Wtorek, 20.02.2018, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Działania "Prędkość": plaga piratów drogowych

  • 15.05.2017, 14:42
  • Bartosz Nowak/KPP Gostynin
Działania "Prędkość": plaga piratów drogowych poglądowe
Wciąż aktualny pozostaje problem nadmiernej prędkości na gostynińskich drogach. Taki stan rzeczy po raz kolejny obnażyły działania "Prędkość", podczas których aż 17 z 23 skontrolowanych kierowców jechało z nadmierną szybkością.

W miniony piątek policjanci gostynińskiej drogówki prowadzili działania „Prędkość”, natomiast dzisiaj od wczesnych godzin rannych, w wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego, prowadzą akcję „Trzeźwość w przewozie osób”.

Piątkowe działania skierowane na kontrolowanie prędkości z jaką poruszają się kierowcy wykazały, że niestety problem jej przekraczania nadal jest aktualny. Na 23 kontrole mundurowi ukarali mandatami aż 17 kierujących. Akcja wykazała, że pomimo zagrożenia, jakie niesie za sobą poruszanie się z nadmierną prędkością, kierowcy nadal nie stosują się do przepisów  w tym zakresie.

Dzisiaj natomiast, od wczesnych godzin rannych policjanci sprawdzają czy przewoźnicy, wykonujący transport zbiorowy, postępują zgodnie z obowiązującymi przepisami. Działania prowadzone są wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego. Mundurowi skupią się głównie na kontroli stanu trzeźwości przewoźników, bowiem na tych kierujących spoczywa szczególna odpowiedzialność, gdyż zdarzenia drogowe z ich udziałem powodują zagrożenie dla znacznej liczby uczestników.

Bartosz Nowak/KPP Gostynin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Legion
Legion 15.05.2017, 18:03
Kary są zbyt małe a piraci czują sie bezkarni
edek od kredek
edek od kredek 16.05.2017, 07:49
ty jełopie widocznie pieszo chodzisz albo co najwyżej rowerem pedałujesz. za małe kary???? widocznie nigdy nie płaciłeś mandatu drogowego, co najwyżej kolegium za szczanie w bramie. mandaty w Polsce są wysokie w stosunku do PRZECIĘTNYCH zarobków.
Legion
Legion 16.05.2017, 17:12
Widac pajacu jak tanio cenisz ludzkie życje 10 km mńej i ktoś gdzies przeżyje . widocznie są zbyt małe skoro nadal jezdzą zaszybko pozdrawiam
I.
I. 16.05.2017, 18:14
Legion masz rację ,karać debili za prędkość i zabierać dożywotnio kwity ,jak chcą prędkości to na tor wyścigowy a nie pajac jeden z drugim szczycą się furami a gdzie mają te jalopy mozgi ? Dam odpowiedz między nogami!!!!!!

Pozostałe