Wtorek, 21.02.2017, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Poloneza czas zacząć! GCE balowało na studniówce

  • 31.01.2017, 08:15 (aktualizacja 31.01.2017 10:18)
  • Bartosz Nowak
Poloneza czas zacząć! GCE balowało na studniówce fot. fot. nadesłane
Czas bali maturalnych trwa w najlepsze. W miniony weekend świętowali uczniowie Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego. Zobacz, jak bawili się maturzyści.

Sobotni wieczór na pewno na długo zapadnie w pamięci maturzystów, zwłaszcza że to jedna z ostatnich okazji do wspólnego świętowania. Studniówka pokazała, że długie przygotowania do poloneza, poszukiwania niepowtarzalnej kreacji i eleganckiego garnituru opłaciły się. Maturzyści wszystko mieli dopięte na ostatni guzik. W uroczystości udział się sam burmistrz Paweł Kalinowski, pojawił się także wicestarosta Jan Krzewicki.

Bartosz Nowak
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sołecko parada
Sołecko parada 1.02.2017, 00:35
Oj, Panie Romciu, żaden, żaden Twój jazgot nie sprawi aby politykiem kiedykolwiek Cię nazwano i do władz wybrano.
tango
tango 31.01.2017, 20:12
Kończ waść,tak powiedział,wasz wspólnik wojewoda Kozłowski.Kończ waść,"panie"wice-starosta i wstydu powiatowi oszczędż.
aiwi
aiwi 31.01.2017, 19:55
Jestem,wesoły,nie Romek.Cześć studniówka wspaniała.Pozdrawiam organizatorów.Młodzież wspaniałą też pozdrawiam.Szkoda tylko,że ta łajza PSL-owa,przy tej okazji,chciała coś dla siebie ugrać.Trochę zeszpeciła,ten piękny wizerunek.Ale przygłup ma jak ma.
Rrryyy
Rrryyy 31.01.2017, 14:57
Romek czy Agnieszka to tylko czarna historia Gostynina która już przemija! !!!!!!!
Szafka
Szafka 31.01.2017, 17:14
Brawo Rrryyy
xd
xd 31.01.2017, 14:29
Dzień dobry,cześć i czołem,jestem wesoły Romek i mam w Leśniewicach domek.Pytacie skąd się wziąłem? Wypadłem z wózka mamie i teraz wszystkich mamię.
sąsiad
sąsiad 31.01.2017, 11:50
Do do rzeczy: Augustyniak to zły człowiek a nawet bardziej niż zły. Powinien zniknąć z polityki. Najlepiej niech pracuje przy sprzedaży szafek a nie miesza się do polityki. Uważajcie na niego, omijajcie go szerokim łukiem. Dlaczego biznesmen się z takim typkiem koleguje. Czyżby swój do swego ciągnął? Augustyniak- aut.
od rzeczy
od rzeczy 31.01.2017, 14:24
Chłop jak to chłop , żywemu nie przepuści. Dzisiaj postanowił zająć się budową łącznika Wspólna-Dybanka,tylko patrzeć jak prace ruszą z kopyta.
Spacerowicz
Spacerowicz 9.02.2017, 13:06
Droga łącząca Wspólną i Dybankę jest niepotrzebna. Zakłóci spokój na osiedlu Wspólna. Poza tym, wzdłuż rzeczki już nie będzie można przejść w trybie spacerowym. A co z dzikimi zwierzętami w tym miejscu? Ta droga ma same minusy.... nie wspominając o kosztach...
do rzeczy
do rzeczy 31.01.2017, 08:39
Na portalu gostynin.info jest artykuł o kolejnych kredytach miasta. Dałem tam komentarz, ale pewnie nie puszczą więc daję go tutaj.
"To IdG rozwala budżet na swoje fanaberie. Teraz popatrzcie jakby była burmistrzem Pani Korajczyk, dopiero by się działo. Nigdy więcej IdG. Chcecie by miastem rządzili Korajczyk z Augustyniakiem? Aż mnie ciarki przechodzą."
Bożena Sinus
Bożena Sinus 31.01.2017, 09:49
Do do rzeczy: Popieram wypowiedź. Radni IdG na czele z rozkazami Korajczykowej wydają środki finansowe miasta wg. Jej wymysłów. Cykają sie? Ubolewać tylko należy, że w tym IdG prawie nikt nie ma własnego zdania. Z Romanem nikt poważny się nie liczy.

Pozostałe