Sobota, 24.02.2018, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Marysia z "Pierwszej Miłości" zaprasza na spektakl do MCK!

  • 21.09.2017, 11:30 (aktualizacja 21.09.2017 13:45)
  • Bartosz Nowak/MCK
Marysia z "Pierwszej Miłości" zaprasza na spektakl do MCK!
Teatr Capitol ze spektaklem "Dwie połówki pomarańczy" 26 października, o godz. 18:00 zagości w Miejskim Centrum Kultury. Na deskach MCK zagrają m.in: Jarosław Boberek, czyli posterunkowy z "Rodziny zastępczej" oraz znana z roli Marysi z "Pierwszej Miłości" Aneta Zając, która na facebooku gorąco zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.

Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku – wręcz odwrotnie.
To nie jest grzeczne przedstawienie!
A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki? Dla wielkiej miłości zrobi się … wszystko…
Spektakl dla widzów dorosłych.
Na deskach MCK zagrają:
Jarosław Boberek - najbardziej znany z roli posterunkowego w “Rodzinie zastępczej” oraz z dubbingu - użyczał głosu m.in. Kaczorowi Donaldowi oraz Królowi Julianowi
Aneta Zając - najbardziej znana z głównej roli w serialu “Pierwsza miłość” - Marysi Radosz; w 2014 roku w parze ze Stefano Terrazzino wygrała “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”
Cynthia Kaszyńska - najbardziej znana ze spektaklu “Kiedy kota nie ma…”
Ewa Złotowska - najbardziej znana z dubbingu, gdzie użyczała głosu m.in. “Pszczółce Mai”, a także ze spektakli “Klimaterium …i już” oraz “Klimaterieum 2, czyli menopauzy szał”.

Bilety do nabycia w kasie MCK oraz na www.kupbilecik.pl

Cana biletu: 65-70zł

Bilety grupowe: 570666140

Bartosz Nowak/MCK

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oj tam
oj tam 2.10.2017, 00:57
Na mieście powiadają,że starosta to nowe pantalony se zakupił,by cuda te odwiedzić.

Pozostałe