Czwartek, 17.08.2017, imieniny: Anity, Elizy, Mirona

"Tak kończą hejterzy". IdG straszy lożę szyderców

"Tak kończą hejterzy". IdG straszy lożę szyderców
Czy fala krytyki i lawina uderzających w Inicjatywę dla Gostynina oskarżeń, na nieco ponad rok przed wyborami, mogą zwiastować zbliżającą się klęskę? Stowarzyszenie stawia czoła szalejącemu żywiołowi i zapowiada, że ci, którzy sieją wiatr, będą zbierać burzę. Można się więc spodziewać, że w najbliższym czasie gostyniński wymiar sprawiedliwości zasypie grad pozwów przeciwko hejterom IdG.

Czołowa postać IdG, Agnieszka Korajczyk-Szyperska już w lutym ubiegłego roku ostrzegała hejterów pozwalających sobie na ostrą krytykę pod adresem stowarzyszenia.

- Jeśli nie macie odwagi - trudno są organy, które na pewno ustalą Wasze numery IP i to już całkiem niedługo. Bez obaw. Możliwości dotarcia do tych wszystkich anonimowych komentatorów jest kilka, więc być może całkiem niedługo spotkamy się - grzmiała wówczas radna powiatowa.

W ostatnich tygodniach kilku członków Inicjatywy mocno odczuło ciosy zadane znienacka przez przyczajonych pod anonimowymi nickami hejterów. Chodzi m.in o insynuacje na temat problemów z prawem oraz wykorzystywania pozycji do załatwiania prywatnych interesów przez radnych IdG. Możemy powiedzieć jedynie, że sprawę badają gostynińskie organy ścigania.  

O tym, że loża szyderców nie może czuć się bezkarna, IdG informuje także na swoim facebookowym profilu. Tam ze słowami "Tak kończą hejterzy", powołują się na przykład nastoletniego Maksymiliana, który w sieci uporczywie obrażał znanego kulturystę, Michała Karmowskiego oraz jego rodzinę. Chłopak za swoje zachowanie słono zapłacił, sprawa trafiła do sądu, a Maks został zobowiązany do odrobienia 400 godzin prac społecznych.

Czy podobny los czeka internetowych adwersarzy IdG?

 

Bartosz Nowak
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rewitalizacja/Terapia
Rewitalizacja/Terapia 2 dni temu, 01:47
ROMANIE, TERAPIA CZEKA. PAKUJ SIĘ. ANONIMOWO, SZYBKO, SKUTECZNIE, 35 zl/h
marek
marek 2 dni temu, 01:29
bronislawa powinna wyjechac do Nowego Jorku tam by dostala lekcje zycia
wyborca co wie
wyborca co wie 10.08.2017, 23:27
W gminie Szczawin,wichura dachy po zrywała,tak by się z krzyknęli,dachy połatali i to było by na fali.
artek
artek 10.08.2017, 00:25
To obrzydliwcy indg donosiciele
Zuzanna
Zuzanna 9.08.2017, 22:07
Co napiszę,to napiszę,ale najbardziej mnie,żal będzie-laptopa mojego ukochanego,co do jeziora wrzucić musiała będę.
pzpr
pzpr 9.08.2017, 22:06
Posłanka Gapińska chyba musi zmienić kandydatkę na burmistrza i szefa PO u nas w Gostyninie, bo z takimi kadrami to nigdy PO tego miasta nie będzie miało.
Bronisława Bugdał
Bronisława Bugdał 9.08.2017, 09:18
Wyłapać i do dziupli,zobaczymy jacy to bohaterowie zza monitorów,żaden nie ma odwagi wystąpić pod swoini danymi.Popieram,czas skończyć z hejterstwem.
SENS
SENS 9.08.2017, 11:19
CZYLI Z TOBĄ W PIERWSZYM RZĘDZIE
Legion
Legion 9.08.2017, 15:01
Nie ma co z debilstwem dyskutować pewnie dostała dolę od blądyny i ją popiera
Fryc
Fryc 9.08.2017, 11:23
SENS, zauważ że Bronisława Bugdał pisze pod swoim nazwiskiem a Ty pod nickiem. Dla tego też nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Chyba, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem...
edek od kredek
edek od kredek 10.08.2017, 07:23
Ty Fryc to chyba się z choinki urwałeś albo amerykańscy żydzi cię razem ze stonka zrzucili. Jak ona jest bronisława i do tego bugdał, to ja jestem endriu dudaś.
YbaćKOD
YbaćKOD 11.08.2017, 09:50
Ty niestety jesteś tylko edek od kredek co na głupola wyszedł i znicze pod sądem palił tzn.GŁUPA.
Żenada
Żenada 9.08.2017, 11:50
Jaką mamy pewność, że "Bronisława Bugdał", hejtująca komentujących "Wyłapać i do dziupli" to nie na przykład AKS, KS, RA, czy ktokolwiek inny. Czujesz się obrażony, poniżony - dochodź swoich praw na drodze prawnej, ale nie strasz, bo się tylko ośmieszasz i nikt takiego nieudacznika się nie przestraszy...
Legion
Legion 9.08.2017, 15:04
Takje tępaki niekturzy ja też moge sie podpisac jakims nazwiskiem i co wtedy nie będe już hejter ? Nawed znanym w posranej polityce
roman
roman 12.08.2017, 11:07
Najpierw szkoła a potem oceniaj.
Bronisława Bugdał
Bronisława Bugdał 9.08.2017, 15:57
Masz maturę i kursa niektóre,szufluj,szufluj dalej.
Bronisława Bugdał
Bronisława Bugdał 9.08.2017, 15:54
Widać po twojej ortografii jaki jesteś tępak,oderwany od pługa lub łopaty na budowie.
Przyganiał kocioł garnkowi!!!
Przyganiał kocioł garnkowi!!! 9.08.2017, 18:53
Widać jak "Broniaława Bugdał" szanuje innych - rolników, pracowników budowlanych - "Broniaławo" to jest właśnie hejt a ty śmiesz pouczać innych...
Bronisława Bugdał
Bronisława Bugdał 9.08.2017, 20:17
Szanuję w/w ale on nie da się szanować,bo ćwok pozostanie ćwokiem i tyle w temacie.
Legion
Legion 10.08.2017, 05:29
Wole byc cwok jak takie byle co jak ty i twoja kolerzanka z igd
Walery Jaruzelski
Walery Jaruzelski 9.08.2017, 21:59
Witam ciebie bronisławie,ale moja mojsza jest mojasza,niż twoja mojsza.
Legion
Legion 9.08.2017, 17:13
O widać smoczyca zna temat przechodziłas te etapy w swojm zasrakamym życju i się dzielisz wiedzą
SENS
SENS 9.08.2017, 11:27
TO RACZEJ TY, JA TEŻ MOGĘ NAZYWAĆ SIĘ ........Jan Szczydopicki.
mieszkanka
mieszkanka 8.08.2017, 22:38
to po co sie pcha korajczykowna do polityki po co gabiniak augustyn sie do polityki pcha jak tacy wrazliwi
Legion
Legion 9.08.2017, 05:10
Kasa ich wzywa i nic więcej
Towarzysz Pietrucha
Towarzysz Pietrucha 8.08.2017, 20:15
Zawsze mam rację,od zawsze powiadam,powsadzać do pierdla-tam,my z nimi sobie pogadamy.
Rrryyy
Rrryyy 8.08.2017, 19:18
Niestrasz niestrasz bo z mezusiem sie zesrasz ha ha
Malaga
Malaga 8.08.2017, 18:37
Drogi Dominiku,
Na wstępie, znaczenie słowa AFERA - afera to kolidujące z prawem przedsięwzięcie z udziałem wielu osób.
Mając to co powyżej, to robisz przestępcę z Burmistrza Gostynina, m.in. jeśli piszesz o drodze "pod domem radnej". Niewspominając, iż poprzedni burmistrz wykupywał grunty pod tą inwestycję (za kilka setek tysięcy).
Można by tak pisać o każdym punkcie jaki wymieniłeś, bo sa one z rodzaju groteski dziecka, które ma jeszcze "mleko pod nosem", więc żeby zrobić z Ciebie prawdziwego mężczyznę, to napisz to wszystko na swoim oficjalnym blogu, podpisz się pod tym z imienia i nazwiska i bądź wtedy bohaterem. Pewnie krótko bo organy ścigania to zweryfikują na Twoją niekorzyść i wtedy może dotrze do Twojej dziecięcej osoby, że w Gostyninie nie masz już czego szukać. Pozdrowienia do Malagi, odpoczywaj w spokoju Dominiku, bo większego obłudnika i kłamcę Gostynin jeszcze nie widział.
PS. Art.240 KK Niezawiadomienie o przestępstwie jest karalne.
mieszkaniec
mieszkaniec 8.08.2017, 21:51
za nauke niech sie wezmie lalus
Jazz
Jazz 8.08.2017, 20:29
wykupował a nie "wykupywał" romeczku
polonistka
polonistka 8.08.2017, 19:22
Romeczku, odpowiem za tego młodego człowieka, na którego od długiego czasu robicie nagonkę. Musisz się lepiej douczyć.
Znaczenie słowa, od tego właśnie zacznijmy.
Afera:
1. ogólnie znane wydarzenie, awantura;
2. nieuczciwe przedsięwzięcie
https://sjp.pl/afera
Artek
Artek 8.08.2017, 20:14
"Swołocz z IdG" znow sie zapedzila masakra. z angielskkiego affair - sprawa, kwestia, wydarzenie
Dno i kilometr mulu panie romek
ewelinka
ewelinka 8.08.2017, 17:40
ohohoho juz strasza to jest prawdziwa twarz tych ludzi co boja sie krytyki i prawdy
robal
robal 8.08.2017, 17:10
AKS nic mi nie zrobisz!!! Ale oby tak dalej, sondaże dziś masz żenujące
Legion
Legion 8.08.2017, 19:05
Ona jest żenująca i ludzie ją tak oceńają
Hipokryci
Hipokryci 8.08.2017, 17:22
Poziom inicjatywy, kolejny raz artykuł o pipce, a oni o rybce. Jestescie już groteskowi.
aks romus szyp
aks romus szyp 8.08.2017, 16:23
w podawaniu na policję i do sadu to sa mistrzami No ale jacy ludzie takie lubia zajecie
Były
Były 8.08.2017, 15:43
Teraz pokazuje kim ona jest naorawde że ludzi straszy pozwami a co będzie jak została by burmistrzem bandziorami będzie straszyć zato że ktoś prawde powie ludze ona nie może tronu obiąć bo będzie armagedon
Legion
Legion 8.08.2017, 15:11
Cmok cmok strach się bać ale winny zawsze sie tłumaczy aż tak ich zabolała prawda że sądami straszyć będą żeby ludzie prawdy o nich nie pisali a sama głupoty na fejsie wypisuje ja ją też mogę pozwać za kłamstwa kture gada co to oni nie zrobili AKS czekam na pozew daj szukaj mnie
do legion
do legion 10.08.2017, 12:46
juz niedlugo zapukaja do twych drzwi
antyLegion
antyLegion 9.08.2017, 16:00
Poczekaj jeszcze trochę i cię znajdą, po drugie naucz się poprawnie pisać bo robisz dużo błędów a to nie świadczy za dobrze o twojej osobie.
Legion
Legion 9.08.2017, 17:18
Wiem po to to robie niech szuka
marek