Czwartek, 17.08.2017, imieniny: Anity, Elizy, Mirona

Czterech prezesów w jeden miesiąc?

  • 18.04.2017, 08:30 (aktualizacja 18.04.2017 13:35)
  • Bartosz Nowak
Czterech prezesów w jeden miesiąc?
Niedługo posadą prezesa Zamku cieszyła się Iryna Filipczak. Po zaledwie kilku dniach na stanowisku zastąpił ją dotychczasowy podinspektor do spraw promocji w Urzędzie Miasta, Paweł Gostyński. Konkurs nie został jednak jeszcze rozstrzygnięty i być może na fotel prezesa wskoczy kolejna osoba.

Przypomnijmy, że 6 kwietnia Rada Nadzorcza Zamku Gostynin odwołała z funkcji prezesa Aleksandrę Buławę, która funkcję tę pełniła od 2013 roku. Tymczasowo prezesurę przejęła jej poprzedniczka, Iryna Filipczak. Burmistrz Paweł Kalinowski podkreślał, że chciałby, aby nowego szefa spółki udało się wybrać do końca kwietnia. Tymczasem, po tygodniu,13 kwietnia, nastąpiła kolejna zmiana i obowiązki prezesa Zamku objął Paweł Gostyński. W ostatnim czasie pełnił stanowisko podinspektora do spraw promocji miasta, na które został powołany w styczniu 2015 roku. Konkurs na stanowisko prezesa wciąż nie dobiegł jednak końca. Niewykluczone, że nowym szefem Zamku zostanie ktoś inny, tym samym spółka doczekałaby się czwartego prezesa w ciągu zaledwie jednego miesiąca. Czy tak będzie? Sprawę będziemy śledzić na bieżąco.

Bartosz Nowak
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do kalinoskiego
do kalinoskiego 21.04.2017, 23:33
nie no chłopie ślub już wziałeś teraz dzieci wychowaj poczekaj aż dorosną załóż firmę i ją utrzymaj zatrudniaj przez naście lat a nie terapeuta na oddziale w szpitalu fucha od mamusi. Jak nabierzesz autorytetu i startuj znów na Burmistrza bo teraz to z siebie pośmiewisko robisz i swoimi decyzjami.
Zygfryd
Zygfryd 19.04.2017, 20:43
Czas najwyższy brandza,tego zamknąć i klucz Niemcom oddać.
jaja nie z tej ziemi
jaja nie z tej ziemi 19.04.2017, 09:16
Panie gdzie ten konkurs chyba wśród
PISu z Płocka
Mieszkajiec
Mieszkajiec 19.04.2017, 07:55
Kalinowski to dobrych pracoanioow zatrudnia dyrekror zamku pan G. Super informatyka z Auchana pana. K. daje podwyzku prezesowi N. Miasto chyba jest kandydatem do stolicy ładnt PoPIS tu sie dziej ciekawe co będzie kolejne ???
fred
fred 19.04.2017, 10:45
W jakim ty "narzeczu" ABLASZ BO JA CIEBIE ZACHAJA NIE KUMAM.
kalineie
kalineie 18.04.2017, 22:10
kumoterstwo+
pawlp
pawlp 18.04.2017, 19:52
Kalinowski ponownie pokazał że nie nadaje się na burmistrza
piwap
piwap 19.04.2017, 10:46
a ty,że jesteś ten co nie ma co pokazać
ciekawe
ciekawe 18.04.2017, 16:17
"Konkurs na stanowisko prezesa wciąż nie dobiegł jednak końca"

A możecie dać linka gdzie jest ogłoszenie o konkursie i jakie wymagania powinien spełniać kandydat? Bo jakoś dziwnym trafem nigdzie nie mogę znaleźć.
marek
marek 18.04.2017, 12:58
Ja slyszalem ze nowym Szefem bedzie NEO ale Zamek od Rozporka
obserw.
obserw. 18.04.2017, 11:49
Czy ktoś coś wie, podobno Adamska też ma być odwołana?
Zenek
Zenek 18.04.2017, 12:42
To znaczy, że to prawda? Będzie vice prezesem zarządu w płockiej spółce
Andrzej
Andrzej 19.04.2017, 01:12
Park Technologiczny?
Legion
Legion 18.04.2017, 11:43
Kto szuka ten znajdzie
qwas
qwas 18.04.2017, 11:28
Czy to ten od handlu dopalaczami?
Legion
Legion 18.04.2017, 17:44
E no to na zamku będzie wesoło
zamkej
zamkej 18.04.2017, 11:18
Kalinowski kompromitacja, nie wiesz czego chcesz, raz konkurs, raz kolega. Spółka miejska to nie zabawa, obecnie traci na wiarygodności. W tej branzy bardzo ważna.
taktak
taktak 18.04.2017, 10:28
Z tego co sie dzieje w spolce mozna wnioskowac ze rada nadzorcza działała nerwowo pochopnie bez fachowego przygotowania , odwolywac natychmiast szefa społki nie majac wybranego nastepcy.Jak moze byc społka bez prezesa?! Przeciez to narazi spolke na straty. A swoja droga ciekawe czym tak naprawde naraziła sie poprzedniczka radzie nadzorczej.
kina
kina 18.04.2017, 10:41
Może nie była z Pisu ?
pkawe
pkawe 18.04.2017, 11:20
dajcie Leśniewską lub Fijałkowską
klemo
klemo 18.04.2017, 11:39
Leśniewska już ma po znajomości Bibliotekę, ale poleci za 2 lata, zegar cyka.

Pozostałe