Sobota, 23.09.2017, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Początek ulicy Wojska Polskiego bez oświetlenia! Mieszkańcy oburzeni

Początek ulicy Wojska Polskiego bez oświetlenia! Mieszkańcy oburzeni
Już od kilku dni na początku ulicy Wojska Polskiego po zmroku nie ma oświetlenia. Żadna z latarni nie świeci, a przecież przy jednym z bloków znajduje się przejście dla pieszych i parking. Mieszkańcy są oburzeni tą sytuacją. Mijają kolejne dni, a na ulicy wciąż ciemno.

Brak oświetlenia na ulicy Wojska Polskiego to problem, z którym mieszkańcy borykają się już nie po raz pierwszy. Wcześniej podobne sytuacje dotyczyły jednak pojedynczych latarni. Tym razem problem jest o wiele większy, ponieważ żadna z latarni nie świeci. Oburzeni mieszkańcy jednego z bloków przy ulicy Wojska Polskiego twierdzą, że niedziałające latarnie mogą przyczynić się do jakiegoś nieszczęścia.

Zdaniem pana Grzegorza, nie działające latarnie to naprawdę wielki problem. Mieszkaniec jednego z bloków przy ul. Wojska Polskiego ma trudności z wjazdem na parking, ponieważ z ulicy nie może dostrzec, czy jest tam wolne miejsce:
- Na całej ulicy jest bardzo ciemno. Z daleka nie można dostrzec, czy jest jakieś miejsce parkingowe, czy nikt nie idzie chodnikiem.. a nawet czy nikt nie wchodzi na pasy. Nic nie widać! - opowiada pan Grzegorz.
Przypomnijmy, że trzy miesiące temu właśnie na początku ulicy Wojska Polskiego kierowca samochodu osobowego potrącił kobietę na pasach. Obecnie na tym przejściu jest ciemno, nie ma żadnego oświetlenia i jadące samochody mogą nie zauważyć zbliżających się do przejścia pieszych.

Patryk Skowroński
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marek
marek 19.02.2017, 13:13
NEO nie odzywaj sie
hahahahahahahahahahah
hahahahahahahahahahah 19.02.2017, 13:07
https://www.youtube.…
marek
marek 19.02.2017, 01:35
w Gostyninie wszedzie jest ciemno i w Waszych pustych Glowach tez
Gostynianka
Gostynianka 18.02.2017, 16:13
Na Kutnowskiej też ciemno
Iiiiiiiiiiii
Iiiiiiiiiiii 18.02.2017, 11:02
Fręzel jak Gostynin mało Cię obchodzi to nie udzielaj się.zbędny komentarz
FRĘZEL
FRĘZEL 18.02.2017, 13:58
JAK ĆWOKU dowcipu nie zrozumiałeś to morda w kubeł i nie zabieraj głosu.
Teodor
Teodor 17.02.2017, 22:52
Z,tej fotki wynika,że to ul.Wojska Polskiego,ale w Kutnie.
Szymanski z Głodoskim
Szymanski z Głodoskim 17.02.2017, 22:02
dwa karane sie wzieli w kupe pod tym blokiem co go na zdjęciu widać,przesiadują w aucie po ciemku i mysla jak tu korajczykową i indg wysadzić z fotela na burmistrza.pany skazani nie ładnie tak,na bakier z prawem adwaj wasi bohaterowie jeden za termy po sądach lata a drugi udaje ze rzadzi.a teraz wy chceta znowu jeszcze do koryta i lody kręcic od nowasię czołgać i kombinować????????
tak myślę
tak myślę 18.02.2017, 12:25
oni obydwaj to chyba kolesie byłego z Łąkowej
SPA
SPA 17.02.2017, 17:15
A może te lampy należą do GSM ? Coś mi się wydaje że miasto nie chce już płacić za oświetlenie osiedla Wojska Polskiego.
MJ
MJ 17.02.2017, 12:34
W stefanowie tez jasno wiec nie ma problemu
FRĘZEL
FRĘZEL 17.02.2017, 12:01
W Leśniewicach i Sierakówku latarnie świecą,Gostynin mało nas obchodzi.
ho ho
ho ho 17.02.2017, 11:59
Co się wyrabia?! Wody brak,światła brak...rety...rety...chyba czas wyjeżdżać z tego termalnego kurortu.
rechot
rechot 17.02.2017, 11:56
Głucho wszędzie,ciemno wszędzie,co to będzie,co to będzie?
bruno na.
bruno na. 17.02.2017, 11:43
Nie tylko początek Wojska Polskiego jest bez światła. Na osiedlu przy sklepie Koniarka vis a vis Urzędu Pocztowego jest wieczorem ciemno jak w zakończeniu przewodu pokarmowego Negra.
sołtys
sołtys 17.02.2017, 11:54
A po co ci światło jak ty z kurami spać chodzisz.
ssss
ssss 17.02.2017, 11:39
kalinowskiemu światło nie potrzebne jest na urlopie
Mieszkaniec