Poniedziałek, 11.12.2017, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Całkowita wymiana oświetlenia ulicznego? To byłby ewenement w skali Mazowsza

Całkowita wymiana oświetlenia ulicznego? To byłby ewenement w skali Mazowsza poglądowe
Niewykluczone, że Gostynin stanie się pierwszym miastem na Mazowszu, które podjęło się całkowitej modernizacji oświetlenia ulicznego. Wczoraj burmistrz Paweł Kalinowski gościł w Sopocie, gdzie uczestniczył w negocjacjach w tej sprawie.

Podczas spotkania włodarz dokonał wstępnych ustaleń m.in. z Zarządem Energa Oświetlenie, prezesem Michałem Bełbotem i wiceprezesem Jaromirem Falandyszem, co przybliżyć ma Gostynin do końcowego sukcesu. Więcej szczegółów w tej sprawie będzie znanych niebawem.
 

Bartosz Nowak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Operator
Operator 6.08.2017, 01:29
Panie Pinionżek, nie podszywaj się Pan pod pomysł Pana Burmistrza. W ENERGA Pana znają!! Koń się śmieje!!!
i ha ha ha
i ha ha ha 6.08.2017, 13:47
Pan Pieniążek to taki mądry? Naprawdę? Ojej,ojej,ojej.
Joanna
Joanna 5.08.2017, 14:08
Panie Burmistrzu, życzę żeby się powiodło! Gratuluję!
panie kalinoski
panie kalinoski 4.08.2017, 23:37
najsampierw to my wymienimy burmistrza za rok a swiatla to juz pan zostawi w spokoju.
najsampierw
najsampierw 6.08.2017, 00:00
Za rok,to tak będziesz miał,mokro w kroku,że nawet ksiądz proboszcz i światło wiekuiste,nie pomoże.
hi-hi
hi-hi 5.08.2017, 13:48
A skąd weżmiesz tyle krasnoludków, zobacz sondaże jołopie.
dobre i to
dobre i to 3.08.2017, 21:45
Nasz ten powiatowy,PSL się zapodział-złośliwi powiadają,że na kolanach,do Częstochowy,za grzechy swoje idą.
pinionżek
pinionżek 3.08.2017, 21:05
Szanowny,p.burmistrzu,lampy LED-owe,są przyszłością,w którą nikt,wiedzę mający nie wątpi.Ale są takie pajace,co sądzą,że lampy sodowe są nic nie warte.Bo kręcioła,politycznego-mają takiego.
ENEA SA
ENEA SA 3.08.2017, 12:34
Najpierw niech oswietla te miejscaa gdzie panuja egipskie ciemnosci a ich nie brakuje
Legion
Legion 3.08.2017, 12:29
Igd sie to niespodoba i będzie mataczyc jak zwykle żeby tylko zwrucić na siebie uwage. Oby się to udał
i pozamiatane
i pozamiatane 3.08.2017, 12:28
Łoł to teraz niektórym żal będzie 4 litery ściskał, już widzę jak robią się bordowi z zazdrości...chyba myszą już zacząć się uczyć skręcać stołki najlepiej niech idą na praktyki do tego sprzedawcy meblowego z leśniewic
reklamówka
reklamówka 3.08.2017, 12:21
TO MOŻE WRESZCIE OSIEDLE WSPÓLNA DOCZEKA SIĘ OŚWIETLENIA,BO TERAZ TO TAM TAK CIEMNO JAK U MURZYNA W DOPIE!
mieszkaniec
mieszkaniec 3.08.2017, 12:15
No no, jeśli się to uda będzie to ogromny sukces Burmistrza, w końcu bezradnym z idg szczęki opadną i przestaną bezpodstawnie krytykować Burmistrza za rzekomy brak działania...jak wszystko pójdzie dobrze to pozostanie im tylko zabezpieczyć środki czyli jedyne to co potrafią robić za swoją dietę... Gratulacje Panie Burmistrzu i trzymam kciuki za powodzenie tej inwestycji

Pozostałe