Piątek, 23.02.2018, imieniny: Damiana, Romana, Romany

O dwóch takich, co... Dziś Ogólnopolski Dzień Bliźniąt!

  • 19.05.2017, 07:54 (aktualizacja 19.05.2017 08:42)
  • Bartosz Nowak
O dwóch takich, co... Dziś Ogólnopolski Dzień Bliźniąt!
Zdarza się, że nie sposób je rozróżnić, trzymają się ze sobą niczym papużki nierozłączki i nierzadko wzbudzają powszechną fascynację. Bliźnięta, bo o nich mowa, obchodzą dziś swoje święto. Ilu bliźniaków/bliźniaczek można spotkać w Gostyninie? A może Ty posiadasz swój "duplikat"?

Aktorzy Marcin i Rafał Mroczek, piłkarze Michał i Marcin Żewłakow, muzycy Łukasz i Paweł Golec, celebrytki Ashley i Mary-Kate Olsen, czy bracia politycy - Lech i Jarosław Kaczyńscy - to przykłady bliźniąt, które zna cała Polska. Jest ich jednak o wiele więcej i... będzie coraz więcej. Z danych statystycznych wynika, że już 14 na 1000 ciąż w Polsce jest bliźniaczych. To wynik coraz częstszego odkładania w czasie decyzji o powiększeniu rodziny oraz rozwój terapii hormonalnych. Ciąże mnogie o wiele częściej zdarzają się również na wsiach niż w mieście.

Gostynin póki co nie obrodził w bliźnięta, które swoją popularnością zbliżyłby się chociażby do braci Mroczek, lecz z pewnością każdy z Was zna choć jedną parę "klonów". A może to właśnie Ty jesteś dumnym posiadaczem bliźniaka? Jeśli tak, możesz podzielić się z nami swoją historią pisząc na adres: redakcja@terazgostynin.pl

 

 

Bartosz Nowak
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wawrzonowa z Popowa
Wawrzonowa z Popowa 19.05.2017, 20:49
Kiedy,te wspaniałe chłopaki,na planie film kręcili,to u nas Lech Wałensa,jaja gospodyniom podbierał.Kiedy więcej dorósł,to panny se onacył,aż się miejscowe zdenerwowałe i ze wsi w.***y.
bez nick
bez nick 19.05.2017, 20:13
Kiedy wałensa,ten obrazek widzi,to jest w.kówiony.Jego wyznawcy,to po ścianach łażą.Jeden,to już jest święty,a drugi to Piłsudski,nasz kochany.

Pozostałe