Piątek, 23.02.2018, imieniny: Damiana, Romana, Romany

Podsumowanie konkursu "Przyroda Twój Przyjaciel"

  • 26.09.2017, 08:04
  • UM Gostynin
Podsumowanie konkursu "Przyroda Twój Przyjaciel"
Wczoraj w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Gostyninie odbyło się podsumowanie XL edycji konkursu "Przyroda Twój Przyjaciel" z tematem wiodącym w 2017r., czyli "Rośliny chronione i zwierzęta chronione Mazowsza".

Na spotkanie przybyli między innymi: Starosta Gostyniński Tomasz Matuszewski, przedstawiciele Urzędu Gminy Gostynin. Burmistrza Pawła Kalinowskiego reprezentowała p. Izabela Chmiel vel Chmielecka – Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta Gostynina, która wręczała nagrody laureatom. Ponadto w sali konferencyjnej znajdowali się nagrodzeni uczniowie i nauczyciele pod kierunkiem których wykonane zostały nagrodzone prace konkursowe, rodzice laureatów, opiekunowie i członkowie Zarządu Oddziału Ligi Ochrony Przyrody w Gostyninie.

Laureatami były dzieci i uczniowie z 11 jednostek oświatowych Miasta Gostynina i Powiatu Gostynińskiego, takich jak: Miejskie Przedszkole nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie, Miejskie Przedszkole nr 4 i nr 5, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie, Szkoła Podstawowa w Sierakówku, Sokołowie i Szczawinie Kościelnym, Gimnazjum w Sierakówku, Szczawinie Kościelnym i Gimnazjum nr 2 w Gostyninie oraz Liceum Ogólnokształcącym w Gostyninie.

Nagrodzeni otrzymali książki pt.: "Rośliny chronione".

UM Gostynin

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zuzanna
Zuzanna 13.10.2017, 20:49
Jak to we dobrym obyczaju bywa do konkurencji,znaczy 24 i coś tam,se zaglądnąneła.Powiadam wam,tam kiszka i syf.Pierdalamento,dobrze się tam ma.Prezes,tego,głupoty wypisuję.Takie,to przykre co żal wypowiedzieć.
ze pacyny
ze pacyny 28.09.2017, 22:55
Wg.słusznej opcji,powinno brzmieć"psyroda tfuj psyjacel"
Infantylny
Infantylny 26.09.2017, 20:33
Bardzo pozdrawiam,brać naszą nijaką.
Marcin
Marcin 26.09.2017, 14:44
Ciekawe a czy nie ucierpiala przyroda na tym łączniku wspolna dybanka ?

Pozostałe