 osób, w tym:

Przewodnicząca: Agnieszka Korajczyk-Szyperska

Członkowie: Andrzej Robacki, Marek Suchodolski, Krzysztof Romanowski i Tadeusz Majchrzak.

Członkowie organu nadzoru: Krzysztof Markus, Stanisław Pieniążek  i Anna Roszak.

Wiceprezes zarządu: Elżbieta Maria Sierant.

 

Bartosz Nowak
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

amen,znaczy,niech tak się stanie
amen,znaczy,niech tak się stanie 12.10.2017, 20:22
Święta pani,Myskoska do ciebie się modlimy,niech ten pis,diabli wezmą.Oto do ciebie,się modlimy.
2016
2016 12.10.2017, 19:38
Ważne by na wybory poszedł każdy ,kto tylko może. Wtedy wybory mają sens. Nie pozwólcie ,by inni głosowali za was. Poprzednie wybory wygrał PIS -bo miał poparcie kleru ,nauczycieli ,lekarzy -dużych grup społecznych. Wszyscy zasługujemy na szacunek i godne życie. Ja nie chodzę na wiece wyborcze ,ale na każde wybory zawsze chodzę. Chodzi o to by jedna partia tak jak teraz nie miała władzy absolutnej. Trzeba ,by chociaż dwie frakcje miały władzę ,wtedy nie ma takiej sytuacji jak jest teraz.
2017
2017 12.10.2017, 20:09
Kręciołek jesteś,wiele lat siedziałeś w g-wnie.Teraz kombinujesz,jak z tego wyjść.2015,tak ci przy-***o,że srasz w gacie.
Głupi palant
Głupi palant 12.10.2017, 19:56
Ale ty masz wiadomości.....chyba od wróża Macieja.
Godne życie
Godne życie 12.10.2017, 19:49
Wygrał, bo miał ofertę na którą czekało społeczeństwo po latach mamienia przez PO i PSL. I najważniejsze - obietnice wprowadza w życie. Jak zacznie żerować na krzywdzie ludzkiej, jak to miało miejsce za PO I PSL, to Polacy nie będą mięli skrupułów żeby im podziękować...
ręce opadają
ręce opadają 12.10.2017, 17:01
Ja już swojego głosu na to towarzystwo wzajemnej adoracji nie oddam. Tak mi dopomóż Bóg.
Pytanie
Pytanie 12.10.2017, 14:33
Ciekawe, czy podniesienie wartości rynkowej nieruchomości Pani radnej było powodem wejścia do zarządu IdG, czy to Ona postawiła warunek "materialny", żeby wyrazić zgodę na stanie się członkiem zarządu IdG?
tyle co sobie pogadacie pismaki i sniecikowskoupadki
tyle co sobie pogadacie pismaki i sniecikowskoupadki 12.10.2017, 08:45
w samorzadzie po wyborach bedziecie mogli za rok tylko sie oblizac tyle w temacie,wszyscy widza inwestycje.
Harry
Harry 12.10.2017, 13:31
Przecież jak gws będzie startować jako .n , a idg jako po - to PiS pozamiata
Sen wariata
Sen wariata 12.10.2017, 11:30
Marzycielu,bredzisz,konfabulujesz,majaczysz.
Persil
Persil 12.10.2017, 01:47
Rzeki przepłynąłem, radnym też zostałem,
Wielkim szambem szedłem, ulotek full rozdałem .
Żeby asfalt wylać w małym kącie świata,
Żeby asfalt leżał na calutkie lata.
marek
marek 12.10.2017, 00:14
Dlaczego Ten Bufon nie jest na Emeryturze ?
WYBORCA ROMANA
WYBORCA ROMANA 11.10.2017, 23:36
a ja sie pytam gdzie jest ROMAN?
tow.Pietrucha
tow.Pietrucha 11.10.2017, 20:08
Moje dziecioki kochane,jak ja was lubię i kocham i przewodniczącą i zarząda i najwyższą radę.Ale niestety,Pis,jak pies,za kanty,do d-py,się wam dobierze i to jest moje zmartwienie.Cienko pozdrawiam.
YU
YU 11.10.2017, 18:30
Pani radna to teraz już będzie kompletna,władze będzie miała już tak wielką,że może pogoni tych nierobów do szybszego zakończenia budowy drogi do jej posesji.
Legion
Legion 11.10.2017, 17:32
Same członki
Legion II
Legion II 12.10.2017, 13:05
Ty to nawet członkiem nie jesteś tylko małym robaczkiem, u którego mózg jest na niewłaściwym miejscu.
stodolna
stodolna 11.10.2017, 17:05
Jaki wygląd taka funkcja, jaka funkcja takie stowarzyszenie. Idg już dawno powinno zmienić swoje władze, czyli po prostu rozwiązać się na wieki wieków. Całe szczęście ze możliwe jest to ze IdG przestanie funkcjonować z uwagi na planowaną zmianę ordynacji wyborczej. Nie jestem zwolennikiem PiS-u, ale tym wycinku popieram w 100% działania Jarosława Kaczyńskiego.
A pani Radna lepiej niech przestanie chować się przed ludem w czasie kiedy jej pies wali na trawnik...Jaki pies taki własciciel
Legion
Legion 11.10.2017, 19:18
Jak to ko my z naszych podadków mają pęsie diety a nic dla nas zadne z nich nie robi a my im płacimy a sory pani aks nas sądem straszyła no to tyle
Sonia
Sonia 11.10.2017, 14:59
No i "ciemny lud" nie dał się kupić.
taki rym
taki rym 11.10.2017, 13:57
Rolowanie rolki...wy głupie matołki! Popatrzcie się ludzie jak się robi stołki.
bruno na.
bruno na. 11.10.2017, 14:44
Może ktoś zapyta: PO CO taka funkcja w Stowarzyszeniu ??? otóż przytaczając mistrza polskiego nonsensu pozwolę sobie zacytować: cyt." Otóż to, nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji – który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu, i co się wtedy zrobi?
Protokół zniszczenia." koniec cyt.
edek od kredek
edek od kredek 11.10.2017, 14:37
dobre. nic dodać - nic ująć.
Kredka do edka
Kredka do edka 11.10.2017, 15:02
A co ty edek tak poglądy zmieniasz?
edek od kredek
edek od kredek 11.10.2017, 15:11
kredka.czytaj ze zrozumieniem i ....weź się zatemperuj.
Kredka do edka
Kredka do edka 11.10.2017, 17:34
To raczej twój zaKODowany łeb nie zrozumiał.
Marian
Marian 11.10.2017, 13:32
Czym się to stowarzyszenie zajmuje,co zrobili dotychczas i kto to finansuje,prosze o konkretne odp
Ciekawski
Ciekawski 12.10.2017, 13:38
Napisz do prokuratury. Stowarzyszenie finansuję się samo i nic nikomu do tego, natomiast PIS podczas ostatniej kampanii wyborczej dostał z Budżetu Państwa 60 groszy na każdego mieszkańca przy 18 000 mieszkańców to sobie policz. Tylko partie polityczne dostają pieniądze z Budżetu Państwa, nie Stowarzyszenia. Poczytaj trochę w Internecie to się dowiesz wiele rzeczy.
Marian
Marian 13.10.2017, 08:56
A co oni zrobili dla Gostynina bo nie wiem?

Pozostałe