Środa, 13.12.2017, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Fotel dyrektora MCK już obsadzony. Pozostały tylko formalności

  • 29.09.2017, 13:15 (aktualizacja 29.09.2017 13:27)
  • Bartosz Nowak
Fotel dyrektora MCK już obsadzony. Pozostały tylko formalności
Aleksandra Milczarek najprawdopodobniej pozostanie za sterami Miejskiego Centrum Kultury. Burmistrz postanowił zrezygnować z przeprowadzenia konkursu na stanowisko nowego szefa placówki, gdyż jest usatysfakcjonowany dotychczasowymi poczynaniami p.o dyrektora MCK. Aby jednak A. Milczarek utrzymała funkcję, pozytywną opinię muszą wystawić jej gostynińskie organizacje kulturalne.

Jeszcze niedawno głośno mówiono o zbliżającym się konkursie na dyrektora MCK. W kuluarach nie cichły głosy, że jeśli ten doszedłby do skutku, bój o stanowisko najprawdopodobniej stoczyłyby: Aleksandra Milczarek (funkcję p.o pełni od 18 stycznia tego roku) oraz Agnieszka Bartosiak. Gorących krzeseł jednak nie będzie, gdyż fotel na dobre zagrzeje najpewniej pierwsza z pań.

- Doszedłem do wniosku, że w Miejskim Centrum Kultury wszystko jest w należytym porządku, a Pani Milczarek sumiennie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Dlatego też nie ma konieczności wprowadzania zmian na stanowisku dyrektora - wyjaśnia włodarz.

W ubiegłym tygodniu P. Kalinowski wystosował do gostynińskich organizacji kulturalnych zapytanie o opinię w sprawie współpracy z MCK, część odpowiedzi już wpłynęła. Jeśli te będą pozytywne, Aleksandra Milczarek zostanie oficjalnie powołana na fotel dyrektora placówki. Wszystko powinno wyjaśnić się już w połowie października.

Bartosz Nowak
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rav
Rav 1.10.2017, 16:56
Bardzo dobra decyzja. Odpowiedzialna i rzetelna osoba na wlasciwym stanowisku. Gratuluje i zycze sukcesow.
oktober
oktober 1.10.2017, 23:09
Rav,nie przejmujemy się,za rok ich wy..limy i na grzybów zbierane wyślemy.Ja to chętnie,z tą ładną panią.
mamrot
mamrot 30.09.2017, 21:08
Ale się namotało i spindroliło,nawet wróżka nic tu nie pomoże.Wróżko,jak bym się postarał,to ho,ho,ho,a może i więcej.Pozdrawiam.
2016
2016 30.09.2017, 12:38
Gratuluję
marek
marek 30.09.2017, 00:43
Wlosy na Glowie myje sie szamponem anie spina sie na gladko
Yu
Yu 30.09.2017, 20:13
Umyj swoje w nosie,hamie!
mydło
mydło 30.09.2017, 09:08
LIBED jesteś marku smarku.
Anonnim
Anonnim 29.09.2017, 22:55
Ludzie jak mozecie takie rzeczy wypisywac. Nie znacie ludzi a wypisujecie takie glupoty.
A no
A no 29.09.2017, 23:51
Bo tu kazdy wie wszystko o innych tylko nic o sobie...
Piotrek
Piotrek 29.09.2017, 21:43
Czy nie przypadkiem koleżanka żony szanownego burmistrza?
Schiza
Schiza 30.09.2017, 20:14
A jak nie przypadkiem to co?
Obywatel Gostynina
Obywatel Gostynina 29.09.2017, 20:10
Mnie bardzo interesuje,jakie ta pani ma wykształcenie? Jeżeli można,to proszę o przedstawienie dyplomu.Na tym,polega demokracja,szanowny p.burmistrzu.
Edek
Edek 16.10.2017, 11:16
Oto katolicy właśnie pojechali po Tobie, Obywatelu Gostynina. Gdzieś mają demokrację i to, że masz prawo pytać o jej wykształcenie oraz doświadczenie. Oni wiedzą lepiej a Ty masz siedzieć cicho bo nie jesteś z PiSu. Ot taka to katolicko-polska demokracja... no ale za dwa lata wybory, więc poczekajmy...

@Piotrek, "szanowny panie burmistrzy" z wielkiej (a nie z dużej) litery pisze się do osób, które obdarza się jakimś szacunkiem. Skoro napisał z małej, to możesz śiało założyć, że takowego u niego nie ma!
łezka
łezka 16.10.2017, 14:23
Ale ty "Edek" głupi jesteś,aż mi cię szkoda.
magik
magik 1.10.2017, 18:35
TO SIĘ TAK NIE INTERESUJ,BO KOCIEJ MORDY DOSTANIESZ.
Piotrek
Piotrek 29.09.2017, 23:58
Na pewno ma większe wykształcenie od twojego. Wróć się Obywatelu Gostynina do szkół i zacznij pisać poprawnie. Szanowny Panie Burmistrzu pisze się dużymi literami.
Wróżka
Wróżka 29.09.2017, 20:18
Go wno ci obywatelu do jej dyplomu,zapewne nigdy w kinie nie byłeś,jesteś zloslwcem.Bóg cię ukarze,nawet jak w niego nie wierzysz.
Legion
Legion 29.09.2017, 21:39
Te wróżka ty to o bogu nic nie mów czarna magia nie idą w parze z religią zmień podpis
cztery piki
cztery piki 29.09.2017, 20:52
Wróżko,sądzisz,że ta pani ma byle jakie wykształcenie.To się zdziwisz-albo ja wypisuję się z PiS.
Jula
Jula 29.09.2017, 15:27
Bardzo Dobrze, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Gratuluję pani Dyrektor i panu Burmistrzowi.
fakt
fakt 29.09.2017, 13:44
Bardzo dobra decyzja,gratulacje dla Pani dyrektor.
Wróżka
Wróżka 29.09.2017, 15:09
Za tego minusa temu co go postawił paluch zgnije i odpadnie.
Piotrek
Piotrek 30.09.2017, 00:00
Te wróżka ...lecz się chłopie
Wróżka
Wróżka 30.09.2017, 20:16
Te pietrek ja kobita jestem.....i to zdrowa,nie dał byś rady.

Pozostałe