Sobota, 24.02.2018, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Trwają zimowe półkolonie! Zobacz, jak bawią się dzieci z Gostynina

Trwają zimowe półkolonie! Zobacz, jak bawią się dzieci z Gostynina Zimowiska Winter Team
Od poniedziałku w Gostyninie trwają zimowe półkolonie dla dzieci i młodzieży. Na uczestników zimowej akcji czekało wiele atrakcji w tym tygodniu. Sprawdź, jak bawili się młodzi mieszkańcy Gostynina.

Udział w półkoloniach biorą dzieci w wieku 7-16 lat.  Realizatorem akcji jest Tomasz Wójcik prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „Green Project” z siedzibą w Bierzewicach, który wyłoniony został w drodze zapytania ofertowego. Oprócz opieki i atrakcyjnych zajęć uczestnicy półkolonii mają zapewniony jeden ciepły posiłek dziennie.

W poniedziałek dzieci i młodzież z Gostynina brała udział m. in. w grach i zabawach integracyjnych, wzięli udział w spotkaniu, gdzie przedstawiona została prezentacja dotycząca zagrożeń w czasie wypoczynku zimowego oraz uczestniczyli w projekcji bajki (prace plastyczne w grupach). Następnego dnia uczestnicy półkolonii brali udział w teleturniejach (koło fortuny, 1 z 10, kalambury), jeździli na sankach oraz przybyli do klubu gier planszowych. W środę grupa odbyła zajęcia na łyżworolkach, warsztaty Bum Bum Rurki w grupach oraz wyszli wspólnie na basen. Wczoraj na dzieci i młodzież czekały m. in. gry i zabawy teatralne w grupach, prace plastyczne oraz zabawy na śniegu. Dziś dla gostynińskiej grupy przygotowano zajęcia profilaktyczne według programu „Uzależnienia z zdrowie”, wyprawę po skarb oraz filmowe popołudnie.

Patryk Skowroński
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

krówka z Sierakówka
krówka z Sierakówka 19.02.2017, 20:03
Halo?!,widzisz,jak nie pracować,można,jak ma się łeb i kombinuje,to się dobrze żyje-wam frajerom,nic do tego.
Halo?!
Halo?! 19.02.2017, 13:56
czy ja dobrze widzę, za miejskie pieniądze z funduszu antyalkoholowo-patologicznego bawią się wszytskie dzieci radnej powiatowej?
pytanie
pytanie 17.02.2017, 12:33
Pszczoly i stefanow co maja wspolnego?

Pozostałe