Wtorek, 20.02.2018, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Sanniki w łódzkiej Sukcesji

  • 19.09.2017, 09:38 (aktualizacja 19.09.2017 09:42)
  • Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach
Sanniki w łódzkiej Sukcesji
Już w ten piątek, tj. 22 września, o godz 18.30 w „Sukcesji” odbędzie się wystawa „Sanniki. Na strunach historii”, która spotkała się z uznaniem widzów w siedzibie partnera przedsięwzięcia – sannickim pałacu. Teraz będzie miała swój łódzki debiut. I tu warto wspomnieć o niezwykłym miejscu i niecodziennej oprawie ekspozycji.

Łódzkim partnerem przedsięwzięcia jest bowiem centrum handlowo-rozrywkowe Sukcesja (al. Politechniki 1), które udostępniło miejsce na wystawę i to w pełnym jej wymiarze. Miejsce tym bardziej atrakcyjne, że wernisaż wystawy zainauguruje niejako obchody drugich urodzin Sukcesji. A że centrum przygotowało wiele urodzinowych imprez, gości – a więc i widzów wystawy – zabraknąć nie powinno. Niecodzienną oprawę muzyczną wernisażu zawdzięczamy kolejnemu partnerowi wystawy – Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi, której uczniowie uświetnią wernisaż swoim występem. Partnerem wystawy jest też Fundacja Artyści dla Olinka (dziękujemy za pomoc!), patroni medialni to Radio Łódź i Plaster Łódzki.

Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Cyganka
Cyganka 2.10.2017, 00:45
Mamy,tutaj we wsi Gostynin śniecia takiego,co wszystko może.Weżcie jego sobie.On jest bardzo "wykształcony",on magister i inżynier jest,tylko sam nie wie od czego.Powiadają,że na klawi*** dobrze gra.

Pozostałe