Sobota, 24.02.2018, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Przewrót wrześniowy w przedszkolu. Była dyrektor zostanie przeniesiona?

  • 12.05.2017, 13:06 (aktualizacja 12.05.2017 14:02)
  • Bartosz Nowak
Przewrót wrześniowy w przedszkolu. Była dyrektor zostanie przeniesiona?
Gruntowne roszady czekają w najbliższym czasie przechodzące wewnętrzny rozłam Przedszkole nr 5. Włodarz podjął decyzję o przeprowadzeniu zmian kadrowych, w związku z czym od wrzenia część pracowników zostanie przeniesiona do innych placówek. Gdzie trafi była - podejrzana o stosowanie mobbingu - dyrektor przedszkola?

Jak wyjaśnia burmistrz, termin wprowadzania zmian związany jest ze specyfiką pracy placówki i ma na celu uniknięcie chaosu organizacyjnego w roku szkolnym 2016/2017. Paweł Kalinowski twierdzi, że sytuacja w przedszkolu nie miała wpływu na traktowanie dzieci. Nie zmienia to jednak faktu, że zażegnanie wewnętrznego konflikt między pracownikami wydaje się nierealne.

- Zarówno pracownicy jak i rodzice potwierdzili, że konflikt dotyczył jedynie pracowników i nie był przenoszony na zewnątrz. Z wypowiedzi rodziców wynika, że wszystkie dzieci w przedszkolu otoczone są ciepłem, darzone życzliwością i nie były narażone na złe traktowanie.
Jednakże w celu zapewnienia sprawnego działania przedszkola na bieżąco monitorowana jest sytuacja w przedszkolu i w przypadku pojawienia się sygnałów związanych z niezadowoleniem rodziców z pracy przedszkola niezwłocznie zostaną podjęte kolejne właściwe działania - zapewnia włodarz.

Przypomnijmy, że w przedszkolu wciąż zatrudniona jest była dyrektor przedszkola, podejrzana o stosowanie mobbingu wobec swoich podwładnych, Jolanta R. Pracownice sprawę zgłosiły do sądu pracy, wyrok powinien zapaść jeszcze w tym roku. Wydaje się, że była dyrektor od września trafi do innej placówki. Czy i gdzie przeniesiona zostanie Jolanta R.? Do tematu wrócimy.

Bartosz Nowak
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rodzic
Rodzic 19.05.2017, 10:53
Opisaliscie tutaj tą Panią jakby z wiezienia wyszła. Ten kto pisał ten artykuł powinien dowiedzieć sie prawdziwej prawdy. A dopiero pozniej usiasc do klawiatury komputera.
Żenada Proszę Państwa.
rodzic
rodzic 13.05.2017, 19:32
Moje dzieci (2) chodziło za czasów pani Jolanty do przedszkola i żadne nigdy nie było rozstawiane po kontach i zamykane w łazienkach. Była miłą i ciepłą osobą, a i moje dzieci z chęcią chciały chodzić do przedszkola. W lutym tego roku byłam z synem w przedszkolu zapytać o zapis dziecka to nowa dyrektorka pani Agnieszka naskoczyła na mnie że wcześnie się obudziłam(musiałam wrócić do pracy).Kazała napisać podanie ale i tak powiedziała że nie przyjmie ,a przy tym była nie miła. Narzekacie na byłą dyrektorkę ale nowa wcale nie jest lepsza.
wielka
wielka 13.05.2017, 16:28
Narescie ktos sie wziol za ta cala szajke i rozwiaze ja bo naprawde dla dzieci to bylo nie konfortowe. Ciekawe gdzie zostanie pszeniesiona P .Jolanta ktora tylko roznosi jedzenie bo dawno juz nie powinla tam pracowac .....Jest to dyspotyczna Pani ktora dzieci rostawia po katach albo w lazienkach zamyka masakra..............
Natalia
Natalia 19.05.2017, 10:47
Po wypowiedzi Pani śmiem twuerdzić ze to Pani tam pracowaa i ma konflikt z tą osoba lub placówką.
Pozdrawiam
BABCIA
BABCIA 12.05.2017, 14:42
NARESZCIE!
Łempicka Zocha
Łempicka Zocha 12.05.2017, 14:01
A słynna Lilla gdzie teraz pracuje???

Pozostałe