Wtorek, 21.02.2017, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Awaria seci: prawie cały Gostynin bez wody

  • 11.02.2017, 09:35
  • Bartosz Nowak/MPK
Awaria seci: prawie cały Gostynin bez wody
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Gostyninie informuje, że dziś doszło do dwóch bardzo poważnych awarii sieci wodociągowej, w wyniku czego bez wody pozostała większa część miasta.

Jedna z awarii dotyczy magistrali w rejonie wiaduktu przy ul. 18 Stycznia, zaś druga miała miejsce przy ul. Ziejkowej. W związku z tym obydwa ujęcia wody dla  miasta zostały czasowo wyłączone.  Pracownicy przedsiębiorstwa intensywnie pracują nad usunięciem obydwu uszkodzeń sieci. Należy się liczyć z tym, że do godzin południowych lub nawet popołudniowych większa część miasta będzie pozbawiona wody w kranach. Przedsiębiorstwo przeprasza mieszkańców za utrudnienia, w okresie przedłużających się mrozów prawdopodobieństwo pojawiania się tego typu zdarzeń jest istotnie zwiększone.

Bartosz Nowak/MPK
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marek
marek 14.02.2017, 01:13
Te Wasze komentarze to tak jak Dzieci w Przedszkolu a moze palicie MARYCHE wychodowana w Gostyninie przez NEO
Mieszkaniec plocka
Mieszkaniec plocka 12.02.2017, 23:34
Mieszkaniec Płocka ludzie śmiać mi się chce jak tak piszecie unas bywają też awarie wody i nikt tak nie wypisuje bo norma jest że 10 i więcej godzin niema co mi wiadomo to unas przy awariach jest minimum 7 pracowników jeśli w wykopie są przewody gas to trzeba czekać na ich wyłączenie na co potrzeba czasu a nie kopać a jeśli w Gostyninie pracownicy w 5 naprawiają 2 awarie to szacunek dla nich
apsik
apsik 14.02.2017, 08:44
płocker z dala niech się nie wpiętrala!
pisior
pisior 12.02.2017, 21:21
Tango i genia to jest heyt pisowski,poziom dna
tango
tango 12.02.2017, 19:55
Po przeczytaniu komentarzy,mój wniosek jest taki.Niby,gostynińska opozycja,to już leży,na trzy łopaty.PO-we,KOD-owe,PSL-owe,GWS-owe.Zapewne są nerwowe,rure se pod gryzły,takie są wściekłe!Pytanie,co uzyskać chcą?Zamieszanie i zdenerwowanie,wśród mieszkańców,se chcą.
aLE JAJCA
aLE JAJCA 12.02.2017, 19:42
https://www.youtube.…
romuald
romuald 12.02.2017, 23:43
Doczekasz się aLE JAJCA?
Gienia
Gienia 12.02.2017, 19:28
Tym,KOD-wym,to w rułe tak wali,że nie ma co walnęło i się ruła po sypała.
znowu sie zaczyna hehehe
znowu sie zaczyna hehehe 12.02.2017, 13:53
Ludzie po co Wy tu takie głupoty wypisujecie. Idźcie jutro do siedziby tej firmy i tam żale i pretensje wywalcie. Ale to trzeba mieć jaja zeby tak zrobić. Najlepiej się za jakimś Nickiem się schować i wypisywać jakies pogardy. Pozdrawiam i milej niedzieli życzę.
kierownik
kierownik 12.02.2017, 11:51
Kurczę koparka stoii auto stoii ludzie w garażu nic nie robią, pan co jeździ autem i nic nie robi. No po prostu bajka.
tak jest panie kierowniku
tak jest panie kierowniku 12.02.2017, 11:39
Pan który jeździ tym busem mówi że on tylko może jeździć busem i nie wolno mu nic robić więcej
tak jest kierownik
tak jest kierownik 12.02.2017, 11:06
Te kierownik zapomniałeś dopisać ze jeszcze bialy vw t5 tam soii. I wczoraj tez tam siedzieli? To kto te roboty robił jak oni w tym garażu siedzą i nic nie robią?
Kierownik
Kierownik 12.02.2017, 10:44
Co dziennie jak idę do pracy mijam budynek MPK w Gostyninie przy budynku stoi koparka a w garażu siedzi co najmniej 5 chłopa wracam z pracy i jest tak samo
Miejscowy
Miejscowy 12.02.2017, 12:40
Ta koparka i ten volkswagen jest z innej firmy. Koparka MPK stacjonuje na oczyszczalni, no i nie mają żadnego volkswagena na stanie.
Robal
Robal 12.02.2017, 10:04
wszyscy ciszymy się nowych samochodów państwa Śniecikowskich i Robackich jakie stoją na ulicy łąkowej. a skąd taki majątek, jeśli można zapytać?
humor
humor 14.02.2017, 10:08
robal,z wykopalisk
powtarzam za zygiem
powtarzam za zygiem 12.02.2017, 09:06
Takie sytuacje będą zdarzały się częściej. Pamiętacie Państwo sprawozdanie dyrektora o katastrofalnym stanie wodociągów i kanalizacji? Co na to wspaniali radni????! Mają w nosie tysiące mieszkańców, dla nich ważny jest własny pijar. Czytam, że będzie asfaltówka do posiadłości pani radnej, inni radni dofinansowują kilka sprzętów do ćwiczeń, które niszczeją na mrozie, a nikt z nich nie korzysta ( obserwuję z okna swojego mieszkania), na stawie koło zamku mają być rowery wodne itp. Trudnych spraw, jak właśnie poprawa MIEJSKICH WODOCIĄGÓW, KANALIZACJI czy OCZYSZCZALNI ŚCIEkóW radni się brzydzą, panie z IdG z robolami zdjęć sobie robić nie będą, bo to straszny obciach. A najlepiej to latać po zebraniach i pchać się na pierwszy plan.
dociekliwy
dociekliwy 12.02.2017, 07:06
do mieszkanica podjal bys ryzyko pracownikow i narazil pracownikow na porazeniem pradem utrzymal bys ich rodziny w razie tragedii podejrzewam ze nie ale widac jestes krutko wzraczny i dla takich jak ty powinny stac toytoje i studnie z zurawiami zebys niekuture zeczy pojol dla ciebie jest wazne zeby wode w kiblu spuscic to przychyl tam glowe i sobie ja obmym
MIESZKANIEC
MIESZKANIEC 11.02.2017, 22:37
Dlaczego awaria przy ul 18 go stycznia nie została usunięta w piątek .Skoki narciarskie odbywają się wieczorem .O ile wiem to MPK posiada sprzęt pozwalający usuwać awarie nawet w nocy tak Prezesie.BIERZ SIE ZA ROBOTE ALBO SPADAJ
marek
marek 11.02.2017, 20:05
Podzielam zdanie aiwi. Ja tam Se wczoraj zakupilem z wieczorka w biedroneczce pare buteleczek po 5literkow i tak Se czytam te wasze komentarze. Ludzie raptem kilka godzin niebylo tej wody. O co te wielkie halo. Zamiast napisać mile slowo za szybkie usuniecie tych prac to psy wieszacie na tej firmie i ludziach tam pracujących,a to sa nasi koledzy,sąsiedzi mieszkańcy tego miasta którzy tak jak my tej wody niemieli przez te pare godzin. Pozdrawiam krzykaczy.
aiwi
aiwi 11.02.2017, 19:31
Awarie,były,są i będą.Technika tak ma,że trzeba,nad nią czuwać i inwestować.Ni to,co polityka,mordę drzeć i małpować.
mimi
mimi 11.02.2017, 18:58
Sieć wodociągowa w Gostku w 50% pamięta czasy Gomułki.Lepiej się módlmy żeby nie padła ledwo zipiąca oczyszczalnia.A ja chciałabym ,żeby tak na tydzień padł internet.
Dyrektor
Dyrektor 11.02.2017, 18:29
Ostatnio na pierwszej stronie gazety lokalnej widziałem pani dyrektor gdzieś tam dzwonią tylko pani dyrektor nie wie w którym kościele proponuje sprawdzić SUW BIELAWY i potem dopiero do gazety
mieszkaniec
mieszkaniec 11.02.2017, 17:28
Dlaczego nie podjęto żadnych działań mających na celu dostarczenie wody choćby beczkowozami lub innym sprzętem mieszkańcom osiedli co jest w obowiązku MPK .O ile wiem to MPK nie jest przygotowane ażeby w takich przypadkach zapewnić wodę przede wszystkim ludziom w blokach.Czy trzeba Putina żeby poleciały głowy.Zresztą kto rządzi w wodociągach Kierownik bez prawa jazdy i ludzie bez żadnej praktyki.Niech Rada wraz z Burmistrzem to ocenią i niech za ten bałagan w MPK ktoś odpowie.
dociekliwy
dociekliwy 11.02.2017, 16:23
przede wszystkim byly dwie awarie jedna na 18-stycznia i faktycznie byla odcieta woda od 10 lutego ale od godziny 19 a nikt po nocach nie bedzie usowal awrii tam gdzie biegnie linia wysokiego napiecia w ziemi obok wodociagu a druga awaria na ziejkowejkowej wyskoczyla ok 4 rano 11lutego i rowniez woda zostala odcieta szybko wiec ludzie zastanowcie sie co piszecie obie awariie byly usowane rownoczenie wiec pelen szacon dla pracownikow usowajacych awariie choc faktycznie ich liczba nie wielka dali rade
Mieszkaniec
Mieszkaniec 11.02.2017, 14:33
Gdzie ta woda?na jakich ulicach już jest?
aNa os.Bema jest
aNa os.Bema jest 11.02.2017, 14:52
Na os.Bema jest
na oś Kościószki
na oś Kościószki 11.02.2017, 16:43
Na os Kościuszki jest
Legion
Legion 11.02.2017, 14:32
Wody brak to masakra ale jak by internetu brakło to co ?
a
a 11.02.2017, 13:17
Kiedy woda bedzie? bo do lasu za potrzeba musze chodzic
andrzej
andrzej 11.02.2017, 12:47
najpierw,poszukja zaworow na ulicy,dzialkach,zeby odcjac wode.brak dokumentacji,dla calego miasta,a czas leci.
marek
marek 11.02.2017, 12:45
Krytycy - Wszyscy nad Zalew tam jest wystarczajco dla wszystkich a po zimnej kapieli do slownika co to znaczy AWARJA
hura
hura 11.02.2017, 12:41
12.30 woda plynie nareszcie. Hura.
brrry
brrry 11.02.2017, 17:53
I co z tego?Jak brudna i nadaje się tylko do spłukania kibla,do jutra będzie się oczyszczać!
Kasia
Kasia 11.02.2017, 12:08
Po pierwsze to nie dziś doszło do awarii tylko wczoraj późnym popołudniem! Po drugie prace związane z naprawą sieci powinny być usuwane wczoraj a nie dzisiaj! Nie wprowadzajcie ludzi w błąd!
8520
8520 11.02.2017, 11:40
kur .. wody nie ma a gdzie jakies awaryjne zabespieczenie *** mi sie chce a wody nie ma w sklepach polki puste i hu j to wszystkich obchodzi ja ***e jak zyc
wiesio
wiesio 11.02.2017, 11:27
Do OLA to nie złośliwość to stwierdzenie faktu.
jozue
jozue 11.02.2017, 11:08
Potrzebna następna podwyżka.
Ola
Ola 11.02.2017, 11:06
Każdy pretekst dobry żeby szydzić, wyzywać ,drwić, aż się płakać chce
nijagi
nijagi 11.02.2017, 11:05
To wszystko wina Tuska.
wiesio
wiesio 11.02.2017, 10:39
A gdzie pan prezes brak zainteresowania problemem wypożyczyć koparkę i wywrotkę z innych zakładów .
ach
ach 11.02.2017, 10:36
Same smutne wieści, wody brak, Premier miała wypadek(nie wiadomo czy przeżyje)......no jak żyć?
jurek
jurek 11.02.2017, 10:26
Wody to już nie było 10 lutego wieczorem za komuny awarie usuwano też w nocy
nos
nos 11.02.2017, 19:02
Oj tak bo za komuny to wszystko było.Cha cha
112
112 11.02.2017, 10:26
Beczkowozy na Wspólną...natychmiast,bo burmistrz nie ma się jak umyć!!!!!!!!!!!
fakt
fakt 11.02.2017, 11:31
Niech sobie przerębel wyrąbie w zalewie to się wykąpie i może zacznie trzeźwiej patrzeć na rzeczywistość.
franek
franek 11.02.2017, 10:20
pracują w liczbie 3osób a gdzie zasilanie awaryjne 18tyś ludzi bez wody zlikwidować wszystko i do rzeczki tego za komuny nie było parę budynków na koloni ma wodę, wstanie wojennym szybciej usuwano awarie.Są zakłady które by pomogły w usuwaniu ale ...........!!!!!!
zyga
zyga 11.02.2017, 19:11
Takie sytuacje będą zdarzały się częściej. Pamiętacie Państwo sprawozdanie dyrektora o katastrofalnym stanie wodociągów i kanalizacji? Co na to wspaniali radni????! Mają w nosie tysiące mieszkańców, dla nich ważny jest własny pijar. Czytam, że będzie asfaltówka do posiadłości pani radnej, inni radni dofinansowują kilka sprzętów do ćwiczeń, które niszczeją na mrozie, a nikt z nich nie korzysta ( obserwuję z okna swojego mieszkania), na stawie koło zamku mają być rowery wodne itp. Trudnych spraw, jak właśnie poprawa MIEJSKICH WODOCIĄGÓW, KANALIZACJI czy OCZYSZCZALNI ŚCIEkóW radni się brzydzą, panie z IdG z robolami zdjęć sobie robić nie będą, bo to straszny obciach.

Pozostałe