Poniedziałek, 11.12.2017, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Rozpoczęto modernizację ogrodzenia stadionu miejskiego

  • 18.07.2017, 12:21
  • UM Gostynin
Rozpoczęto modernizację ogrodzenia stadionu miejskiego
Rozpoczął się II etap prac przy modernizacji ogrodzenia stadionu miejskiego w Gostyninie. Roboty wykonuje firma SYSTEMY OGRODZEŃ z Grudziądza reprezentowana przez pana Wojciecha Świątkowskiego.

 Zakres prac obejmuje: wykonanie nowego ogrodzenia z elementów panelowych ocynkowanych, wykonanie dwóch ocynkowanych bram dwuskrzydłowych oraz niezbędnych robót ziemnych.

Roboty mają zostać wykonane do 29 września.

UM Gostynin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

antyidg
antyidg 18.07.2017, 14:29
A czemu portal nie napisał najważniejszego z najważniejszych, że to wszystko dzięki naszym nieustraszonym radnym idg, którzy zabezpieczyli na ten cel środki... gostynin.info szyperskiego już się tym pochwalił...ba pewnie dzisiejszą słoneczną pogodę również zawdzięczamy naszym dzielnym radnym, którzy zabezpieczyli środki na bezchmurne niebo
Legion
Legion 19.07.2017, 23:07
Może portal jest nie uczciwy i nie pisze zasług idg . a może ich wcale niema i dlatego nic nie piszą
obawy damy
obawy damy 18.07.2017, 17:53
cyku cyku w urzędzie ??? macie czego się obawiać wybory tuż tuż !!!!
sratytaty
sratytaty 18.07.2017, 22:13
Taaa zapewne urzędasy trzęsą 4 literami przed kolejnym zastraszaniem blondi... przed poprzednimi wyborami też było cyku cyku zegarek tykał..,"dama bez obaw" była pewna wygranej, ponoć latała bordowa po urzędzie i wszystkich zwalniała a tu ku jej zdziwieniu utarto jej nosa po raz 3(na burmistrza) a za 4 razem(do parlamentu)...ile razy musi jeszcze przegrać wybory, żeby zrozumieć, że do polityki się nie nadaje...ludzi nie dało się wtedy kupić koncertami, jabłkami, pączkami, cukierkami a teraz nie kupicie sobie głosów placami zabaw i siłowniami pod chmurką nawet Zenek nie pomoże wygrać wam następnych wyborów...radził bym wam wsiąść na te wasze rowery wodne na bratoszewie i odpłynąć w siną dal...czas na was!
anty sratytaty
anty sratytaty 25.07.2017, 22:23
Dla czego nic nie piszesz o budowie dróg? Nie używasz ich? Latać potrafisz czy jak?
perska szypa
perska szypa 18.07.2017, 22:55
Ględzisz sratytaty,ma być krótko i zwiężle-te gamonie są skończone i więcej śmierdzieć nie będą.Tak,to się pisze,ucz się pozdrawiam.
blabla
blabla 25.07.2017, 22:27
Pomarzyć sobie możesz. nie tylko ty decydujesz o tym
robackie z łąkowej
robackie z łąkowej 19.07.2017, 10:42
caly czas siedza i pisza komenatrze
fakt
fakt 18.07.2017, 14:47
Masz racje,żeby nie ci nasi "dzielni radni" to niczego by u nas nie było,szkoda tylko,że wyprowadzili się na wiochę,obłudniki jedne!
Nonfiction
Nonfiction 18.07.2017, 15:28
Nooo...szkoda, że mieszkańcy nie mają jeszcze bardziej pod ręką tych naszych radnych choćby jak dżina z lampy...potrzesz lampę wyskakuje radny i spełnia twoje życzenia...albo otwierasz lodówkę i sięgasz po mleko a tu radny..pomyślcie życzenie "niech będzie ładna pogoda" i wyjrzyjcie przez okno- pstryk macie ładną pogodę to naprawdę zasługa naszych radnych...także jak jest brzydka pogoda to miejcie pretensję tylko do siebie, po prostu nie poprosiliście o zabezpieczenie na to środków
szypaPerska
szypaPerska 18.07.2017, 14:51
A kiedy chodnik na Bratoszewie zrobią te niedojdy!?
Legion
Legion 19.07.2017, 23:13
Wtedy jak dojdzie tam do tragedi kogo z urzędasów interesuje dziecko z bidóla albo starszy człowiek idący na działke dziw jeszcze że AKS nic nierozkminiła ona taka wyrywna dla seniorów siłki stawia to chodnik też by mogła zbudowac już niebawen wybory to będzie i chodnik taki przedwyborczy
NeoMarem
NeoMarem 25.07.2017, 22:31
Masz rację Szyperska wszystko może ale tobie nie pomoże.
obawy
obawy 18.07.2017, 17:54
cyku cyku

Pozostałe