Wtorek, 23.05.2017, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Przewrót wrześniowy w przedszkolu. Była dyrektor zostanie przeniesiona?

  • 12.05.2017, 13:06 (aktualizacja 12.05.2017 14:02)
  • Bartosz Nowak
Przewrót wrześniowy w przedszkolu. Była dyrektor zostanie przeniesiona?
Gruntowne roszady czekają w najbliższym czasie przechodzące wewnętrzny rozłam Przedszkole nr 5. Włodarz podjął decyzję o przeprowadzeniu zmian kadrowych, w związku z czym od wrzenia część pracowników zostanie przeniesiona do innych placówek. Gdzie trafi była - podejrzana o stosowanie mobbingu - dyrektor przedszkola?

Jak wyjaśnia burmistrz, termin wprowadzania zmian związany jest ze specyfiką pracy placówki i ma na celu uniknięcie chaosu organizacyjnego w roku szkolnym 2016/2017. Paweł Kalinowski twierdzi, że sytuacja w przedszkolu nie miała wpływu na traktowanie dzieci. Nie zmienia to jednak faktu, że zażegnanie wewnętrznego konflikt między pracownikami wydaje się nierealne.

- Zarówno pracownicy jak i rodzice potwierdzili, że konflikt dotyczył jedynie pracowników i nie był przenoszony na zewnątrz. Z wypowiedzi rodziców wynika, że wszystkie dzieci w przedszkolu otoczone są ciepłem, darzone życzliwością i nie były narażone na złe traktowanie.
Jednakże w celu zapewnienia sprawnego działania przedszkola na bieżąco monitorowana jest sytuacja w przedszkolu i w przypadku pojawienia się sygnałów związanych z niezadowoleniem rodziców z pracy przedszkola niezwłocznie zostaną podjęte kolejne właściwe działania - zapewnia włodarz.

Przypomnijmy, że w przedszkolu wciąż zatrudniona jest była dyrektor przedszkola, podejrzana o stosowanie mobbingu wobec swoich podwładnych, Jolanta R. Pracownice sprawę zgłosiły do sądu pracy, wyrok powinien zapaść jeszcze w tym roku. Wydaje się, że była dyrektor od września trafi do innej placówki. Czy i gdzie przeniesiona zostanie Jolanta R.? Do tematu wrócimy.

Bartosz Nowak
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rodzic
Rodzic 19.05.2017, 10:53
Opisaliscie tutaj tą Panią jakby z wiezienia wyszła. Ten kto pisał ten artykuł powinien dowiedzieć sie prawdziwej prawdy. A dopiero pozniej usiasc do klawiatury komputera.
Żenada Proszę Państwa.
rodzic
rodzic 13.05.2017, 19:32
Moje dzieci (2) chodziło za czasów pani Jolanty do przedszkola i żadne nigdy nie było rozstawiane po kontach i zamykane w łazienkach. Była miłą i ciepłą osobą, a i moje dzieci z chęcią chciały chodzić do przedszkola. W lutym tego roku byłam z synem w przedszkolu zapytać o zapis dziecka to nowa dyrektorka pani Agnieszka naskoczyła na mnie że wcześnie się obudziłam(musiałam wrócić do pracy).Kazała napisać podanie ale i tak powiedziała że nie przyjmie ,a przy tym była nie miła. Narzekacie na byłą dyrektorkę ale nowa wcale nie jest lepsza.
wielka
wielka 13.05.2017, 16:28
Narescie ktos sie wziol za ta cala szajke i rozwiaze ja bo naprawde dla dzieci to bylo nie konfortowe. Ciekawe gdzie zostanie pszeniesiona P .Jolanta ktora tylko roznosi jedzenie bo dawno juz nie powinla tam pracowac .....Jest to dyspotyczna Pani ktora dzieci rostawia po katach albo w lazienkach zamyka masakra..............
Natalia
Natalia 19.05.2017, 10:47
Po wypowiedzi Pani śmiem twuerdzić ze to Pani tam pracowaa i ma konflikt z tą osoba lub placówką.
Pozdrawiam
scerry
scerry 12.05.2017, 21:19
Zatorze,to taka post komuna.Nie jest wykluczone,że mobbing,to tej pani zadał zapierdziany stary komunistyczny personel.
SherryPortier
SherryPortier 12.05.2017, 18:43
Ciekawe czy ktoś ją zmobilizuje do pracy a nie do mobbingu,może ją ktoś zmuszał-bo to na czasie a wgl. sprawa powinna być wyjaśniona dogłębnie w co zazwyczaj są zaangażowani psychiatrzy by taka delikwentka nie trafiła za kratki bo być może nie jest sama sobie winna tylko była pod wpływem czegoś lub kogoś albo.... jej mózg powrócił do jej lat przedszkolnych.
Legion
Legion 12.05.2017, 16:33
Jest to agresywna kobieta a tacy ludzie powinny mieć obserwacie psychiatryczą na zalesiu już jej łóżko szykować powinni dominatorka krasnoludek
BABCIA
BABCIA 12.05.2017, 14:42
NARESZCIE!
Łempicka Zocha
Łempicka Zocha 12.05.2017, 14:01
A słynna Lilla gdzie teraz pracuje???

Pozostałe