Piątek, 20.10.2017, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Dzień Patrona w SP1: Uczniowie oddali hołd żołnierzom Armii Krajowej

Dzień Patrona w SP1: Uczniowie oddali hołd żołnierzom Armii Krajowej
Dziś Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyninie uroczyście obchodziła swój Dzień Patrona – Armii Krajowej. Wydarzenie to było nie tylko doskonałą okazją do przypomnienia uczniom o bohaterach, którzy walczyli o Polskę, lecz również do przedstawienia programu patriotycznego, w którym odśpiewywane zostały popularne pieśni wojenne.

Na początku dzisiejszego wydarzenia, licznie przybyłych gości powitała dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1, Magdalena Andrzejczak. Następnie dyrektor gostynińskiej placówki przybliżyła wszystkim zebranym historię szkoły. SP1 nosi zaszczytne imię Armii Krajowej od 1996 roku. Młodzież ubrana w patriotycznie stroje z dumą śpiewała pieśni wojskowe. Podczas występów goście na sali z uwagą i wzruszeniem słuchali pieśni. Dzisiejsze święto było dla całej społeczności szkolnej ważnym wydarzeniem. Podczas uroczystości oddano hołd wszystkim, którzy zostawili ślad w dziejach naszej ojczyzny oraz służyli jej z oddaniem. Dzień Patrola Szkoły w Szkole Podstawowej nr 1 jest doskonałym przykładem na to, w jaki sposób można zachęcić dzieci do rozwijania swoich zdolności, a przy tym uczyć historii i miłości do swojej ojczyzny.

Patryk Skowroński
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Joanna
Joanna 17.02.2017, 20:21
Haaa,aaanka,na luza se daj.Kaniec,był,prosiak sobie zdechł-kaniec,tego jajcowania.
Joanna
Joanna 17.02.2017, 20:21
Haaa,aaanka,na luza se daj.Kaniec,był,prosiak sobie zdechł-kaniec,tego jajcowania.
Ha, anka
Ha, anka 17.02.2017, 07:13
A gdzie Godła Narodowe o tym andrzejczak zapomniała ???? ale to tylko Wieczornica była .....
Amelka zmartwiona
Amelka zmartwiona 12.02.2017, 21:01
Mam nadzieję,że dzieci komentarzy tych nie czytały.Szkoła,piękna,wszystko jak trzeba,tylko-TE WREDNE KOMENTARZE.
olo
olo 11.02.2017, 11:08
Także z daleka od rozbijania małżeństw !
Tylko kibel
Tylko kibel 10.02.2017, 20:05
Tak,tak tak-branzla,sobie uprawiata,pewnie,ono was wynajęło.Św.Rewekanta mata,do tego śmiecia z Lipianek,się módlcie.
tak
tak 10.02.2017, 17:48
Najwięcej cierpiały kobiety, które przez swoją kokieterię i wyuzdanie zdradzały mężów a innych mężów odciągały od ich żon i ogniska domowego, mimo, że te rodziny żyły przedtem przez wiele lat w najlepszej zgodzie. Takie kobiety, które nazwać można diabłami a nie kobietami, które potrafiły rozbić ogniska domowe, cierpią tutaj najwięcej. Twarze ich, które były powodem do grzechu są powykrzywiane, istne karykatury! Nawet w tej chwili widzę takie dusze, są szpetne, że nie mogę rozeznać czy to szatan czy dusza, coś podobnego do szatana.
tak
tak 10.02.2017, 17:39
Wizje zmarłej w opinii świętości siostry MEDARDY

Najwięcej cierpiały kobiety, które przez swoją kokieterię i wyuzdanie zdradzały mężów a innych mężów odciągały od ich żon i ogniska domowego, mimo, że te rodziny żyły przedtem przez wiele lat w najlepszej zgodzie. Takie kobiety, które nazwać można diabłami a nie kobietami, które potrafiły rozbić ogniska domowe, cierpią tutaj najwięcej. Twarze ich, które były powodem do grzechu są powykrzywiane, istne karykatury! Nawet w tej chwili widzę takie dusze, są szpetne, że nie mogę rozeznać czy to szatan czy dusza, coś podobnego do szatana.
WSTYDDD
WSTYDDD 10.02.2017, 16:35
A gdzie godło ???? nic biało czerwonego ???
DYREKCJA WSTYD !!!!
ak
ak 10.02.2017, 08:52
taka powazna uroczystość a organizatorzy nie zadbali ani o godlo ani o barwy kraju .na meczu jest dużo lepiej .tacy ucza patriotyzmu.przykre.
Towarzysz Pietrucha
Towarzysz Pietrucha 9.02.2017, 20:26
Bruno na,nie Ukraińcy,jaja jemu odstrzelili,tylko PPR,za to że w Hiszpanii,nie całkiem dobrze walter,się sprawił.Towarzysz Stalin,tak zatwierdził.
zyga
zyga 9.02.2017, 10:52
Ty bruno jeszcze możesz na siebie patrzeć?! Głupa rżniesz, że nie wiesz dlaczego zmienili tamtego patrona - mordercę Polaków i notorycznego pijaka? Świerczewski kulom się nie kłaniał, bo leżał pijany w trupa, a młodych chłopców na śmierć wysyłał. Taki był twój idol. Kończ bruno, wstydu oszczędź.
bruno na
bruno na 9.02.2017, 11:49
A ty zyga co??? Z orzełkiem na koszulce z przodu i gębunią wyklętego z tyłu zapitalasz i wznosisz pisowskie peany?? . Co ty możesz wiedzieć o historii??? Historia JEST TAKA, jaka jest wygodna dla elit rządzących. Ani ja ani ty nie wiesz jak było naprawdę. Mnie uczyli, że był bohaterem (i tak mi zostało) a ciebie uczą, że wyklęci są cacy. Nie oceniaj niczego pochopnie. Kiedyś uczono, że król Kazimierz Wielki oprócz tego, że zastał Polskę drewnianą a zostawił murowaną to jeszcze mocno bogobojny był. A teraz wg najnowszych odkryć to oprócz tego, że kobity walił (i zmieniał) jak młody królik, to jeszcze syfilityk był. Więc daruj sobie cytaty z trylogii, której i tak pewnie nie przeczytałeś a film to i mój pies potrafi obejrzeć.
rada
rada 9.02.2017, 15:21
Jak taki mądry to pocałuj go pod ogonem,a nam gitary nie zawracaj swoimi mądrościami...spadaj na drzewo!
bruno na.
bruno na. 9.02.2017, 18:25
Patrioci od siedmiu boleści z orzełkami na plecach. Ciągnąć się równo razem......
xd
xd 9.02.2017, 15:12
Ty ośle!
bruno na.
bruno na. 9.02.2017, 07:56
Sam pisuarowy elektorat zalega. A swoją drogą kiedy ja uczęszczałem do tej szkoły, to też była piękna uroczystość nadania tej szkole imienia bohaterskiego gen. Karola Świerczewskiego, Walterem zwanego. Jak mnie uczono kulom się nie kłaniał i go w końcu ukraińscy rezuni ustrzelili. No ale komuś przeszkadzał taki bohater, a teraz ukraińskie są ponoć nasze przyjaciele, choć mordowali Polaków na wszystkie sposoby. Reasumując jaki rząd takie przyjaciele.
beg
beg 9.02.2017, 07:27
Żeby nie wiem jakie bzdury wypisywali zazdrośnicy - UROCZYSTOŚĆ BYŁA PIĘKNA: oryginalna sceneria, doskonale dobrany repertuar piosenek z ciekawym wprowadzeniem, uczniowie swoim śpiewem zachęcający zebranych do wspólnego śpiewania, liczne grono emerytowanych pracowników i doskonała organizacja.......SUPER. Tylko raziło białe pianino. Dlaczego białe??????
Maagda
Maagda 9.02.2017, 07:00
Jubileusz???? a czego ???? Widowni w h.... A może to WIECZORNICA / NIE MYLIĆ MIESIĘCZNICA / PISOWSKA ?????
haos
haos 9.02.2017, 00:07
Ale że apelu z brzozą (zbrojoną żelbetem) w tle nie bylo?? Tak trzymać
administracja
administracja 9.02.2017, 07:15
Świetnie to ująłeś haos :))))))
belfer
belfer 8.02.2017, 20:16
Tak,trochę dawno,to Leon Rewekant,tam rządził.Uczniaki powiadały,że bydle,to było.Wiele,bydlaków komunistycznych,w tej szkole rządy sprawowało.Śnieciu,łobuz,też ponoć,trzy klasy tam skończył.Ale,dyrektora szkoły se wyznaczył,ponoć ciotka,jego szwagra to była.Bardzo,bardzo się cieszyć należy,że te dzieci,mają należytych pedagogów.Pozdrawiamy,p.DYREKTOR.
ela
ela 8.02.2017, 19:55
Najpiękniejsza uroczystość, jaką kiedykolwiek widziałam.
hin
hin 8.02.2017, 18:54
Leśniewska powinna już wyprowadzić się z Gostynina, a nie ciągle zerka tylko na tego Kalinowskiego.
Panna Nikt
Panna Nikt 9.02.2017, 13:39
Znów ta Leśniewska, cholerna baba, nie dość, że jakoś wygląda, to umie zorganizować imprezę, i jeszcze coś z sensem powiedzieć czy napisać. I ja nieszczęsna muszę na to patrzeć. Za co mnie to spotyka, no za co?
Uważam, że w naszym mieście nie powinno być miejsca dla takich ludzi, to miejsce wyłącznie dla zawistnych miernot mojego pokroju.
bruno na.
bruno na. 9.02.2017, 13:51
Taaaa... jakoś wygląda. Jak umalowana i ruda kukła, ubrana w kolorowe łaszki i przygotowana na utopienie w dzień witania wiosny.
he
he 9.02.2017, 15:20
hahhah dobre! masz rację :-)
ela
ela 8.02.2017, 19:47
Człowieku, opanuj się!!! Komentuj na temat. To nie jest artykuł o pani Leśniewskiej!!!
Maryśka
Maryśka 8.02.2017, 19:09
hahahha, no dokładnie, i nawet ze swoich wrogów ściąga i takie same stroje kupuje i zakłada. Nie pozbędziemy się Katarzyny oj nie pozbędziemy się.
ela
ela 8.02.2017, 19:48
Następna nie czytająca ze zrozumieniem :(
o