Sobota, 24.02.2018, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Gimnazjaliści pożegnali mury szkoły

  • 23.06.2017, 12:30
  • Bartosz Nowak/UM Gostynin
Gimnazjaliści pożegnali mury szkoły UM Gostynin
Upragnione, długo wyczekiwane wakacje wreszcie stały się faktem. Wczoraj absolwenci gimnazjów zakończyli rok szkolny i na dobre pożegnali się z murami szkoły. Wśród nich byli także gimnazjaliści z gostynińskiej "Jedynki", których w ten wyjątkowy dzień odwiedził burmistrz Paweł Kalinowski.

Dyrektor Robert Pypkowski w kilku słowach powitał zgromadzonych na sali gości, nauczycieli i absolwentów, a następnie dokonał podsumowania wyników dydaktycznych tegorocznych absolwentów.

Podczas wydarzenia, Anna Ledzion dyrektor Przedszkola Nr 4, która odchodzi na emeryturę, otrzymała z rąk dyrektora Roberta Pypkowskiego oraz burmistrza Pawła Kalinowskiego podziękowania za wieloletnią współpracę. Następnie nastąpiło wręczenie złotych tarcz dla najlepszych uczniów, rozdanie nagród książkowych, dyplomów i uhonorowanie statuetkami za sukcesy sportowe.

Uczestniczący w uroczystości włodarz miasta pogratulował młodzieży dobrych wyników w nauce i życzył kolejnych sukcesów i dobrych wyborów.

Bartosz Nowak/UM Gostynin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

optymiska
optymiska 18.07.2017, 20:49
Tak to chyłkiem,świadectwa odebrali i z PO i z PSL,a nawet z IdG.Bardzo dobrze,że tym się nie chwalili.Skromność jest cnotą,uczmy się od nich.

Pozostałe