Sobota, 24.02.2018, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Kolejny rajd PTTK za nami

  • 19.09.2017, 09:51
  • PTTK
Kolejny rajd PTTK za nami
W sobotę 16 września dzieci i opiekunowie ze szkół gminnych Sokołów, Sierakówek, Zwoleń oraz liczna grupa ze SP Nr. 1 w Gostyninie wyruszyli na trasę o długości ponad 6 km. Był to już XXXI Rajd ” Siedmiomilowe Buty „ zorganizowany przez PTTK Oddział Gostynin.

Dużą atrakcją było spotkanie z leśniczym, który w bardzo ciekawy sposób opowiadał o pracy w lesie, o zwierzętach, ptakach, grzybach i drzewach. W rajdzie brały udział dzieci od I do III klasy. Zadowolone i rozbawione maluchy dotarły na stadion OSIR , gdzie czekały na nie rozpalone ogniska . Po zjedzeniu kiełbasek oraz otrzymaniu dyplomów za udział w rajdzie, zabawa przeniosła się na boisko. Gry i zabawy pozwoliły na zdobycie licznych nagród. Było dużo radości.
Zarząd oddziału PTTK w Gostyninie dziękuje Panu leśniczemu Piotrowi Kujawie za udział w rajdzie i w interesujący sposób przekazanie i przybliżenie maluchom życia lasu. Podziękowanie składa również Panu Dyrektorowi MOSIR Wiesławowi Adamskiemu za przygotowanie ognisk, udostępnienia sprzętu do gier i zabaw na stadionie oraz policji za zapewnienie bezpieczeństwa podczas przejść przez ulice miasta.

 

PTTK
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

złośliwa Zośka
złośliwa Zośka 19.09.2017, 21:18
Po tych kiełbaskach,to się jak by rozbyło-tylko dzieci żal.
Alicja
Alicja 19.09.2017, 21:05
Było super. Dziękujemy.
k
k 19.09.2017, 10:04
ok!

Pozostałe