Sobota, 24.02.2018, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Dzień Bezpieczeństwa w MCK-u

  • 11.07.2017, 17:47
  • KPP Gostynin
Dzień Bezpieczeństwa w MCK-u
Gostyniński policjant odwiedził dzieci przebywające na półkoloniach letnich zorganizowanych przez Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie. Tematem spotkania było bezpieczeństwo nad wodą, w trakcie wakacji oraz w ruchu drogowym.

 Dzisiaj w MCK-u, w ramach półkolonii letnich, odbył się „Dzień Bezpieczeństwa”. Do poprowadzenia zajęć z dziećmi zaproszony został asp. Krzysztof Olszar z KPP w Gostyninie oraz strażacy ochotnicy z Woli Trębskiej. Funkcjonariusz poprzez zabawę z grą profilaktyczną sprawdzał wiedzę dzieci z zakresu bezpieczeństwa nad wodą, w trakcie wakacji, z zakresu ruchu drogowego czy konsekwencji zażywania środków odurzających. Policjant, w trakcie spotkania, zaprezentował dzieciom również praktyczne aspekty z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Również strażacy zapewnili uczestników sporo atrakcji poprzez zaprezentowanie sprzętu, który na co dzień wykorzystują w swojej pracy.

Właśnie takie spotkania jak dzisiaj idealnie wpisują się założenia ogólnopolskiego programu „Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą”, który swoim patronatem objęło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Kolejny „Dzień bezpieczeństwa” w MCK-u już w sierpniu!

KPP Gostynin

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe