Środa, 22.11.2017, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Awaria seci: prawie cały Gostynin bez wody

  • 11.02.2017, 09:35
  • Bartosz Nowak/MPK
Awaria seci: prawie cały Gostynin bez wody
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Gostyninie informuje, że dziś doszło do dwóch bardzo poważnych awarii sieci wodociągowej, w wyniku czego bez wody pozostała większa część miasta.

Jedna z awarii dotyczy magistrali w rejonie wiaduktu przy ul. 18 Stycznia, zaś druga miała miejsce przy ul. Ziejkowej. W związku z tym obydwa ujęcia wody dla  miasta zostały czasowo wyłączone.  Pracownicy przedsiębiorstwa intensywnie pracują nad usunięciem obydwu uszkodzeń sieci. Należy się liczyć z tym, że do godzin południowych lub nawet popołudniowych większa część miasta będzie pozbawiona wody w kranach. Przedsiębiorstwo przeprasza mieszkańców za utrudnienia, w okresie przedłużających się mrozów prawdopodobieństwo pojawiania się tego typu zdarzeń jest istotnie zwiększone.

Bartosz Nowak/MPK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marek
marek 14.02.2017, 01:13
Te Wasze komentarze to tak jak Dzieci w Przedszkolu a moze palicie MARYCHE wychodowana w Gostyninie przez NEO
Mieszkaniec plocka
Mieszkaniec plocka 12.02.2017, 23:34
Mieszkaniec Płocka ludzie śmiać mi się chce jak tak piszecie unas bywają też awarie wody i nikt tak nie wypisuje bo norma jest że 10 i więcej godzin niema co mi wiadomo to unas przy awariach jest minimum 7 pracowników jeśli w wykopie są przewody gas to trzeba czekać na ich wyłączenie na co potrzeba czasu a nie kopać a jeśli w Gostyninie pracownicy w 5 naprawiają 2 awarie to szacunek dla nich
apsik
apsik 14.02.2017, 08:44
płocker z dala niech się nie wpiętrala!
pisior
pisior 12.02.2017, 21:21
Tango i genia to jest heyt pisowski,poziom dna
tango
tango 12.02.2017, 19:55
Po przeczytaniu komentarzy,mój wniosek jest taki.Niby,gostynińska opozycja,to już leży,na trzy łopaty.PO-we,KOD-owe,PSL-owe,GWS-owe.Zapewne są nerwowe,rure se pod gryzły,takie są wściekłe!Pytanie,co uzyskać chcą?Zamieszanie i zdenerwowanie,wśród mieszkańców,se chcą.
aLE JAJCA
aLE JAJCA 12.02.2017, 19:42
https://www.youtube.…
romuald
romuald 12.02.2017, 23:43
Doczekasz się aLE JAJCA?
Gienia
Gienia 12.02.2017, 19:28
Tym,KOD-wym,to w rułe tak wali,że nie ma co walnęło i się ruła po sypała.
znowu sie zaczyna hehehe
znowu sie zaczyna hehehe 12.02.2017, 13:53
Ludzie po co Wy tu takie głupoty wypisujecie. Idźcie jutro do siedziby tej firmy i tam żale i pretensje wywalcie. Ale to trzeba mieć jaja zeby tak zrobić. Najlepiej się za jakimś Nickiem się schować i wypisywać jakies pogardy. Pozdrawiam i milej niedzieli życzę.
kierownik
kierownik 12.02.2017, 11:51
Kurczę koparka stoii auto stoii ludzie w garażu nic nie robią, pan co jeździ autem i nic nie robi. No po prostu bajka.
tak jest panie kierowniku
tak jest panie kierowniku 12.02.2017, 11:39
Pan który jeździ tym busem mówi że on tylko może jeździć busem i nie wolno mu nic robić więcej
tak jest kierownik
tak jest kierownik 12.02.2017, 11:06
Te kierownik zapomniałeś dopisać ze jeszcze bialy vw t5 tam soii. I wczoraj tez tam siedzieli? To kto te roboty robił jak oni w tym garażu siedzą i nic nie robią?
Kierownik
Kierownik 12.02.2017, 10:44
Co dziennie jak idę do pracy mijam budynek MPK w Gostyninie przy budynku stoi koparka a w garażu siedzi co najmniej 5 chłopa wracam z pracy i jest tak samo
Miejscowy
Miejscowy 12.02.2017, 12:40
Ta koparka i ten volkswagen jest z innej firmy. Koparka MPK stacjonuje na oczyszczalni, no i nie mają żadnego volkswagena na stanie.
Robal
Robal 12.02.2017, 10:04
wszyscy ciszymy się nowych samochodów państwa Śniecikowskich i Robackich jakie stoją na ulicy łąkowej. a skąd taki majątek, jeśli można zapytać?
humor
humor 14.02.2017, 10:08
robal,z wykopalisk
powtarzam za zygiem
powtarzam za zygiem 12.02.2017, 09:06
Takie sytuacje będą zdarzały się częściej. Pamiętacie Państwo sprawozdanie dyrektora o katastrofalnym stanie wodociągów i kanalizacji? Co na to wspaniali radni????! Mają w nosie tysiące mieszkańców, dla nich ważny jest własny pijar. Czytam, że będzie asfaltówka do posiadłości pani radnej, inni radni dofinansowują kilka sprzętów do ćwiczeń, które niszczeją na mrozie, a nikt z nich nie korzysta ( obserwuję z okna swojego mieszkania), na stawie koło zamku mają być rowery wodne itp. Trudnych spraw, jak właśnie poprawa MIEJSKICH WODOCIĄGÓW, KANALIZACJI czy OCZYSZCZALNI ŚCIEkóW radni się brzydzą, panie z IdG z robolami zdjęć sobie robić nie będą, bo to straszny obciach. A najlepiej to latać po zebraniach i pchać się na pierwszy plan.
dociekliwy
dociekliwy 12.02.2017, 07:06
do mieszkanica podjal bys ryzyko pracownikow i narazil pracownikow na porazeniem pradem utrzymal bys ich rodziny w razie tragedii podejrzewam ze nie ale widac jestes krutko wzraczny i dla takich jak ty powinny stac toytoje i studnie z zurawiami zebys niekuture zeczy pojol dla ciebie jest wazne zeby wode w kiblu spuscic to przychyl tam glowe i sobie ja obmym
MIESZKANIEC
MIESZKANIEC 11.02.2017, 22:37
Dlaczego awaria przy ul 18 go stycznia nie została usunięta w piątek .Skoki narciarskie odbywają się wieczorem .O ile wiem to MPK posiada sprzęt pozwalający usuwać awarie nawet w nocy tak Prezesie.BIERZ SIE ZA ROBOTE ALBO SPADAJ
marek
marek 11.02.2017, 20:05
Podzielam zdanie aiwi. Ja tam Se wczoraj zakupilem z wieczorka w biedroneczce pare buteleczek po 5literkow i tak Se czytam te wasze komentarze. Ludzie raptem kilka godzin niebylo tej wody. O co te wielkie halo. Zamiast napisać mile slowo za szybkie usuniecie tych prac to psy wieszacie na tej firmie i ludziach tam pracujących,a to sa nasi koledzy,sąsiedzi mieszkańcy tego miasta którzy tak jak my tej wody niemieli przez te pare godzin. Pozdrawiam krzykaczy.
aiwi
aiwi 11.02.2017, 19:31
Awarie,były,są i będą.Technika tak ma,że trzeba,nad nią czuwać i inwestować.Ni to,co polityka,mordę drzeć i małpować.
mimi
mimi 11.02.2017, 18:58
Sieć wodociągowa w Gostku w 50% pamięta czasy Gomułki.Lepiej się módlmy żeby nie padła ledwo zipiąca oczyszczalnia.A ja chciałabym ,żeby tak na tydzień padł internet.
Dyrektor
Dyrektor 11.02.2017, 18:29
Ostatnio na pierwszej stronie gazety lokalnej widziałem pani dyrektor gdzieś tam dzwonią tylko pani dyrektor nie wie w którym kościele proponuje sprawdzić SUW BIELAWY i potem dopiero do gazety
mieszkaniec
mieszkaniec 11.02.2017, 17:28
Dlaczego nie podjęto żadnych działań mających na celu dostarczenie wody choćby beczkowozami lub innym sprzętem mieszkańcom osiedli co jest w obowiązku MPK .O ile wiem to MPK nie jest przygotowane ażeby w takich przypadkach zapewnić wodę przede wszystkim ludziom w blokach.Czy trzeba Putina żeby poleciały głowy.Zresztą kto rządzi w wodociągach Kierownik bez prawa jazdy i ludzie bez żadnej praktyki.Niech Rada wraz z Burmistrzem to ocenią i niech za ten bałagan w MPK ktoś odpowie.

Pozostałe