Piątek, 23.02.2018, imieniny: Damiana, Romana, Romany

Zawody szachowe w Starej Betoniarni rozstrzygnięte

  • 6.08.2017, 14:44
  • MCH Stara Betoniarnia
Zawody szachowe w Starej Betoniarni rozstrzygnięte
Były nagrody i gratulacje, przyjazna i rodzinna atmosfera oraz pytania o kolejną edycję turnieju. Wszystko to w ciągu niemal siedmiu godzin trwania zawodów w szachach szybkich na terenie galerii Miejskiego Centrum Handlowego w Gostyninie.

W czasie tegorocznej edycji dało się zauważyć liczną grupę graczy w wieku szkolnym. Po raz drugi z rzędu zwycięzcą zawodów został Pan Marcin Steczek.

- Jednocześnie dziękujemy Panu Burmistrzowi Miasta Gostynina za patronat i wręczenie nagród, dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i przemiłą atmosferę. Podziękowania składamy również organizatorowi Panu Waldemarowi Dudzińskiemu - to dzięki fachowej organizacji turniej przebiegł sprawnie i bez żadnych komplikacji. Podziękowania przesyłamy wszystkim sponsorom, a także Najemcom naszego centrum handlowego: szkole tańca Latino Cafe za udostępnienie, na potrzeby turnieju, swoich stołów i krzeseł, cukierni Świat Słodkich Inspiracji i salonowi męskiej odzieży Tom-Teks za wydłużenie godzin otwarcia swoich lokali i towarzyszenie nam do późnych godzin popołudniowych. Dziękujemy również lokalnym mediom za informacje i zapowiedzi turnieju publikowane we wszystkich możliwych środkach przekazu.

MCH Stara Betoniarnia
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe