Środa, 22.11.2017, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Ławka solarna już w Gostyninie. Będą kolejne

  • 29.09.2017, 07:41 (aktualizacja 29.09.2017 09:50)
  • Bartosz Nowak
Ławka solarna już w Gostyninie. Będą kolejne starostwo powiatowe
Jesteś na mieście i padł Ci telefon? Możesz podładować go pod starostwem powiatowym - wczoraj przy ul. Dmowskiego pojawiła się pierwsza ławka solarna. Kolejna umieszczona zostanie przy ul. Maja, co więcej, władze powiatu zapowiadają utworzenie sieci ładowarek na terenie całego powiatu.

Ławka solarna zbudowana jest ze stali i drewna i wyposażona w panel słoneczny (pokryty szkłem hartowanym) i wejście USB (do ładowania telefonu potrzebny jest własny kabel).

Na ten cel starostwo powiatowe w Gostyninie zabezpieczyło 31,5 tys. zł - cała suma zostanie pokryta ze środków własnych. W najbliższym czasie starostwo planuje utworzenie sieci ładowarek na terenie całego powiatu w ramach projektu ECO - SOLARIS.

Bartosz Nowak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Elżbieta
Elżbieta 5.10.2017, 20:01
Ławka,do prąda podłączona,ratujta ludzie o rety,toż to życie jest zagrożone!
Echo
Echo 3.10.2017, 07:59
Tak z ciekawości,czy z tej ławeczki skorzystała choć jedna osoba bo jakoś nie widać tam psa z kulawą nogą.Na ławce jest napis,że została ufundowana tylko przez kogo,przez starostę czy przez spółkę?
fruzia
fruzia 4.10.2017, 20:36
Echo,przez ZOO,czy to jasne?
DEBILIZM TOTALNY
DEBILIZM TOTALNY 1.10.2017, 18:29
Brak chodnika na Bratoszewie,a te poybane radne chcą pomosty na sadzawce budować!!!!!!!!!! Ta ławeczka to też potrzebna jak pannie dziecko.
szkło hartowane
szkło hartowane 1.10.2017, 22:53
Masz rację,debile rządzą,nic nie poradzimy,na tym polega demokracja.Pozdrawiam.
szary wilk
szary wilk 1.10.2017, 15:22
Marnotrawstwo publicznych pieniędzy
mata co chceta
mata co chceta 30.09.2017, 23:06
Za takie pieniądze,tylko 3,5 wata mocy,to dopiero biznes.Uczcie się,jak marnotrawstwo naszych pieniędzy wygląda.Dla porównania,taką moc to tzw.dynamo rowerowe generuje.
Amelka,chce wiedzieć
Amelka,chce wiedzieć 30.09.2017, 23:34
A co to jest moc,żródła energii? Może pani w przedszkolu mnie powie.
to nie take łatwe
to nie take łatwe 1.10.2017, 21:39
Amelko,moc żródła energii znaczy tyle,że w jednostce czasu może być wyzwolona energia na kilo dżule.
marek
marek 30.09.2017, 01:05
Neo kabel to TY pociagniesz dalej
marek
marek 30.09.2017, 01:02
Neo wez do mieszkania masz za darmo ogrzewanie
x
x 29.09.2017, 21:10
czy nie lepiej było kopić za ta kasę dzieciom nowe zabawki do przedszkola ?
Piotrek
Piotrek 29.09.2017, 23:52
Ludzie opanujcie się z tymi komentarzami. Cokolwiek miasto by nie zrobiło to wszystko jest krytykowane. Kup te zabawki dzieciom do przedszkola samemu. Zacznij działać samemu a nie krytykuj innych
ppppp
ppppp 1.10.2017, 09:35
co ty pieprzysz panie pietrze. ty to nazywasz działaniem?czy ty nie rozumiesz, ze te pieniadze mozna było wydatkować bardziej korzystnie?niekoniecznie na nikomu niepotrzebna ławke przed starostwem?w płocku se postawili drzewko solarne przed starostwem, my ławke. mogliśmy palmę solarna!! a tak gwoli scisłości - ten bubel to działanie starostwa a nie miasta.
elektronik
elektronik 29.09.2017, 21:02
Kretyny w Gostyninie,to dobrze się mają.Pieniądze podatników marnują,ekonomi nie znają i tylko modlitwa pozostaje,amen.
Gost
Gost 29.09.2017, 09:58
Fajny pomysł. Może ta opuszczona przez Boga dziura nabierze trochę współczesności i stylu. Lepiej siedzieć na obsranych, brudnych ławkach albo w zabitych tekturami mieszkankach. Krytyka będzie zawsze.
elektryk
elektryk 29.09.2017, 09:17
Drogie panie pracownice urzędu i nie tylko: Na trzy - cztery wibratory ładuj.....
Legion
Legion 29.09.2017, 21:48
Ciemny jestes wibratory są na baterie
impotencie....
impotencie.... 30.09.2017, 09:17
Legionie ,jaki ty znawca jesteś,ciekawa jestem czy wiesz gdzie diabeł ma młode?
Legion
Legion 2.10.2017, 06:47
W d-u-p-i-e
lampo
lampo 29.09.2017, 09:16
starostwo zabezpieczyło na ten cel ponad 30 koła a na ławce napis "ufundowane przez seedia" ...czyli w końcu jak? :)
Marcin
Marcin 29.09.2017, 21:51
Kolejny udany przekręt udany
Piotrek
Piotrek 29.09.2017, 23:54
Ty jesteś największy przekręt
ha ha
ha ha 29.09.2017, 09:08
To teraz trzeba oprócz telefonu nosić "własny kabel" Jesteście tak śmieszni,że przebijacie swą głupotą nawet Ryśka Petru.
Legion
Legion 29.09.2017, 21:51
Ten to debil wszystkich debilów
lawka ze stojakiem