Środa, 13.12.2017, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

OSP Szczawin Kościelny obdarowana przez WOŚP

OSP Szczawin Kościelny obdarowana przez WOŚP
Sprzęt o łącznej wartości 1,5 mln zł przekazała strażakom Ochotniczych Straży Pożarnych Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród obdarowanych jednostek znalazło się także OSP Szczawin Kościelny.

Jednostki zostały wskazane przez 13 centrów zarządzania kryzysowego, które koordynowały akcje ratownicze podczas sierpniowych nawałnic. Fundacja postanowiła także przekazać sprzęt jednostkom, które wcześniej zwracały się do WOŚP z prośbą o zakup sprzętu medycznego.

WOŚP przekazała sprzęt 6 października. Strażacy ochotnicy ze Szczawina Kościelnego otrzymali deskę ortopedyczną.

Ponadto WOŚP rozdał: 50 toreb medycznych R1, 36 sztuk AED, 32 deski ortopedyczne, 21 zestawów szyn Krymera, 4 deski pediatryczne, 23 sztuki fantoma, 23 piły spalinowe, 38 agregatów prądotwórczych i 37 sztuk motopompy szlamowej.

 

 

 

Bartosz Nowak
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wandzia
Wandzia 10.10.2017, 20:17
Fotce bardzo dokładnie,się przyjrzałam-to mogą być aborygeni,ale jak w Szczawinie się wzięli,oto jest pytanie?
mojsza jest mojsza
mojsza jest mojsza 10.10.2017, 22:44
To nie aborygeni,to potomkowie mogołów-tak ja myślę i tego się trzymam.
Azja
Azja 10.10.2017, 23:26
Tak jesteś mogołem z Mogolii.
torba
torba 8.10.2017, 22:17
Tak,ogólnie jest to bardzo przykre.Są,to takie ob***nogi,co to uczyć im się nie chciało.Szwendały się po okolicy,kury kradły.Pawlak,też taki do ZMW,ich zapisał.I jest jak jest.
się zacięło
się zacięło 8.10.2017, 21:49
W latach,60-tych,ubiegłego wieku,ambitna wiejska,się śmiała i cieszyła.Zawsze jaja,ze OSP se robiła.Było,to tak-Jeżeli,nimosz,gumowców i wacioka,to zapisz się na strozoka.Lat wiele,wiele upłynęło,ale gumioki i wacioki-to ciągle te same.
Prawdziwa dobra zmiana
Prawdziwa dobra zmiana 10.10.2017, 23:28
My też lubimy PSL.
pk
pk 9.10.2017, 20:04
Wiesz są na terenie powiatu jednostki w których ludzie z wyższym wykształceniem przeważają, więc nie komentuj jak nie masz pojęcia, bo by Cię intelektualnie zjedli...
yu
yu 10.10.2017, 09:42
Ty się na pewno do nich nie zaliczasz.
matura to za mało
matura to za mało 7.10.2017, 21:43
Od zawsze,jest taka zasada-jeżeli zakładasz jakiś mundur,to zawsze przeciwko komuś.Innego,wytłumaczenia,nie ma i nie będzie.
kkk
kkk 9.10.2017, 20:02
Straż jest do ochrony nie do obrony... Jak będziesz potrzebował ich pomocy to przypomnij sobie co pisałeś i powinieneś się wstydzić, a może będzie to szybciej niż myślisz człowieku, który dla nikogo nic za darmo nie zrobiłeś i tego nie rozumiesz... szkoda mi Ciebie...
E..ty
E..ty 10.10.2017, 20:14
Ten co podpalił salon sukni ślubnych to od czego był?
Strażak
Strażak 8.10.2017, 20:02
Wytłumacz mi, jak to się przekłada na straż pożarną?
trudne to
trudne to 8.10.2017, 20:48
Ano,strażaku,to jest tak-nikomu do niczego nie jesteście potrzebni,ponieważ mamy PSP.Wieś tak ma,że gamoni trzeba zagospodarować.PSL,se za kombinowało,że gamonie i ich rodziny,to to tylko mają głosować,na PSL.Jak do tej pory,to się udawało-ale się zmieniło i gówno się rozmyło.
jk
jk 9.10.2017, 20:09
Ale jesteś durny. W PSP są dwa zastępy na 50 tyś powiat.... wystarczą trzy zdarzenia i koniec albo troszkę większy pożar... Jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj... A do Twojej wiedzy władze w MG ZOSP Gostynin reprezentują PIS. Najpierw coś sprawdź a potem się wypowiadaj... wstyd.
Se że pisa
Se że pisa 10.10.2017, 23:36
Brawo! Ten jełop co cały czas na PSL jedzie ma już objawy schizofrenii paranoidalnej. Nie bierze leków i stan się pogarsza. Przez takich totalnym i zawziętych PSL znowu wybory wygra.
Jełop
Jełop 13.10.2017, 22:01
Dziękuję pani,za diagnozę,ale się obawiam,że po najbliższych wyborach,to totalna wasza,w szambie się znajdzie.Szkoda,taka ładna pani.
Oj,oj,oj
Oj,oj,oj 11.10.2017, 10:37
Tak wygra jak Bolek w Totka wygrywał.
Piga
Piga 8.10.2017, 21:59
Ale gdy PSP jedzie np. do Kuźni Raciborskiej to kto zabezpiecza resztę...Myślenie jest złotem..
złoto
złoto 8.10.2017, 22:06
Moja koza i wystarczy,panno pigo.
Piga
Piga 8.10.2017, 22:15
To jest już zoofilia.
rogi
rogi 8.10.2017, 22:23
Nie mam,szans ,Pozdrawiam.Ale,nie za dużo kombinuj,bo byk czeka.
Piga
Piga 8.10.2017, 22:36
Brak szans z kozą?!!!
Job twoiu mać
Job twoiu mać 8.10.2017, 22:57
Jak,to się zawzięła,chyba prymuchy łyknęła.
PSP
PSP 7.10.2017, 14:51
Miałem coś napisać w obronie chłopaków ze Szczawina ale poziom intelektualny większości komentujących nie pozwoli na zrozumienie mojej myśli, więc tylko pogratuluje strażakom.
Rysio z Klanu
Rysio z Klanu 7.10.2017, 22:25
Popieram. To przykre co te osoby wypisują. Pozostaje im tylko życzyć,aby nigdy nie musieli korzystać z pomocy strażaków z OSP, Aby nigdy nie musieli leżeć na tej desce ortopedycznej. Aby nigdy nie musieli być wyciągani z pogniecionego po dachowaniu samochodu. Aby ich oczadzone dziecko nie było wynoszone z domu, który się pali. Aby nie musieli patrzeć na resuscytację kogoś z najbliższej rodziny... A oni takie rzeczy robią... Wiem bo widziałem, a strażakiem nie jestem. Szacunek.
hehehue
hehehue 14.10.2017, 23:51
Te osoby nigdy nie były przy wypadku napisać kometarz każdy może
Patos
Patos 8.10.2017, 13:58
Pientrolisz jak mały Kazio po dużym piwie.
marszałek usrany
marszałek usrany 7.10.2017, 20:07
Co tutaj bronić,są to tylko zwykłe wiejskie tępaki.Ale dziwię się medykowi,co miast im wiedzę podprowadzać i szkolić-to dla własnych niecnych celów ze kumpelami,ich podprowadzał i oszukiwał.
nie ŻEROMSKI
nie ŻEROMSKI 7.10.2017, 21:24
To,nie naiwny doktor Judym,to zepsuty do kości,przez komunę zwykły by-lak.
marszałek usrany
marszałek usrany 7.10.2017, 20:07
Co tutaj bronić,są to tylko zwykłe wiejskie tępaki.Ale dziwię się medykowi,co miast im wiedzę podprowadzać i szkolić-to dla własnych niecnych celów ze kumpelami,ich podprowadzał i oszukiwał.
Współczujemy ci
Współczujemy ci 7.10.2017, 22:08
Ciebie to chyba ktoś z psl dotykał jak byłeś mały. Zawsze te same pierdoły opowiadasz. Zawsze nie w temacie.
JRG
JRG 7.10.2017, 17:38
Nie wiem czy strażaki ze Szczawina zrozumieją twoje życzenia. Twój poziom intelektualny zawarty w tych życzeniach może być dla nich za trudny do zrozumienia.
xyz
xyz 6.10.2017, 21:39
Ale mają przechlane japy,ci starzy,pierwsze szklany Szczawina,a gdzie ten ryży strażak co handluje jabłkami na betoniarni?
yess
yess 7.10.2017, 10:01
To cała prawda o OSP wóda ,biby i taramta.
obs
obs 9.10.2017, 19:57
Kilka lat temu jak były duże podtopienia w Gostyninie to żeby nie tacy strażacy wielu by przez tygodnie nie miało gdzie mieszkać... jak kiedyś będziesz potrzebował pomocy to miej honor i nie proś strażaków, radź sobie sam, bo ty za darmo pewnie palcem nie kiwnołeś, a oceniasz ludzi któż jak trzeba to potrafią się zmobilizować. A jeżeli chodzi o biby to żal Cię ściska bo Ty nie masz z kim... żal mi Ciebie... Pozdrawiam
xyz
xyz 6.10.2017, 21:49
Ten jeden aż sie o słup oparł;) nie ma siły stać tak wieje :)
gosciu
gosciu 6.10.2017, 21:20
Zdjęcie z 2008r. OSP posiada teraz 2 zestawy PSP R 1
Titanick tonie
Titanick tonie 6.10.2017, 19:59
Deska ortopedyczna,to piękna sprawa,ale mam monitor o wysokiej rozdzielczości.Strażacy ci to na kretynów wyglądają.Oj nie jest dobrze,panie portal.Pewnie są takie jakie se są.Nagroda Nobla,za głupotę- to im się należy.
haaaa
haaaa 6.10.2017, 21:23
Walisz sobie taeraz konia o wysokiej rozdzielczości
haaa
haaa 6.10.2017, 21:35
A Tobie haaaa wali na łeb
Do Titanick tonie
Do Titanick tonie 6.10.2017, 20:41
Dobre,dobe ziomuś dowaliłeś hahaha ;)
WOŚP
WOŚP 6.10.2017, 20:09
A gdzie Pawlak,jemu też Nobel,za głupotę się należy.
P
P 6.10.2017, 20:48
Pawlak już dawno pokazał jak mu zależy na OSP tylko wybrane sie liczą taka prawda!!
dtf
dtf 6.10.2017, 18:46
WOŚP do nagrody Nobla
Nie dam złotówki na WOŚP
Nie dam złotówki na WOŚP 6.10.2017, 17:01
Żenada ta WOŚP
xyz
xyz 6.10.2017, 18:41
Jak będziesz potrzebował pomocy medycznej to zrezygnuj z korzystania z aparatury darowanej przez WOŚP.Nikt cię nie zmusza,żebyś dawał-daj na tackę,to cię uzdrowią.
k.
k. 6.10.2017, 18:06
rozumiem, że ty dałeś wóz strażacki. albo chociaż szpital.
jrg
jrg 6.10.2017, 16:26
I znowu biba,strażoki to fartowne chłopoki.
k.
k. 6.10.2017, 18:06
obyś nigdy z ich pomocy nie musiał korzystać, farciarzu
farciarz
farciarz 8.10.2017, 16:18
Pewnie brzytwę,podrzucili by mi.

Pozostałe